Větší sklony k alergii v těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MalinkaMil
Kecalka 121 příspěvků 16.03.18 23:42
Větší sklony k alergii v tehotenstvi?

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat jestli je možné, ze V těhotenství muzu snadněji mít na něco alergickou reakci. :think: jsem teď 21tt a posledních 14 dni se snadno osypu, ale zatim pokaždé jiné místo (obličej, stehno, podpaží…), nikdy sem žádnou alergii neměla, tak to vůbec nechápu :nevim: :zed:

Přečtěte si článek: Alergie v těhotenství - co pomůže?

Reakce:

Heivka
Závislačka 3199 příspěvků 16.03.18 23:46

Možné to je, mojí sestře se alergie během těhotenství zhoršily, mě se naopak zmírnily.

Heivka
Závislačka 3199 příspěvků 17.03.18 00:01

Ještě bych zapomněla že moje máma do prvního těhotenství alergická nebyla vůbec. Během prvního těhotenství se jí objevily pylové alergie a přidružené potravinové.

MalinkaMil
Kecalka 121 příspěvků 17.03.18 00:03

@Heivka no to snad ne… to by mě asi zabilo :oops: :mrgreen:

Ornwen
Závislačka 4520 příspěvků 17.03.18 07:05

@MalinkaMil jo, normalne alergii nemam, teda nemela jsem. Obe těhotenství docela silna, pak pomalu mizely. Ted jsem rok po druhem porodu a sem tam jeste reakci mam, cekam az dokojim a pak to asi budu resit. Jestli zustala nebo zmizí uplne.
Kamarádce bohuzel zustaly

Uživatel je online-Evka-
Závislačka 3687 příspěvků 18.03.18 06:11

U prvního těhotenství to nebylo tak zlé (začínala jsem mít alergii cca 2 roky předtím), jen jsem přivítala, když jsem na jaro na týden jela k moři a hodně se mi ulevilo.
Druhé jsem měla mimo sezonu, ale hned 3 měsíce po porodu se mi rozjelo astma a následně postupně další alergie. Dnes mi vadí celá škála věcí.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >