Větší množství plodové vody

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Meggynka
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 13.09.18 16:04
Větší množství plodové vody

Holky jsem dnes 37+6 a na kontrole mi doktorka řekla, že mám víc plodové vody- mírný polyhydramnion. Víc mi k tomu neřekla, ani jsem se nestihla zeptat, je to tam jak na běžícím pásu. Máte někdo zkušenosti? Znamená to pro mě něco? Prý jen jestli neporodim do 2 týdnu, mám jit znovu na ultrazvuk.

Reakce:
Lekninka91
Extra třída :D 10462 příspěvků 13.09.18 16:07

měla jsem ke konci hodně vody a nikdo nic neřešil  :nevim:

Helca83
Zasloužilá kecalka 636 příspěvků 13.09.18 16:25

Tak jsem mela a presne jak pise @Lekninka91. Stejne jsou ultrazvukova vysetreni (miry, vahy apod) jen odhad, takze se tim netrap a bud v klidu, tes se na mimco :kytka:

Lucinka1986
Kecalka 353 příspěvků 13.09.18 17:04

Taky jsem měla hodně plodové vody a všechno bylo v pořádku, nikdo víc neřešil, buďte v klidu. ;)

korena
Závislačka 4484 příspěvků 13.09.18 17:21

Taky jsem měla hodně plodové vody, pak ještě před porodem 40.tt mi dělali utz s tím, že dítě bude 4kg+ a měl krásných 3550g …

Meggynka
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 13.09.18 18:10

Moc děkuji za uklidnění holky :kytka:

Uživatel je onlineLenka_Hal
Kelišová 6210 příspěvků 13.09.18 19:19

Ja mivam vzdycky hodne, delam jim tam takovy pohodlny bazenek, at se moc nemackaji… :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Na mě útočil taky! Ozvala se pumpařka, na kterou měl David Š. mířit pistolí

Je podezřelý z vraždy pumpařky Jany (†58), on sám ale tvrdí, že nejenže... číst dále >

Říká si o místo na kandidátce? Jaromírovi věřím, vzkazuje Musil z nemocnice!

Moderátor Honza Musil se stále zotavuje z vážného úrazu, který si před Vánoci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >