Versace - Bright crystal

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Verunka9
Stálice 57 příspěvků 23.02.17 12:40
Versace - Bright crystal

Ahojky, chci se zeptat - kdo používáte Bright crystal, jak reaguje vaše okolí? :-)
Mám ráda vůně, které zaujmou. Mám tuto vůni a používala jsem ji rok, ale nějak jsem žádnou reakci nezaznamenala. Mám raději sladší vůně, tak jsem si potom k Vánocům nechala nadělit Lancome - Tresor midnight rose, ale za rok se mi zkazila. Nevím jestli je to špatným skladováním - přesunula jsem ji do skříňky v koupelně ať ji mám po ruce, ale prostě najednou hrozně smrdí :-( Tak jsem znovu sáhla po Bright crystal které mi tam ještě trochu zbylo a i přes to že jsem vždy preferovala sladší vůně, tak ji mám na sobě moc ráda. Mému příteli se také líbí. Co na ni říkáte vy? :-)

Reakce:

Aishenka
Ukecaná baba ;) 2079 příspěvků 23.02.17 13:13

POužívám asi 6let jestli se nepletu a je to téměr jediná vůně kterou snesu každý den, z ostatních se mi často dělá zle. Okolí reaguje pozitivně…

Foteini
Ukecaná baba ;) 2206 příspěvků 23.02.17 13:25

@Verunka9 Koupelna obecne je nejhorsi misto, kde skladovat parfemy. Jeden jediny parfem, ktery se mi zkazil, jsem mela na polici v koupelne. Jinak jich mam hodne a i vice let. Mrkni se na arome.cz, tam se o parfemech dovis vsechno. A Bright Crystal je pekna vune. Kolik si davas striku? Mozna bys mela pritvrdit, aby ji lidi citili, pak budou i chvalit.

Příspěvek upraven 23.02.17 v 13:27

21.6.2014
Extra třída :D 10057 příspěvků 23.02.17 13:26

Měla jsem ji, je celkem v pohodě, okolí nereagovalo nijak okouzleně, myslím, že nemá tu výdrž a není zas nijak extra nápadná… zkus jill sander style - fialovo bílý flakon ve tvaru kvádru, sladší vůně, dlouho vydrží a tu mi chválilo už moc lidí

Verunka9
Stálice 57 příspěvků 23.02.17 13:34

Děkuji Vám, dávám jeden střik na zápěstí, možná bych mohla přidat :-) @21.6.2014 zkusím omrknout :-)

markyj
Závislačka 4066 příspěvků 23.02.17 13:36

@Verunka9 ahoj za mě nebrat. Moc nevydrží :nevim:

Deny208
Povídálka 27 příspěvků 23.02.17 13:41

Taky jsem měla a nijak výrazná mi nepřišla, hezky voněla to jo, ale že by ji cítili kolem mě všichni, to vůbec :nevim: takže mi ji pochválil jen můj chlap :D

nani77
Kecalka 411 příspěvků 23.02.17 13:46

No, po roce se ti asi zkazí kdeco, chce to víc používat. Jeden střik na zápěstí opravdu skoro nikdo nezaregistruje, pokud ho zrovna nepohladíš po tváři, to je fakt málo ;-)
Bright Crystal používala moje sestra, na ní mi voněl.

katkalaila
Extra třída :D 11902 příspěvků 23.02.17 13:51

Zkuste Elie saab :srdce: :srdce:

jessikka
Extra třída :D 10781 příspěvků 23.02.17 14:02

Já mám taky radši těžší a sladší vůně (mometálně nejvíc používám klasickou Euphorii a Kenzo Amour). Davové polévačky typu Bright crystal nemám ráda. Teda ne na sobě, na mě smrdí jak levná kolínská, na někom to může být příjemné. Ale i tak mám radši sofistikovanější vůně. Moje nejoblíbenější složka je vanilka.
Na léto si chci pořídit něco lehčího, ale pořád do sladka. Představuju si nějakou sušší vůni - sušené bylinky, čerstvé seno… Budu ráda za tipy.

Příspěvek upraven 23.02.17 v 14:03

Babet-ka
Kecalka 458 příspěvků 23.02.17 14:03

Ja jsem ji letos dostala k Vánocům. Před par lety ji mela sestra a moc mi voněla, ale v te době jsem parfémů mela dost, tak jsem na ni nějak zapomněla. A letos jsem ji našla pod stromečkem a musím říct, ze jsem na ni téměř závislá :lol: je proste úžasná! Strikam se dost, na doma i na spaní někdy, přítel ji taky zbožňuje a dost lidi mi ji chválí. K tomu zkaženému parfému, snažím se spotřebovat vždy do roka, prý se kazí i časem. Ale jestli na to ma vliv skladování v koupelně, to netuším, sama je tam mám taky :think:

circus
Extra třída :D 11532 příspěvků 23.02.17 14:14
@jessikka píše:
Já mám taky radši těžší a sladší vůně (mometálně nejvíc používám klasickou Euphorii a Kenzo Amour). Davové polévačky typu Bright crystal nemám ráda. Teda ne na sobě, na mě smrdí jak levná kolínská, na někom to může být příjemné. Ale i tak mám radši sofistikovanější vůně. Moje nejoblíbenější složka je vanilka.
Na léto si chci pořídit něco lehčího, ale pořád do sladka. Představuju si nějakou sušší vůni - sušené bylinky, čerstvé seno… Budu ráda za tipy.Příspěvek upraven 23.02.17 v 14:03

Zkus Lolita Lempicka :)

Malaga
Generální žvanilka 24694 příspěvků 23.02.17 14:15
@Verunka9 píše:
Ahojky, chci se zeptat - kdo používáte Bright crystal, jak reaguje vaše okolí? :-)
Mám ráda vůně, které zaujmou. Mám tuto vůni a používala jsem ji rok, ale nějak jsem žádnou reakci nezaznamenala. Mám raději sladší vůně, tak jsem si potom k Vánocům nechala nadělit Lancome - Tresor midnight rose, ale za rok se mi zkazila. Nevím jestli je to špatným skladováním - přesunula jsem ji do skříňky v koupelně ať ji mám po ruce, ale prostě najednou hrozně smrdí :-( Tak jsem znovu sáhla po Bright crystal které mi tam ještě trochu zbylo a i přes to že jsem vždy preferovala sladší vůně, tak ji mám na sobě moc ráda. Mému příteli se také líbí. Co na ni říkáte vy? :-)

Dostala jsem tuhle voňavku…na papírku hezká, ale na mně má nějakou divnou koncovku…smrděla jako saponátová voda, takže jsem jí poslala dál a kamarádka je z ní nadšená pořád ;)

nani77
Kecalka 411 příspěvků 23.02.17 14:48

@Malaga, takhle to mám s J'adore… na kamarádce je nádherná, ale když ji zkusím na sobě, tak smrdím jako bordelmamá.

jessikka
Extra třída :D 10781 příspěvků 23.02.17 16:48

@circus a kterou?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >