Vesta Peekaru k šátku nebo nosítku

4330
11.1.09 21:43

Vesta Peekaru k šátku nebo nosítku

Ahojky,

píši abych se s vámi podělila o svou nejnovější zkušenost. Pořídila jsem si tuhle vestičku a jsem maximálně spokojená. Cena je sice šílená, ale myslím, že to pro mně bude hodně užitečná věcička :-)
http://www.didymos.cz/…ru-original/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2318
11.1.09 21:58

Nestačí manželova flíska? :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2318
11.1.09 21:59

Nestačí manželova flíska? :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4330
11.1.09 22:02

Tohle je jednoznačně praktičtější, líp to vypadá a já to můžu mít zaplé až ke krku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1264
11.1.09 22:28

Taky vlastnim vesticku a taky ji mam moooc rada,nosime kazdy den a je nam teploucko i kdyz tu mame porad mraz a zimu :D :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4874
11.1.09 23:17

Ahoj, taky se hlasim jako vlastnik vesticky…

Oproti manzelove fleesce se to neda srovnat - pro mne je pohodlnejsi a lepe „tesni“ kolem krku me i Klare.....a samozrejme krasne vypada. Mam tu zelenou......

Jsem s ni moc spokojena ale i tak ma sve mouchy, i kdyz nevim, jak je vychytat.
1. Kdyz nosim kriz vpredu a mimco usne, tak se mu spatne hlavicka procpava rolackem dovnitr abych hlavicku mohla satkem jistit
2. pri noseni na zadech nejsem v jednom cloveku schopna pretahnout otvor na hlavu pres Klarinu cepici…proste to po sobe neklouze.....
Jak tohle resite vy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13992
11.1.09 23:29

Jojoj, už se těším na svoji :D .

Endy - kukla? Akorát je to letos nedostatkové zboží :? .
Hlavičku šátkem nikdy nejistím, moje děti to nesnáší a zvykla jsem si držet rukou, aspoň můžou měnit polohu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4874
12.1.09 00:35

Lentilkah, kuklu myslis misto cepice pro Klaru? To je porad to samy, rolacek je u vesty tip top na obvod hlavy a bez pomoci rukou ho pres pokryvku hlavy nemuzu pretahnout…Klara se pak vzteka nebo se ji cepice sesune a ja se k ni uz nedostanu ji to narovnat......

Ja zas hlavicku jistim rada, nemusim pak na ni myslet, kdyz se nekde predklanim nebo natahuju.....zaroven tam Klaru pak nerusi svetlo a okolni ruch......

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama