Vestavná varná deska

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sinaii
Závislačka 3407 příspěvků 09.04.10 20:52
Vestavná varná deska

Ahoj, chci si koupit varnou desku, ale nevím jestli s rámečkem nebo bez, poradíte některá? Děkuji moc. :kytka:

Reakce:
lllucie
Ukecaná baba ;) 1278 příspěvků 09.04.10 21:10

Me vyhovuje s rameckem, moc neumim varit na elektrine a casto mi utece voda z hrnce a ten ramecek ji udrzi…bez nej uz by mi plavala pracovni deska..

petra.k
Ukecaná baba ;) 1390 příspěvků 09.04.10 22:18

Ahojky,
souhlasím, mám rámeček a už mi kolikrát zachránil utíkající vodu z brambor :oops: .
O té bez rámečku se říká, že je lepší na údržbu, prý se pod rámečkem drží nečistoty, mně se pod něj zatím nic nedostalo.Dobře vyber.Petra

tiffany
Extra třída :D 12213 příspěvků 09.04.10 22:54

My máme indukci a už bych nic jiného nechtěla :palec:

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34282 příspěvků 10.04.10 06:37
kolozubka píše:

jak to souvisi s rameckem ? :-))))

tiffany
Extra třída :D 12213 příspěvků 10.04.10 09:12
Pudloslava píše:
kolozubka píše:
jak to souvisi s rameckem ? :-))))

Když už někdo kupuje varnou desku, tak mi přijde dobrý na tuto možnost upozornit, protože málo kdo o indukci ví a pak lituje, že nevěděl, jinak by koupil :palec: S rámečkem těžko poradím, máme bez a nevím, jaké by to bylo s. Já jsem tedy spokojená, proto každému indukci doporučuju. Snad to nikoho dalšího nepopudí :mrgreen:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63591 příspěvků 3 inzeráty 10.04.10 09:57

My máme bez rámečku, ale obecně bych doporučila, koukni někde v obchodě na vystavené a vyber co se ti líbí víc, funkčně mi to přijde plus mínus stejné a je podstatné aby se člověku líbilo, co bude mít kuchyni.

A k té indukci, doporučení je hezké, ale dodala bych i možné nástrahy - pozor na nádobí, třeba my máme komplet nádobí, po dobu tvorby kuchyně jsme měli půjčený indukční vařič a z kompletního nádobí fungovala jedna jediná miska, hrnec žádný.

sinaii
Závislačka 3407 příspěvků 10.04.10 10:09

Děkuji za názory, indukční vařič mám doma ale mám na něj málo nádobí a ani jednu teflonovou pánev což by mi chybělo, takže indukce dobrá, ale… Rámeček nebo bez, tak to chci vědět hlavně kvůli praktičnosti, vzhledově je mi to asi jedno.Děkuji všem :kytka:

Žížala1
Kelišová 5090 příspěvků 10.04.10 23:41

My máme bez rámečku. Při výběru jsem na rámečku trvala, ale původní model vyprodali a nový začali dělat bez. Nakonec jsem kvůli údržbě ráda, ale přítel to dodneška nemůže rozdýchat - v minulosti se mu povedlo jednu desku bez rámečku neopatrným posunem kastrolu naťuknout a zůstala tam vlásečnicová prasklina.

Mám kombinaci 2 indukční plotny + 2 normální, jsem maximálně spokojená a neměnila bych.

Přeju dobrou ruku při výběru :wink:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Hokejista, který randí s Kovandovou: Prý nezapře podobu se slavným hercem

Vyplatilo se počkat! Česká Miss World Lucie Kovandová (25) byla dlouho věrná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >