Větší podprsenka - za krk/odepínací ramínka pod svatební šaty?

nikol.ondrášovka
31.7.13 12:05

Větší podprsenka - za krk nebo odep. ramínka

Ahoj, potřebovala bych poradit s podprsenkou. Scháním pod svatební šaty, které jsou za krk, tudíž buď taky za krk, nebo s odepínacíma ramínkama, abych to mohla natáhnout za krk. Bez ramínek si netroufnu a bez podprsenky taky ne. Problém je, že mám větší prsa, velikost tak 90G, nemáte nějaké tipy? Asi neumím moc dobře googlit. Poraďte prosím. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24460
31.7.13 12:08

No stačí obyč odepínací ramínka, jedno odepneš, druhé prodloužíš na max. a připneš na obě poutka vpředu - a přetáhneš za krk.

Správně velká podprda by ale měla udržet prsa i bez ramínek… Musíš mít těsnější ten obvod… Kolik měříš pod prsama a přes?

edit - ježíš, mám mlíko na mozku, s těma ramínkama to píšeš :zed: :zed: :zed: pardon :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nikol.ondrášovka
31.7.13 12:11

@Pipet Já bych se asi uplně bez ramínek necítila, a kdykoliv vyhledám s odepínacíma ramínkama, tak to vyhledá maximáně do C

• Nahlásit
  • Citovat
nikol.ondrášovka
31.7.13 12:14

Pod prsama mám 93, přes ně mám 110

• Nahlásit
  • Citovat
5502
31.7.13 12:18

Já jednu našla:

http://www.rajpradla.cz/…romise-mekka?…

takže možné to je

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
627
31.7.13 12:20

Ja shanela na svatbu taky ale „jen“ 90E. Vsude mi rekli, ze tak velky se nedelaji s odepinacima raminkama. Nakonec jsem se rozhodla, ze hokt koupim normalni a presiju. Koupila jsem od Triumphu nakonec 90D-prekvapive mi sedela. A kdyz jsem se ji rozhodla presit, vsimla jsem si, ze ma u svu to raminko prisity 2× a tim tam vznikla jakoby kapsicka, tak jsem koupila odepinaci raminka, zachytila v tech „kapsickach“ a puvodni raminka zastrcila pod saty. Bylo to pohodlny a ted mam podprsenku ktera je jako nova. Nevim, jestli je to srozumitelny, kdyztak hodim fotku :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nikol.ondrášovka
31.7.13 12:22
@janica252 píše:
Já jednu našla:

http://www.rajpradla.cz/…romise-mekka?…

takže možné to je

wow, si super, děkuju moc :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
nikol.ondrášovka
31.7.13 12:23
@Lenča86 píše:
Ja shanela na svatbu taky ale „jen“ 90E. Vsude mi rekli, ze tak velky se nedelaji s odepinacima raminkama. Nakonec jsem se rozhodla, ze hokt koupim normalni a presiju. Koupila jsem od Triumphu nakonec 90D-prekvapive mi sedela. A kdyz jsem se ji rozhodla presit, vsimla jsem si, ze ma u svu to raminko prisity 2× a tim tam vznikla jakoby kapsicka, tak jsem koupila odepinaci raminka, zachytila v tech „kapsickach“ a puvodni raminka zastrcila pod saty. Bylo to pohodlny a ted mam podprsenku ktera je jako nova. Nevim, jestli je to srozumitelny, kdyztak hodim fotku :)

prinejhorším mi nic jiného nezbyde :)

• Nahlásit
  • Citovat
2282
31.7.13 12:38

Zkusila bych mrknout do Marks&Spencer, maji i hodne velke velikosti, vcetne podprsenek s multifunkcnimi raminky ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3781
31.7.13 12:57

@nikol.ondrášovka no já mám jen 80 D(E) a bez ramínek nosím podprdu jen pod některý šaty - který to ještě jakoby přidrží ale stejně mám radši ramínka - sichr je sichr, ale co poradím, zajít do obchodu s prádlem i s těma šatama a zkoušet, přes net bych si podprdu nekupovala - udělala jsem to párkrát, a málokdy se trefím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nikol.ondrášovka
31.7.13 13:00

@analoja já taky nechci bez ramínek, a nedokážu si představit že bych tahala svatební šaty z půjčovny sebou do obchodů :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
2762
31.7.13 13:00

http://www.eshopspravnapodprsenka.cz/…l-onyks.html

Tato je černá, ale myslím, že by Ti ji objednali i v bílé. Jinak obchod doporučuji je na palmovce. Ta podprsenka má přiložená navíc 3 ramínka - běžná a jedno za krk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2762
31.7.13 13:04

http://www.ewa-michalak.pl/…L-Onyks.html

tady mas i vic fotek te stejne podprsenky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...