Vesnice/terén - Polský kočár, Go Big, Eeasywalker nebo trojkolka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.19 11:14
Vesnice/terén - Polský kočár, Go Big, Eeasywalker nebo trojkolka?

Ahoj, vím, že tu podobná témata jsou. Přesto se chci ještě zeptat maminek, co bydlíte na vesnici, chodíte do lesa, polňačkou, k baráku přes rozbitou cestu, do kopců apod…jaký byste doporučili kočárek? Nám nejde až tak o cenu, protože raději investujeme do pořádného kočárku, než dávat i tak hodně peněz do nekvalitního krámu…ale opravdu chceme koupit něco vyhovujícího…tedy co myslíte? Někdo radí Polské mohutné kočárky s nafukovačkami, ale mají dobrou stabilitu? Dají se dobře ovládat? nepropichují se kolečka případně netáhnou do strany? Potom je tady Easywalker Qtro, u kterého si nejsem jistá odpružením a navíc nevím, jestli nebude chybět otáčení proti směru jízdy. No potom je tady rozporuplný Go BIg, který je prezentovaný jako tereňák a chválený mnoha maminkami do nebe, ale našla jsem i recenze, že až tak moc terénní není, tak nevím :nevim:. Potom je tedy ještě možnost koupit trojkolku, například Joie Crosster nebo připlatit za Thule, Mountain Buggy…ale zase, nedá se otáčet sedačka a nejsem si jistá trojkolkou…někdo zase píše přední neotočná kolečka, tedy retro kočárek. Ale dá se to potom ovládat se starším dítkem? Podle mně se musí pak strašně maminky nadřít, když kočár má přes 14 kg, je tam starší 10 kg dítě + naložený koš…co mysíte? Díky moc za názory

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Eliskaxox
Závislačka 3427 příspěvků 16.04.19 11:23

Já měla Concord wanderer a byla jsem moc spokojená ale už se nedělá, co jsem četla recenze tak bych šla do Baby Jogger summit X3. Najdi si na fcb skupinu Baby Jogger Czech a holky ti tam poradí plus ve fotkách najdeš určitě mnoho inspirace co s ním lze vše projet.
Do polských kočárku bych nešla, korbička je super ale sportovní sedačka je naprd a bohužel s ní se jezdí déle.
Co se týče stability tak kvalitní tříkolka je mnohdy 100× stabilnější než kdejaký 4 kolový kočár.

marketak5
Ukecaná baba ;) 1219 příspěvků 16.04.19 11:48

To zalezi..ja prvne nechtela polsky, ale nakonec se nam libil, pac mel velkou korbu, byl vysoky (kvuli manzelovi), odpruzeny, nafukovaci kola. Mela jsem camarelo a muzu s klidnym srdcem rict, ze ano, byl stabilni, projel vse, byl odpruzeny a deti byly v nem v pohode. Byl velky, takze az dite chodilo, poridili jsem na cesty jiny, ale hlavne na cestovani autem a do mesta. Do terenu jsme jiny nemeli. S trikolkammi neporadim, ani jiny jsem nemela. Ale nebala bych se polskeho. Jinak josu i primo terenni kocarky, cena je jinde - ikdyz nam taky neslo uplne o cenu

Janli
Echt Kelišová 8474 příspěvků 16.04.19 11:53

Rozhodně roan maritu. Na rozbitý cesty a do terénu je to ten nejlepší kočár. Ono to není o váze kočárku, ale o kolech. Když máš čtyři velký pevný kola, tak ani nevíš, že něco tlačíš. Do terénu je nejhorší lehký kočár s malýma otočnýma kolečkama. Přední otočný kola jsou ve tvým případě úplně na houby. S těma se teprve nadřeš, protože stačí mírně sklopená cesta do boku a už ti kočár ujíždí bokem. Pak to musíš pořád vyrovnávat. Navíc do terénu jsou malý kolečka jen k vzteku. Vyzkoušela jsem spoustu kočárků a stejně jsem se vždycky vrátila k maritě. Teď s ní jezdím po rozkopaných cestách, kde pomalu neprojede auto a já tady uspávám dítě. Ten kočár je navíc luxusně odpruženej.

Elenloth
Závislačka 4239 příspěvků 6 inzerátů 16.04.19 12:02

Pokud teprve čekáš a budeš vozit malé miminko, tak doporučuju koupit Roan marita nebo Inglesinu s Bike podvozkem. Do terénu s korbičkou není nic lepšího. Oboje se dá koupit za pár tisíc z druhé ruky. A potom máš dost času rozmyslet se, co ti na kočáru vyhovuje a koupit sporťák.
Mně teda Inglesina jako sporťák nevyhovuje, tak jsme koupili polský Baby design. Jako terén to projede, ale jinak je to prostě levný polský krám. Měla jsem v merku právě i Easywalker a Britax, Easywalker mi tak nějak neseděl a Go big nevypadal, že by za ty peníze navíc byla nějaká přidaná hodnota oproti tomu polskému.
Trojkolku jsem nechtěla, i když si ji mnohé chválí. Viděla jsem dvě kamarádky s trojkolkama málem vyklopit dítě.

