Věštecké sny v těhotenství

23.3.16 17:38

Věštecké sny v těhotenství

Ahojte, chtěla jsem se vás zeptat na zkušenosti v těhotenství se snama. Včera se mi zdálo o dvojčátkách holčičkách, vím, že ve snu se odráží podvědomné přání, ale i tak by mě zajímalo u vás co už děti máte, měly jste v těhotenství sen kde vám bylo prozrazeno pohlaví dítěte atd? než jsem si udělala test a ukázal se jako pozitivní tak dva týdny předtím se mi zdál sen o pozitivním testu, nějak jsem tomu nevědnovala pozornost a ted tento druhý sen.. jsem pouze v 5t3d, zítra první kontrola. Děkuju všem za vaše názory a zkušesnosti :-) :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5896
23.3.16 17:44

Tak je dobré, pokud jsou to pozitivní sny…mně se zdálo, že jsem potratila. Teď ležím 4. měsíc po potratu v šílených depresích. Nočních můr o narození miminka jsem se zbavila teprve před pár týdny…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.3.16 17:45

Odpovím ti básní:
„To nemáš vidění a nevěř předtuše,
vždyť jsi jen Růžena, ne kněžna Libuše“ :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.3.16 17:45

:andel: :andel: :andel: :andel: :andel: aŤ je co nejdřív lépe a brzy přijde miminko znova

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.3.16 17:47

@Iustitia: díky, asi máš pravdu. Uvidíme :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1677
23.3.16 17:47

@Mari.G Byla jsem na tom úplně stejně, zdálo se mi o potratu a za tři dny na to jsem se v noci probudila s kaluží krve :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.3.16 17:49

@Ruzenka1111
Sny se někdy popletou a přepletou. Ale určitě je supr, když má člověk díky pěknému snu dobrou náladu. Na druhou stranu nemá cenu si kvůli tomu špatnému náladu kazit. ;) Kdyby mi měl vyjít, tak to by bylo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.3.16 17:52

@klariiss Je mi to líto, ale kdyby se Vám zdálo o ponících, stane se to stejně. Kdyby funovala tahle logika podle snů, tak jsme věštkyně z Delf všechny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5896
23.3.16 17:55

@Iustitia omnibus To je mi jasné, já z toho snu vůbec nebyla nervózní. Jen jsem chtěla demonstrovat, že přát si plnění snů není jen pozitivní záležitost. Protože o čem se člověku zdá, to nikdy úplně neovlivní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.3.16 17:56

Taky se mi zdalo o tehotensvi par mesicu nez jsem otehotnela ;) Cele tehotensvi se mi zdalo o chlapeckovi a narodila se holcicka ;) Holcicku jsem si, ale prala ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.3.16 17:59

@Pruzickova7 děkuji za názor. Asi to tak je, to co člověk podvědomě chce a přeje si se odráží ve snu ale stejně tak i jeho negativní myšlenky. díky za názor :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5812
23.3.16 18:24

Ani sen, ani v těhotenství… ale už dva roky před otěhotněním jsem se vždycky, když přišla řeč na děti, viděla s hnědookou holčičku a to mi klaplo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2643
23.3.16 18:46

V 7 měsíci se mi zdálo o mrtvém miminku…a o 2 měsíce později přišla abrupce placenty a mrtvě narozený Davídek…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3202
23.3.16 19:08

Asi tak, pokud jsou pozitivní tak super:-) jinak se mi o chlapeckovi zdálo a chlapeček to byl.. pak se mi ale úplně na konci zdálo, že jsme o něj přišli.. teď se mi zdálo o dvojčatkach, byly dvě, ale udrželo se nám jen jedno..:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
93
23.3.16 19:33

Mě se v těhotenství zdálo, že budou čtyřčata, nestalo se. Pak se mi zdálo, že to bude kluk, to se splnilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat