Větší penis - úzká přítelkyně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kohasek
Povídálka 29 příspěvků 04.02.19 10:29
Větší penis - úzká přítelkyně

Hezký den všem :)! vyskytl se mi problém zhruba 2 roky zpět, kdy jsem začal sexuálně žít. je mi 19 proto hledám pochopení a radu sice ne moc přesně tady, ale u někoho kdo by mohl vědět a poradit. Vím, že jsem mladý a mám toho spoustu před sebou, ale radši se zeptám.
Můj penis měří 28-29 cm na délku a je i jak to říct tlustý, jednoduše poměřit neobejmu ho já a neobjala ho jednou rukou ani přítelkyně. problém je, že se do ní a i do 2 holek, co jsem měl předtím nevejdu. S gelem jsem se do té nejzkušenější vlezl tak na 1/4 možná o něco víc…, ale to bylo asi tak vše. Jelikož je pochva nejcitlivější u začátku a žádná s přítelkyn prý neměla ani přes 20 a, tak se udělala každá, já tedy většinou ne. a sex do pusy je taky docela těžký. takže sex minimálně a víc jak pulkou penisu ne, jelikož už se stalo i to, že jsem natrhl jednu z přítelkyn. prosím o jakoukoliv radu :) jak do zpráv nebo tady dolu :) pomohla by starší přítelkyně? nějaká žena po porodu? fakt už mě napadají aj blbosti, děkuju moc

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
hanicka182
Povídálka 31 příspěvků 04.02.19 10:30

Troll :D

Tichošlápek
Extra třída :D 12274 příspěvků 04.02.19 10:32

A prázdniny opět udeřily :lol:

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1596 příspěvků 04.02.19 10:33

Tak přítelkyni řekni, že ses informoval na emiminu. To ji tak vzruší, že to půjde samo.

Ou
Kelišová 6318 příspěvků 04.02.19 10:36

Pokud nejsi troll, tak problém je především v tom že téměř jistě zanedbáváš předehru - tedy nedáš si dostatek času (jako že klidně desítky minut) a práce, aby tvá partnerka byla dostatečně uvolněná a zvlhlá.

Pochvou projde tříkilové, půlmetrové dítě - je dost elastická. Ale pokud ho tam rveš rovnou, maximálně nagelovaného, tak to fungovat nebude, no.

pro začátek studuj zde https://www.omgyes.com/ a hlavně se ptej svých partnerek co konkrétně pro ně je jako předehra nejlepší a průběžně ověřuj, jestli něco neděláš moc a nebo málo - s tím že u každé to je jiné a pokud se naučíš jak funguje tělo jedné, tak u další to může být úplně jinak.

Jen tak čtvrtinovým přiřážením a pokaždé měly orgasmus? Téměř jistě ti kecaly.

kohasek
Povídálka 29 příspěvků 04.02.19 10:36

děkuju moc , čekal sem něco podobného , tak to smažu . zkusit se má vše .

kohasek
Povídálka 29 příspěvků 04.02.19 10:37

@Ou to chápu , asi by šla předehra i lepší ale nemyslím že v tom je hlavní problém, ale děkuju alespon za něco :)

Mauša5218
Povídálka 41 příspěvků 04.02.19 10:38
?

Tak Ti nevím kámo… Hledáš radu, nebo babu? Ujištuji Tě, že každé zboží má svého kupce :lol: Nezoufej!

kohasek
Povídálka 29 příspěvků 04.02.19 10:38

@Mauša5218 no radu , abych měl svojí babu ,děkuju za podporu :)

kohasek
Povídálka 29 příspěvků 04.02.19 10:43

@Ou a byl to mokrý orgasmus , zakončen výstřikem , už jsem o tom četl a je jedno s jakým zasunutím orgasmus se udělá i bez zasunutí jde o to , že pochva je prostě citlivá už ze začátku a při plné penetraci a vzrušení je to velice jednoduché ,ale jde to taky bez toho proto stačí i velice malinkej penis ,ale tohle není urazka zadna! kazdej chlap je chlap

Mauša5218
Povídálka 41 příspěvků 04.02.19 10:44

@kohasek Dobře Ti to napsala mamina Kelišová, lépe bych to nesvedla ;) Každopádně přeji hodně štěstí.

Lalelale
Závislačka 3556 příspěvků 04.02.19 10:45

Žena po porodu určitě po takovém zajíci skočí :mrgreen: :mrgreen: holky do řady

kohasek
Povídálka 29 příspěvků 04.02.19 10:45

@Mauša5218 rozhodně, děkuju :)

kohasek
Povídálka 29 příspěvků 04.02.19 10:47

@Lalelale tak jsem to nemyslel, jen mě napadlo že by to asi mohlo být lepší :lol: a třeba časem by nic jiného nezbývalo, ne že hledám starší ženu , ikdyž má každá určitě své kouzlo.

Mauša5218
Povídálka 41 příspěvků 04.02.19 10:47

Kohasek Za málo :pankac:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >