Reklama

Veslovací trenažér - je to cesta ke zhubnutí!? :-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

EvikM
Stálice 99 příspěvků 07.03.17 20:06
Veslovací trenažér - je to cesta ke zhubnutí!? :-)

Zdravím, je tady někdo, komu se podařilo zhubnout pomocí veslovacího stroje? Jestli ano, tak za jak dlouho a kolik kg? Potřebuji do léta zhubnout a zpevnit tělo, tak si říkám, že bych zkusila tento způsob pohybu. Máme ho doma na půdě, tak že bych ho vyndala a oprášila. Mám doma menší děti, takže mi nezbývá než cvičit doma, až večer usnou. Díky moc za rady a tipy jak se dostat opět do formy :-) a hlavně do uplých kalhot :-D

Reklama

Reakce:

Malaga
Generální žvanilka 24413 příspěvků 07.03.17 20:10

@EvikM myslím si, že spíš zpevníš tu postavu…Hubnutí se děje spíš přes úpravu jídelníčku…

zvidavajanca
Závislačka 3715 příspěvků 07.03.17 21:49

@EvikM
Je to kardio. Jednostranně zaměřený pohyb. U hubnutí je rozumný jídelníček (ne nějaká pitomá dieta z časopisu!) potřeba, veslováním zvýšíš výdej. Já bych ho s něčím kombinovala ;)

Luca82
Zasloužilá kecalka 979 příspěvků 07.03.17 22:49

70 % hubnuti je strava a 30 % hubnuti je pohyb.
Takze urcite upravit stravu a k tomu si klidne pridat to veslovani. Ale osobne bych k tomu volila na stridacku i jiny druh pohybu.
Od samotneho veslovani bych zadne zazraky necekala.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Články z Ona Dnes

S menopauzou přichází únava, návaly i zvýšené riziko vážných nemocí

Pouze třetina žen pociťuje nástup menopauzy jen odezněním menstruace. Zbylé... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama