Větší sklony k alergii v těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MalinkaMil
Kecalka 121 příspěvků 16.03.18 23:42
Větší sklony k alergii v tehotenstvi?

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat jestli je možné, ze V těhotenství muzu snadněji mít na něco alergickou reakci. :think: jsem teď 21tt a posledních 14 dni se snadno osypu, ale zatim pokaždé jiné místo (obličej, stehno, podpaží…), nikdy sem žádnou alergii neměla, tak to vůbec nechápu :nevim: :zed:

Přečtěte si článek: Alergie v těhotenství - co pomůže?

Reklama

Reakce:

Heivka
Závislačka 2868 příspěvků 16.03.18 23:46

Možné to je, mojí sestře se alergie během těhotenství zhoršily, mě se naopak zmírnily.

Heivka
Závislačka 2868 příspěvků 17.03.18 00:01

Ještě bych zapomněla že moje máma do prvního těhotenství alergická nebyla vůbec. Během prvního těhotenství se jí objevily pylové alergie a přidružené potravinové.

MalinkaMil
Kecalka 121 příspěvků 17.03.18 00:03

@Heivka no to snad ne… to by mě asi zabilo :oops: :mrgreen:

Ornwen
Závislačka 3890 příspěvků 1 inzerát 17.03.18 07:05

@MalinkaMil jo, normalne alergii nemam, teda nemela jsem. Obe těhotenství docela silna, pak pomalu mizely. Ted jsem rok po druhem porodu a sem tam jeste reakci mam, cekam az dokojim a pak to asi budu resit. Jestli zustala nebo zmizí uplne.
Kamarádce bohuzel zustaly

-Evka-
Závislačka 3553 příspěvků 18.03.18 06:11

U prvního těhotenství to nebylo tak zlé (začínala jsem mít alergii cca 2 roky předtím), jen jsem přivítala, když jsem na jaro na týden jela k moři a hodně se mi ulevilo.
Druhé jsem měla mimo sezonu, ale hned 3 měsíce po porodu se mi rozjelo astma a následně postupně další alergie. Dnes mi vadí celá škála věcí.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Otravy ve Varech: Něco je shnilého ve městě varském, ale voda to prý není!

V pořadí již 53. ročník karlovarského filmového svátku je za námi, hořká... číst dále >

Biologické hodiny Farné bijí jako zvon: Dceru Emmy Smetana by snědla!

Zpěvačka Ewa Farna (24) střídavě vyvrací své těhotenství anebo odráží dotazy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama