Věříte v Boží zázraky?

Anonymní
16.10.19 15:22

Věříte v Boží zázraky?

Mám nevyléčitelně nemocné dítě. Věříte v zázraky? Zažili jste nějaké zázračné uzdravení? Potřebuji naději. Díky všem předem.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16.10.19 15:24

Jsem věřící, takže verim, ze Bůh dokáže dělat zázraky. A taky vim, ze všechno, za co sem se kdy modlila, se vyřešilo:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.10.19 15:28

Zázraky se dějí, neztrácej naději, Bůh dokáže dělat zázraky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
282
16.10.19 15:37

Ahoj, je mi líto, co prožíváš. Musí to být hrozně těžké a chápu, že potřebuješ naději. Já jsem věřící a v zázraky tedy věřím. Věřím i v to, že Bůh může uzdravovat a že se to děje. Na druhou stranu ale také vím a znám takové případy, kdy lidé i hluboce věřící, za které se mnoho lidí modlí, jsou nemocní a třeba se neuzdraví, nebo dokonce zemřou. Myslím, že je to tak, že si zázrak nemůžeme u Boha nárokovat nebo vynucovat. Ale můžeme samozřejmě s Bohem o našem trápení mluvit (modlit se) a za uzdravení prosit.
Sama mám chronicky nemocného syna, u něhož jsme si, zvlášť když byl malý, zažili své. Do školky toho moc nenachodil, protože byl prakticky neustále nemocný, dodnes je na celkem striktní dietě - asi už to tak zůstane na celý život. Já bych samozřejmě chtěla, aby byl zdravý, ale po pravdě jsem se asi nikdy nemodlila za to, aby se zázračně uzdravil. Asi jsem se nechtěla vysilovat čekáním na zázrak. Spíš jsem prosila o sílu, abychom to všichni v rodině zvládali, aby on se dokázal smířit s omezením, apod. A to si myslím, že nám Bůh dal a jsem za to vděčná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.10.19 15:37

Nevěřím. Žádný se nikdy nekonal i když jsme hodně věřili

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.10.19 15:50
@Anonymní píše:
Mám nevyléčitelně nemocné dítě. Věříte v zázraky? Zažili jste nějaké zázračné uzdravení? Potřebuji naději. Díky všem předem.

Ahoj,
je mi líto, co prožíváte a přeji hodně sil. Ano, zažil jsem několikrát, že se prognózy lékařů nenaplnily. Např. u mé neteře, která trpí vzácnou autoimunní chorobou, prognóza nebyla dobrá ani po chemoterapiích, přesto se dokázala plně vrátit do života. Život je takový, že nikdy nevíš, co bude za chvíli. Věnujte maximum tomu, co je teď. Kdybych měl k dispozici zázrak, věnuji Vám ho. Takhle mohu jen povzbudit, že dokud to jde, bojujte. Držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6105
16.10.19 16:01
@Anonymní píše:

Já nevěřím přímo v zázraky, ale lékařská věda nám živě ukázala, jak strašně rychle se objevují nové věci a že i kdysi nevyléčitelné lze nyní léčit. Držím ti palce, ať se tak stane i v případě tvého dítka. Jeden opravdu nikdy neví, a nic není nemožné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6105
16.10.19 16:02

Mimochodem, na internetu je hodně příběhu lidí „dali mi tři měsíce života a je to už 20 let“ :hug: ne vždy se špatná diagnóza náplní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.10.19 16:06

Děkuji všem za podporu. Moc bych si přála, aby se naše děťátko uzdravilo. I přes prognózy lékařů to nevzdáváme. Všem, co mají nemocné děti vyprošuji hodně síly.

• Nahlásit
  • Citovat
15089
16.10.19 16:09
@Anonymní píše:

Ne, nevěřím v „zázraky“ - věřím tomu, že všechno v životě má svůj smysl, i když my ho zrovna teď nevidíme.

Hodně sil Tobě i celé rodině :hug:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.10.19 16:10

@Ekaterina Moc ti přeji hodně síly a nějaký, aspoň malý zázrak a byl na tom tvůj syn líp.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.10.19 16:11
@BohunkaP píše:
Ne, nevěřím v „zázraky“ - věřím tomu, že všechno v životě má svůj smysl, i když my ho zrovna teď nevidíme.Hodně sil Tobě i celé rodině :hug:.

Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.10.19 16:11

Ano věřím mám dítě u kterého mi lékaři tvrdili, že se svojí nemoci bude do 5 let života plně na vozíčku. Není, chodí, špatně ale chodí. Druhé dítě mi přežilo srážku kamionem. Věřím a věřit budu. Hodně sil :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.10.19 16:13
@Anonymní píše:
Ano věřím mám dítě u kterého mi lékaři tvrdili, že se svojí nemoci bude do 5 let života plně na vozíčku. Není, chodí, špatně ale chodí. Druhé dítě mi přežilo srážku kamionem. Věřím a věřit budu. Hodně sil :srdce:

Děkuji. Tobě také přeji hodně sil.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.10.19 16:34
@Anonymní píše:

Věřím. Známí mají dítě s DS + se narodilo s vážnou vadou srdce. Ta vada byla tak zásadní, že dítě vyčerpávalo i pití mléka. Lékaři mu nedávali naději a vyhlídky dávali na měsíce. Dítěti se do dvou let vada upravila (uzdravila) natolik, že s ní může prožít normální život. Sami lékaři se divili.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama