Věříte tomu, že se v září otevřou školy/školky?

66
18.7.20 21:25

Věříte tomu, že se v září otevřou školy/školky?

Mám děti doma od března - školka nám vůbec neotevřela - k tomu dvouměsíční miminko a už to na mě začíná nějak doléhat. Bojím se toho, že v září opět neotevřou. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15200
18.7.20 21:28

@Sonmi já myslím-doufám, že ano - zavírat se bude jen jako teď, když někdo bude mít pozitivní test, ale nelze plošně neotevřít

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8020
18.7.20 21:28

I kdyby, tak tobě to může být jedno. Ty nepracuješ, ale jsi doma. Takže nějaké musím do práce, tě absolutně netíží…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1700
18.7.20 21:31

Skoly budou ale s rouskami pokud to takhle pujde dal

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5406
18.7.20 21:31

@Sonmi no je pry ve hře, že se bude do škol chodit po skupinách. Jeden den jedna druhý den druhá :nevim: školky záleží na zrizovatelych a když to vidím u nás, tak by nejraději zavřeli a uz nikdy neotvreli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12911
18.7.20 21:32

Vůbec mě nenapadlo, že by neotevřely.
Jako pokud by mně k případnému zavření zase dali OČR, tak teda doma zůstanu, ale šťastná bych fakt nebyla. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3248
18.7.20 21:32

Nevěřím že by zas zavřeli. Jinak ty se valis doma, buď ráda že nemusíš řešit práci, jen svoje pohodlí. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8020
18.7.20 21:33
@mackA159 píše:
Nevěřím že by zas zavřeli. Jinak ty se valis doma, buď ráda že nemusíš řešit práci, jen svoje pohodlí. :roll:

Asi tak. Ty co se válí doma, tak to řeší nejvíc :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1433
18.7.20 21:34

Nevidím důvod proč by ne otevřeli, ale tak jasne, je treba posilovat paniku.
Starší jde do školy, tak doufam ze bez rousky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
66
18.7.20 21:35
@Šmoulice píše:
I kdyby, tak tobě to může být jedno. Ty nepracuješ, ale jsi doma. Takže nějaké musím do práce, tě absolutně netíží…

Jedno mi to není. Tedy ano, nehrozí mi vyhazov z práce nebo tak podobně, ale vidím, jak mi děti doma zakrňují a trápí mě to. Nejstarší kluk je předškolák - bude mu šest teď v srpnu, ale dostal odklad, a to zejména z důvodu sociální nezralosti - špatně se chová v kolektivu. Potřebuje to trénovat - a to mu doma těžko nasimuluju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1728
18.7.20 21:35

Normálně otevřou. Do teď byly taky kazdy podzim pri virozach a chripkach otevřené. Fakt si ekonomika nemuze dovolit dalsi stop. A upřímně, platit 80% očr

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1728
18.7.20 21:36
@Sonmi píše:
Jedno mi to není. Tedy ano, nehrozí mi vyhazov z práce nebo tak podobně, ale vidím, jak mi děti doma zakrňují a trápí mě to. Nejstarší kluk je předškolák - bude mu šest teď v srpnu, ale dostal odklad, a to zejména z důvodu sociální nezralosti - špatně se chová v kolektivu. Potřebuje to trénovat - a to mu doma těžko nasimuluju.

Tak s nim choďte ven, mezi lidi. To vam nikdo nezakazal

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51012
18.7.20 21:37

Proč by neotevřeli :lol:, už vidím jak stát zase všem bude platit OČR :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19390
18.7.20 21:38

Otevřou, ale možná zase pojedou v režimu dobrovolnosti jako ted

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23686
18.7.20 21:39
@Šmoulice píše:
Asi tak. Ty co se válí doma, tak to řeší nejvíc :roll:

No protože je to strašně náročné mít doma miminko a starší dítě ne. :roll:

Já tohle taky nechápu. Nemuset k v době karantény učit školní děti, tak jsem v pohodě. S těma našima dvěma to byla pohoda. Mohli jsem si hrát, tvořit atd. Jenže já měla dopoledně vesměs zabité, tak rychle oběd a odpoledne ještě aspoň něco připravit na další týden, kontroly prací atd a padala jsem slušně na hubu.

Doufám teda také v otevření. Zlatě učit ve škole.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama