Větší nebo menší pekárnu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petra8a
Ukecaná baba ;) 1823 příspěvků 26.09.14 00:12
Větší nebo menší pekarnu?

Ahoj,
pekárnu chci hlavně na zadelavani kynutého těsta. Zadelavam max z pul kila. Na pečení těsta jako na perník nebo babovku na program cake. Z 250g mouky. A chci zkusit mléčnou ryzi a sekanou.
Chleba péct nechci, ten, který kupujeme, nám chutná.

Vybiram mezi sencor sbr 1031 a max 0,9 kg, 1 hák
Nebo concept PC 5040 1,25 kg, 2 háky, měla by to být stejná, jako prodávají v lidlu
Nevím, jestli ta druhá už není zbytečně velká.
Omlouvam se za chyby, píšu z tabletu.

Reakce:
smutná máma
Kelišová 5216 příspěvků 63 inzerátů 26.09.14 03:21

Ahoj, já bych doporučila tu větší, Dva háky lépe prodělají těsto…Sama mám Moulinex XXL.Taky chleba nepeču, ale knedlíky z toho „vylézají“ až po okraj.

Anulka
Ukecaná baba ;) 2237 příspěvků 26.09.14 06:21

Moje první pekárna byla s jedním hákem a teď mám se dvěma. Jednoznačně se dvěma.

Pipet
Generální žvanilka 24211 příspěvků 26.09.14 06:54

Tu větší. Stejně mi kolikrát lezlo těsto vrchem :roll:
A dva háky jsou lepší.

Petra8a
Ukecaná baba ;) 1823 příspěvků 26.09.14 09:10

A co když budu chtít dělat jenom něco malého kolem pul kila? Tady je nejmenší 750 g. Tak to jen vypnu dřív, aby se to nespalilo?

Pipet
Generální žvanilka 24211 příspěvků 26.09.14 09:20

@Petra8a Mělo by tam být nastavení „malý - střední - velký“, tak zvolíš velikost „malý“.
Popravdě za tři roky jsem to na pekárně nepoužila.

smutná máma
Kelišová 5216 příspěvků 63 inzerátů 26.09.14 12:39
@Pipet píše:
@Petra8a Mělo by tam být nastavení „malý - střední - velký“, tak zvolíš velikost „malý“.
Popravdě za tři roky jsem to na pekárně nepoužila.

Přesně tak, to má určitě každá pekárna. Ale plno receptů nebere ohled, zda máš malou či velkou pekárnu. A knedlíků neděláš nikdy jen 1 přeci… :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Libuška Šafránková na pohřbu Stanislava Zindulky: Celý život se o nás staral

Únorový pohřeb svého objevitele Václava Vorlíčka vynechala, se svým pedagogem... číst dále >

Muž roku Jiří Kmoníček: Čekal jsem lechtivé zprávy, ale ne fotky penisu od muže

Nejkrásnější Muž Česka Jiří Kmoníček (24) je po vítězství v soutěži krásy na... číst dále >