Veselé historky z dětství

Anonymní
17.8.21 09:49

Veselé historky z dětství

Ahoj.

Vzpomněla jsem si na docela vtipnou událost, která se mi jednou stala. Ve dvou letech jsem si hrála na dětském pískovišti, kde byly i nějaké jiné děti, ale ze školky, která mimochodem byla hned vedle. Ale nějaký chlapeček mě chtěl potáhnout k nim do školky, do které jsem ani nechodila. Naštěstí to ten chlapeček vzdal, protože jsem se jen tak nenechala. :lol:

To hřiště bylo veřejné pro ostatní a raději jsem šla ke starším dětem, které mě měly hlídat a později jsme šli domů.

Stalo se vám něco podobného či někomu jinému? :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
34544
17.8.21 09:55
@Anonymní píše:
Ahoj.

Vzpomněla jsem si na docela vtipnou událost, která se mi jednou stala. Ve dvou letech jsem si hrála na dětském pískovišti, kde byly i nějaké jiné děti, ale ze školky, která mimochodem byla hned vedle. Ale nějaký chlapeček mě chtěl potáhnout k nim do školky, do které jsem ani nechodila. Naštěstí to ten chlapeček vzdal, protože jsem se jen tak nenechala. :lol:

To hřiště bylo veřejné pro ostatní a raději jsem šla ke starším dětem, které mě měly hlídat a později jsme šli domů.

Nejzažší vzpomínku na dětství mám asi ze 4 let. Za vytržené mandle jsem obdržela křečka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
656
17.8.21 10:10

@Russet

Aaaaa, ano mandle. U mě to samé. Kolem 4 let. Maminka mi pak dovolila skákat na posteli doma. (jinak nemyslitelné) :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19621
17.8.21 10:11

Já jednou odešla sama ze školky. Nechápu, jak se to mohlo stát, ale dodnes si to pamatuju (a nemohlo mi být víc, než 3,5, protože pak jsme se stěhovali). Žel bohu jsem šla domů trošku jinou cestou, než máma šla do školky pro mě, to jsem jí asi připravila horké chvilky. Nu, čekala jsem na zahradě a dnes na to vzpomínáme jako na vtipnou historku, ale když si představím mámu, co musela zažívat. uf uf.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.8.21 11:51

Já chodila se sousedem do hospody. Když šel kolem, natáhl ruku, já se ho chytla a šla. Limonáda, čokoláda, křupky…a máma mě hledala po celé vesnici. Všichni z toho měli velkou srandu. (Pak mě v šesti letech zneužil.)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10766
17.8.21 12:01

Já mám taky z období cca 4 let. chodila jsem do školky sama, mělo jsem to pár metrů. jenže mamka mě jeden den poslala do školky a jela do vedlejšího města do práce, ale zapomněla, že ten den byl státní svátek. naštěstí jako chytré dítě, jsem šla k babičce, která taky bydlela kousek. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5485
17.8.21 12:33
@Anonymní píše:
Ahoj.

Pamatuji si, ze me mladsi segra lezla na nervy, byla batole co vsude lezlo a porad zvatlalo tak jsem ji shodila z gauce a ona si zlomila klicni kost, nikdo to nevidel a segra to nerekla. Jo prezila to bez nasledku i kdyz byla obalena v sadre. Dodneska to nikdo nevi ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
602
18.8.21 06:25

@lilith1 Chudák malej. :mrgreen: Moje mladší ségra to se mnou taky měla těžký. Já ji zbožňovala, ale jak jsem neměla odhad a cit, tak jsem ji při hře několikrát málem zmrzačila, chudáka. :( Snažila jsem se ji všude nacpat, pak ji nešetrně zase vyklopit, pokreslit fixama, způsobit jí psychické trauma (třeba že ji naučím psát, jasně, se svou trpělivostí)… :mrgreen: Dneska se tomu smějeme všichni. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
602
18.8.21 06:32

Jinak tahle témata miluju a ochotně se zapojím! :mrgreen: Jenom přemýšlím, co dát k dobru, co bylo hodně vtipné, je toho přehršel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10766
18.8.21 07:22

Já jsem segře, jak byla malá, schválně zhasla v pokoji, když do něj běžela, bohužel zakopla a rozsekla si čelo o hranu postele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat