Větší mimino a porod

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

romik0013
Ukecaná baba ;) 1730 příspěvků 23.11.17 07:52
Vetsi mimino a porod

Ahoj holky, vypada to, ze pres to, ze jsem hubenour, tak budu rodit pres 4 kilovou holku :zed: vcera jsem poprosila ve 39 tydnu o hamiltnuv hmat, ktery jaksi nepomohl, tak se chci zeptat, jestli to vubec jde bez vetsiho poraneni porodit velky plod :think: jsem prvorodicka, myslela jsem, ze budu mit drobnou holcicku, ne obra :jazyk: i kdyz prumer hlavy je zatim ok, cvicim s aniballem, ale stejne mam strach 8o a jeste mam otazecku, vyuzili ste i velikost 56? Dekuju za odpovedi :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Alyss1
Závislačka 2749 příspěvků 6 inzerátů 23.11.17 07:57

Neres to dopredu.

Za prve: vahove odhady se mohou velmi lisit.
Za druhe: je hubenour a hubenour. Vetsi roli hraje velikost panve, ale ta vnitrni. A tak typ vaziva.
Ver doktorum a nestresuj se dopredi. 4 kila v dnesni dobe uz neni zadna vaha.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15095 příspěvků 23.11.17 07:59

@romik0013 Jde to zcela bez poraneni, ale chche to jistou pripravu - aniball apod. Pokud s aniballem jiz svicis, tak se vuuuuuubec neboj. A 56 jsme nevyuzili, jiz z porodnice jsme jeli se 62.

Příspěvek upraven 23.11.17 v 07:59

Tichošlápek
Echt Kelišová 9145 příspěvků 23.11.17 07:59

Kluk 4,5 kila, porodila jsem ho prirozene, následky hrozne, ale to neznamená, ze to budeš mít stejne - navíc měl velkou kulatou hlavičku jak melounek. Btw mne tvrdili odhad 3,5 kila, takže asi tak. Velikost 56 měl týden. Malem mne slehlo :lol:

Uživatel je onlineg.sandova
Závislačka 3518 příspěvků 23.11.17 08:04

Já kluka 4 40, druhý porod. Žádné následky. Porod ok. Žádné drama. Kamarádka rodila prcka, větší a silnější než já, a porod hroznej. Buď v klidu.

Uživatel je onlineg.sandova
Závislačka 3518 příspěvků 23.11.17 08:05

Jo a velikost 56 fakt ne☺. Holky jsem měla o kilo lehčí a ty unosily.

marka123
Kecalka 488 příspěvků 23.11.17 08:06

Nebojte, vahove odhady nebyvaji presne a poku cvicite s aniballem tak to urcite zvladnete;) hlavne se tim nestresujte. Kdyz byste to nemela zvladnout vzhledem k velikosti panve, predpokladam, ze by vam naplanovali cisare

Kelpie
Povídálka 50 příspěvků 23.11.17 08:08

Dá se to zvládnout i bez poranění, dokonce jsem neměla ani aniball. Velikost 56 se nám hodila asi dva týdny :)

smudlinky
Ukecaná baba ;) 2449 příspěvků 384 inzerátů 23.11.17 08:08

Měla jsem obě děti kolem 3,8 kg a velikost 56 normálně nosily, z porodnice v ní dokonce plavaly cca týden než dohnaly co ztratily na váze a přibraly. Odhad váhy je opravdu jen odhad, je tam +- 500g.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15095 příspěvků 23.11.17 08:10

@smudlinky To jo, bohuzel je v tom odhadu i to + 10%, nejen nadejne -. Takze clovek muze byt jeste zaskocenejsi, i kdyz ve finale s tim jiz nic nezmuze, porodit musi :)

terinka4444
Hvězda diskuse 65797 příspěvků 23.11.17 08:14

Dcera měla 52cm a 4050gramů, 56 nosila ty tři týdny, rodila se naprosto pohodově, super rychlý bezproblémový porod, na jednu kontrakci a tři zatlačení byla venku. K poranění, střihli mě.

romik0013
Ukecaná baba ;) 1730 příspěvků 23.11.17 08:17

Dily holky :hug: tak snad ty nove oblecky popredam na bazarku, zase toho az tak.moc neni..ale vanocni ji teda koupim nove 62 :mrgreen: hlavne at je zdrava a prezijeme to :palec:

zudina
Ukecaná baba ;) 1997 příspěvků 23.11.17 08:19

Vahove odhady se muzou od skutecnosti lisit. Ja jsem vyuzila velikost 50 asi dva mesice, prvni mesic na miminku i plandala.. do tri mesicu velikost 56.

Lexy2017
Kecalka 324 příspěvků 23.11.17 08:20

@romik0013 Ahojky! To vše zalezi na situaci..Prvni 3480,nastrih byl. Druhou holku porodila ve 41+3 měla vahu 4690,54cm, obvod hlavičky 36.. Nikdo netušil, že bude tak velká, nastrih jsem mela nejak jen vevnitř, jinak bez poranění, ale tlacila jsem dlouho, takze o hemoroidy postaráno.. U tretiho ted si me hlídali, den pred vyvolanim ve 41+1 mi delali odhad, ten vyšel 3800 až 4200.. Nakonec malý byl 4310,hlavička 37cm, zase nástřih, jinak bez komplikaci. Nejsem hubenour, mam 165cm a 60kg pred tehu, ale vsichni se diví, ze mám tak velke dětí a jak to, že jsem to dala přirozeně..
Takže, zaprvi se mohou lišit s odhadem, za druhé asi je lepší nastrih, nez se potrhat, jako prvorodcika určitě u vetsiho mimi bude lepší. A kdyz jseš teda takhle hubena, nachavaji te rodit samu? Nenabízejí ti císař?

ZuzaMi 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.17 08:24

Kliiid :hug: sestřenici strašili, že má malá přes 4kg a vyvolávali jí porod přesně na termín. Malá se narodila s 3500g, naprosto v pohodě a sestřenice bez poranění (cvičila s balónkem). Jsem byla naštvaná za ni, protože šla k porodu vynervovaná, jakého bude rodit obříka :roll:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama