Veterina Brno Bystrc, Starý Lískovec, Bohunice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sabuska3
Stálice 57 příspěvků 10.11.14 14:18
Veterina Brno Bystrc, Starý Lískovec, Bohunice

Ahojte,

můžete mi doporučit opravdu dobrou veterinu v Bystrci, ve Starém Lískovci, v Bohunicích nebo někde v blízkém okolí Popůvek, může to být i na vesnici.

Děkuji
S.

Reakce:
bartsch
Závislačka 4723 příspěvků 10.11.14 14:42

Je to na hranici Bystrce a Komína… my k MVDr. Benešovi chodíme už hodně let (s přechozím i současným hafanem) a jsme moc spokojení. http://www.veterina-komin.cz/

Lucie80
Neúnavná pisatelka 17258 příspěvků 10.11.14 15:07

Já moc doporučuji tuhle veterinu. Je v Bystrci a vedou to manželé Fialovi + jejich dcera. http://www.e-veterinar.cz/

fj1200
Kecalka 278 příspěvků 11.11.14 13:34
ATB neee

Já nedám dopustit na beněše to je ta veterina-komin my k němu to máme 30km jedna cesta, i když se ted stalo co chápu že je potřeba, naše fenka měla problémy s ušima tak k benešovi, byla tam jeho dcera snaží se je fajn a zjistila, že naše holka má kvasinkovou infekci a nasadily se ATB už si nevzpomenu jaké ale moc to nepomáhalo, byl jsem sám doma a holka se bránila mě pustit do uší a meducína byla všude jen né pořádně v uchu ale dostal jsem ji tam nakonec, jenže jsem hledal na internetu a zjistil, že se kape určitým způsobem a né tak jak jsem kapal, tak jsem to změnil a hned bylo zlepšení ono ucho se má před kapáním lehce vytřít a pak vytáhnout nahoru a podržet nahoře at meducína steče úplně dolů poté pomasírovat zvukovod až to splouchá no a pes se oklepe a piškot. Jenže to furt nepomáhalo jak jsem potřeboval aby pes byl fajn až jsem se potkal s člověkem v lese byla to žena myslivce a kecáme o psech a ona jen tak šahá naší holce na uši a říká ona je má nemocný!!!jak to víš no jsou teplý, to nemá být, vem borovou vodu kápni kapičku nebo jeden dílek ze stříkačky a bude zdravá a ona MÁ ZDRAVÝ UŠI JUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍ za 40kč, místo 1400,– u beneše, chápu je potřeba tu příčinu diagnostikovat, ale nemusím rvat do psa ATB to jen aby jste věděli, jinak u beneše super

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >