Větší břicho, menší prsa - trička, oblečení

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.05.19 20:36
větší břicho, menší prsa - trička, oblečení

Ahojky,
díky menším zdravotním problémům se mi podařilo během krátké doby nabrat 10 kg - bohužel na nesprávných místech a to hlavně do břicha :-/

Ráda bych s tím něco dělala, ale zatím hlavně zdraví… tak řeším co na sebe, hlavně přes léto - jenže nic mi nesedí - postavu mám tedˇfakt neforemnou MENŠÍ PRSA - CELKEM VELKÉ BŘICHO " ŠPEK" - BOKY normální až užší, zadek normální

Prosím ženy které mají podobný problém o radu, kde shánějí oblečení, jaké střihy volí atd. Klidně i tipy na konkrétní kousky co jim sednou díky.

Ještě pro představu vysoká jsem cca 173cm, 75 Kg, - velikost momentálně cca 42

Sháním hlavně tričky, tuniky…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.05.19 20:38

Taky mám teď dost blbý období po zdravotní stránce
A mám ráda „trika“ s gumou v pase…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.05.19 20:41

Takový treba

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1483 příspěvků 28.05.19 20:50

Push upku a strihy do A. Kosilosaty, tuniky. K tomu padnouci, upnuty kalhoty.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.05.19 20:50
@Anonymní píše:
Takový treba

a kde je sháníš? něco takového by se mi líbilo, ale dnes jsem oběhala několik obchodů, hm, caa, hervis… na nic jsem nenarazila - zakladatelka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.05.19 20:52

Treba kik, tchibo, takko…

Uživatel je onlinestinga
Kelišová 7348 příspěvků 28.05.19 20:53
@Anonymní píše:
Takový treba

ale mně přijde, že triko tohoto střihu spíš velké břicho zvýrazní, bude vypadat jak těhotná

Uživatel je onlineVerun83
Echt Kelišová 9943 příspěvků 28.05.19 20:55

Koukni na bonprix

pe-terka
Neúnavná pisatelka 19458 příspěvků 28.05.19 21:05

Tak 42 není nic hroznýho, kor při tvé výšce :think: Nos tuniky a halenky/trika přestřežený por prsama, aby přes břicho volně splývaly :think: Šaty totéž, mohly by ti slušet i střihy do A, délka podle toho, jaké máš nohy :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.05.19 21:07

@pe-terka jj, neni to nic hroznýho - problém je ta neforemnost - velký břicho :-/ zakladatelka

pe-terka
Neúnavná pisatelka 19458 příspěvků 28.05.19 21:16
@Anonymní píše:
@pe-terka jj, neni to nic hroznýho - problém je ta neforemnost - velký břicho :-/ zakladatelka

no, někdy je to břicho v našich očích větší než v reálu :think: Pokud při 175cm oblečeš 42, nemůže to být nic hrozného :think: Možná zkus trochu zaposilovat to břicho, třeba se stáhne :think: A uber sacharidy v potravě, to taky dělá hodně :think:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 19458 příspěvků 28.05.19 21:18
@stinga píše:
ale mně přijde, že triko tohoto střihu spíš velké břicho zvýrazní, bude vypadat jak těhotná

ono chce si to oblíct, je to kus od kusu :think: Ale je fakt, že podkásnutý haleny (nebo dole s lemem) to bříško spíš dotvoří, lepší je splývalý střih

Lioness34
Závislačka 2664 příspěvků 28.05.19 21:25

Začni cvičit a pravidelně jist - hlidej jídlo a půjde to brzy hodne rychle dolu :hug:

hofka
Neúnavná pisatelka 15056 příspěvků 28.05.19 21:28

V Pepcu mi přijde, že mívají takové volnější vzorované haleny… velký výběr tam tedy není, dobré spíš na kravinky:-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.05.19 22:14

Tak třeba cvičit teď zrovna nejde @Lioness34
Já bych chtela…ale teď prostě nemůžu…nejsem zakladatelka, ale psala jsem tu
Mohu max procházky, ale po půl hodině jsem vyrizena.
Jíst musim, snažím se pravidelně, ale absence pohybu je prostě znat. a od ledna jsem doma, do práce nemůžu..
Jen že to cvičení vzdycky nejde

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama