Větry odchází, ale stolice ne

192
28.9.20 23:13

Větry odchází, ale stolice ne

Ahoj,

stava se to někomu? Od soboty ráno jsem nebyla na velké. Nedokazi na wc stolici vytlačit, vlastně nemám ani nutkání na velkou… větry odchází. Občas mě picha vlevo (asi tlusté střevo). Chtěla bych se už vyprázdnit, ale proste to nejde. Tohle se mi neděje. Chodím denně, někdy i 2×.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12663
28.9.20 23:17

Zacpa…V tehotenstvi jo, mela jsem u obou deti. Pridat vlakninu a tekutiny. Nebo ted jsou vsude svestky, ty umeji zazraky v tomto smeru ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5295
28.9.20 23:19

Jo, taky sem nějaká ucpana až mě z toho bolí v levo. Byla jsem teď pár dní mimo domov a v cizím prostředí mám asi trošku blok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
192
28.9.20 23:28

@JancaS84 jsem rada, ze v tom nejsem sama. Možná to bude i tím, ze jsem čtvrtek a pátek brala Hylak Forte, protože mě nějak bolelo břicho… tak mi to asi zastavilo i stolici. Je to pekne nepříjemný, ze to nejde, to neznám :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
192
28.9.20 23:29

@beruska9 tak snad to bude jen zácpa… ja to neznám, tak mě to trochu děsí. Strašně bych chtěla na velkou, ale na wc je to jako bych tam nic neměla :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7127
29.9.20 00:14

Co zkusit silnou kávu? Ta mě vždycky prožene. :D Jinak super zmiňované švestky, ale ve větším množství. Stejně tak je sezóna burčáku, pokud můžeš a piješ, dej si aspoň flašku. :mrgreen: A nebo si kup v lékárně čípky či jiné projímadlo. Snad bude brzy líp. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12663
29.9.20 09:12

@kaja555 : no jo, to bude ono. Dalsi „babsky“ recept je dat si lzicku oleje…neco, co polknes, treba olivac. Ale jestli to je i tim Hylakem, tak se to snad pohne. Priprav se pak na intenzivni zazitek :oops: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama