Vestavěná šatní skříň s botníkem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hoa Mai
Kelišová 5260 příspěvků 5 inzerátů 05.05.18 14:53
Vestavěná šatní skříň s botníkem

Hledám inspiraci pro řešení naší předsíně a zajímalo by mě, jestli to má někdo podobně a případně jak to vypadá, jak jste podobné požadavky řešili.
V předsíni máme zeď 2,75cm na délku, 3m na výšku, ke které budeme nechávat dělat vestavěnou skříň. Ideálně by měla skříň mít tři „patra“: dole boty, uprostřed venkovní oblečení a nahoře sportovní a sezónní věci. Horní dvě patra jsou bez problémů, tam už představu ohledně řešení mám, ale jak s tím spodním patrem a botami? Chtělo by to nějak konstrukčně oddělit, aby se nezanášela špína a pach z bot do zbytku skříně. Lze to? Jak? Na googlu se mi prodařilo najít jen řešení s vertikálními botníky a to nechci. Bot máme hodně (bude nás 5) a ve zbytku předsíně už žádné jiné místo, kam by se tolik bot pohodlně vešlo, moc není nebo by to nevypadalo dobře.

Reklama

Reakce:

dedrichov
Ukecaná baba ;) 2452 příspěvků 05.05.18 16:23

Nemůže být úplně samostatná se svými dveřmi?

Hoa Mai
Kelišová 5260 příspěvků 5 inzerátů 05.05.18 16:57

@dedrichov Teoreticky jo, ale nevím, jestli to v praxi jde. Nikde jsem takové řešení znázorněné neviděla. Samozřejmě nejlepší je zeptat se výrobce, ale chtěla bych za ním jít už s nějakou konkrétnější představou a nejlépe pokud bych měla vzor v nějakém už provedeném řešení.

dedrichov
Ukecaná baba ;) 2452 příspěvků 05.05.18 19:34
@Hoa Mai píše:
@dedrichov Teoreticky jo, ale nevím, jestli to v praxi jde. Nikde jsem takové řešení znázorněné neviděla. Samozřejmě nejlepší je zeptat se výrobce, ale chtěla bych za ním jít už s nějakou konkrétnější představou a nejlépe pokud bych měla vzor v nějakém už provedeném řešení.

Oni truhláři mají v hlavě různé vychytávky, nám moc pěkně navrhl skříň do podkrovního prostoru

Uživatel je onlineVerun83
Echt Kelišová 7835 příspěvků 65 inzerátů 06.05.18 06:53

My teda mame vestavenou skrin, 3 soupaci dvere, v jedne casti jsou boty, a neprijde mi, ze by to nejak smrdelo a od toho ostatni veci. Jinak bych to resila futralama na boty. Tak jak jsou na uskladneni obleceni, tak maji i na nekolik paru bot. Ale jinak je opravdu lepsi rict pozadavky truhlari a pokud je dobry, tak to vymysli, poradi.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniela Šinkorová nezdravě ujíždí na FaceAppu: Vypadá to ještě hezky?

Danielu Šinkorovou odnepaměti předchází pověst ženy, která se sama a velmi... číst dále >

MikeJePán ze Zlaté mládeže očima Arména: Je to největší ostuda mé země!

Na svůj původ by měl být člověk hrdý. Když se mě tedy na něj kdokoliv zeptá,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co už byste nikdy neměli dělat, pokud chcete opravdu zhubnout

Plavková sezona se blíží a vaše předsevzetí zhubnout alespoň nějaké to kilo... číst dále >

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Reklama