Lizaveta
Závislačka 4963 příspěvků 16.04.19 12:10
@Anonymní píše:
Ahoj, vím, že tu podobná témata jsou. Přesto se chci ještě zeptat maminek, co bydlíte na vesnici, chodíte do lesa, polňačkou, k baráku přes rozbitou cestu, do kopců apod…jaký byste doporučili kočárek? Nám nejde až tak o cenu, protože raději investujeme do pořádného kočárku, než dávat i tak hodně peněz do nekvalitního krámu…ale opravdu chceme koupit něco vyhovujícího…tedy co myslíte? Někdo radí Polské mohutné kočárky s nafukovačkami, ale mají dobrou stabilitu? Dají se dobře ovládat? nepropichují se kolečka případně netáhnou do strany? Potom je tady Easywalker Qtro, u kterého si nejsem jistá odpružením a navíc nevím, jestli nebude chybět otáčení proti směru jízdy. No potom je tady rozporuplný Go BIg, který je prezentovaný jako tereňák a chválený mnoha maminkami do nebe, ale našla jsem i recenze, že až tak moc terénní není, tak nevím :nevim:. Potom je tedy ještě možnost koupit trojkolku, například Joie Crosster nebo připlatit za Thule, Mountain Buggy…ale zase, nedá se otáčet sedačka a nejsem si jistá trojkolkou…někdo zase píše přední neotočná kolečka, tedy retro kočárek. Ale dá se to potom ovládat se starším dítkem? Podle mně se musí pak strašně maminky nadřít, když kočár má přes 14 kg, je tam starší 10 kg dítě + naložený koš…co mysíte? Díky moc za názory

Inglesina Magnum, perfektni do terenu, pritom uzky do malych obchodu, skladny do kufru, prostorna korba, velky kos. Nikdy jsem se s nim nenadrela, jezdil v terenu, v pisku, ve snehu, v lese, v obchodaku, prezil 4 deti a ke konci jeho ery jsem v kosi dole bez korby prevazela cihly, protoze kolecka se mi do auta nevesla:)

stín katedrál
Kecalka 188 příspěvků 16.04.19 12:12

S BabyDesignem pravidelně jezdím po polňačce a lesních pěšinách, dobře se s ním manevruje na malém prostoru v MHD. Na chodník s nájezdy zaaretuju kola, ať neujíždí. Za nás spokojenost.

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1539 příspěvků 16.04.19 14:22

Máme Easywalker qttro, vozí už třetí dítko a jsme spokojeni, má velkou jak korbičku, tak i sporťák, projede téměř cokoli.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.19 16:31

@Adelka951 a je prosím odpružený? Mně právě přišlo, že je dost tuhý, ale možná nebyl vychozený, zkoušela jsem nový

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.19 16:31

@stín katedrál prosím a nepropíchla se kolečka? Případně netáhnul po čase do strany?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.19 16:33

@Eliskaxox dělá se Concord camino, to je to samé, jenom jiný design…a opravdu projel i kopce, lesy, trávu apod? Mně právě přišlo, že má kolečka celkem malá, ale možná ne…s tou trojkolkou to promyslím no - možná to udělám tak, jak píšou tady některé maminky, koupit z bazaru houpací kočárek a pak uvidíme…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.19 16:35

@marketak5 a prosím jaké camarelo? Já právě nevím, ještě mě napadlo koupit polskou kombinaci v bazaru, ono se to prodává dost levně, někdy i za 2,3tis a používat hluboký a kdyby potom nevyhovoval sporťák, tak si koupíme jiný…

marketak5
Ukecaná baba ;) 1219 příspěvků 16.04.19 18:59
@Anonymní píše:
@marketak5 a prosím jaké camarelo? Já právě nevím, ještě mě napadlo koupit polskou kombinaci v bazaru, ono se to prodává dost levně, někdy i za 2,3tis a používat hluboký a kdyby potom nevyhovoval sporťák, tak si koupíme jiný…

Jo já měla Camarelo Malaga a upřímně, asi jo, to by stálo taky za to. Hluboká korba byla fakt super a jak zjistíš co a jak, tak si koupíš sporťák podle představ, ono mají většinou ty super sporťáky malý korby

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1539 příspěvků 16.04.19 19:52
@Anonymní píše:
@Adelka951 a je prosím odpružený? Mně právě přišlo, že je dost tuhý, ale možná nebyl vychozený, zkoušela jsem nový

Podřízený není, ale není to potrvá, má nafukovací kolečka, tak to nijak nevadí. Nebo mě to nikdy nechybělo. Nevím, co myslíš, že je tuhý. Je takový pevný, nevrze, takže se s ním dá projet téměř cokoli.

Káťa19
Extra třída :D 12026 příspěvků 18 inzerátů 17.04.19 13:03
@stín katedrál píše:
S BabyDesignem pravidelně jezdím po polňačce a lesních pěšinách, dobře se s ním manevruje na malém prostoru v MHD. Na chodník s nájezdy zaaretuju kola, ať neujíždí. Za nás spokojenost.

taky mám a jsem zatím spokojená, i když naplno vyzkouším s novorozencem v červnu, ale váhala jsem mezi ním a Roan maritou

recenze: Roan Marita
Baby design

budu ráda, když taky přidáš recenzi :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama