Reklama

Větší množství plodové vody

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Meggynka
Ukecaná baba ;) 1201 příspěvků 13.09.18 16:04
Větší množství plodové vody

Holky jsem dnes 37+6 a na kontrole mi doktorka řekla, že mám víc plodové vody- mírný polyhydramnion. Víc mi k tomu neřekla, ani jsem se nestihla zeptat, je to tam jak na běžícím pásu. Máte někdo zkušenosti? Znamená to pro mě něco? Prý jen jestli neporodim do 2 týdnu, mám jit znovu na ultrazvuk.

Reklama

Reakce:

Lekninka91
Extra třída :D 10212 příspěvků 13.09.18 16:07

měla jsem ke konci hodně vody a nikdo nic neřešil  :nevim:

Helca83
Povídálka 26 příspěvků 13.09.18 16:25

Tak jsem mela a presne jak pise @Lekninka91. Stejne jsou ultrazvukova vysetreni (miry, vahy apod) jen odhad, takze se tim netrap a bud v klidu, tes se na mimco :kytka:

Lucinka1986
Kecalka 342 příspěvků 1 inzerát 13.09.18 17:04

Taky jsem měla hodně plodové vody a všechno bylo v pořádku, nikdo víc neřešil, buďte v klidu. ;)

korena
Závislačka 4472 příspěvků 13.09.18 17:21

Taky jsem měla hodně plodové vody, pak ještě před porodem 40.tt mi dělali utz s tím, že dítě bude 4kg+ a měl krásných 3550g …

Meggynka
Ukecaná baba ;) 1201 příspěvků 13.09.18 18:10

Moc děkuji za uklidnění holky :kytka:

Lenka_Hal
Závislačka 4543 příspěvků 13.09.18 19:19

Ja mivam vzdycky hodne, delam jim tam takovy pohodlny bazenek, at se moc nemackaji… :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama