VETSI VAHU MA HLEN NEBO BT?

Anonymni
4.6.09 20:09

VETSI VAHU MA HLEN NEBO BT?

Zdravim vsechny, s manzelem jsme se minuly mesic zacali snazit o mimi.
Předposledni cyklus byl 30dni (brezen/duben), MS v pulce dubna byla.
Na zacatku kvetna (1.5 jsme leteli do Amstru) me bolel vajecnik asi 2 tydny, tak jsem myslela, ze bude ovulace, hlen zadny, same sucho.
Po dalších 30 dnem od posledni MS (pulka kvetna) MS neprisla,Merila jsem si BT kazdy den a spravny hlen-tahly byl az 35.den, MS jsem dostala az po 44 dnech.

Myslite si, ze za to mohl ten let? Tento mesic se budeme zase snazit.Je lepsi se zpolehnout na hlen nebo na BT? Jinak HA neberu od prosince. Diky moc za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

35410
4.6.09 20:40

Ahoj, pises to trochu neprehledne, na kdy ti vysla ta BT? jinac si myslim, ze BT je spis spolehliva, protoze hlen se hodnoti dost individualne, BT je jasna velicina. Ale nejlepsi je to korelovat. BT ale ti nerekne ovu dopredu, musis vyjit z toho, co bylo v predchozich cyklech.
Nejlepsi jsou ovulacni testy, ale je to drahe a je dobre, kdyz alespon tusis, kdy ovulujes. Normalne mas takhle kazdy cyklus jiny, nebo jsi doposavad brala antikoncepci? jestli jsi po antiko, tak bych pockala par mesicu, jestli se to nesrovna, pokud ne, tak bych sla na gyndu, nechat udelat nejak hormonalni prosily alespon. let letadlem ti s nejvetsi púravdepodobnosti cyklus nerozhodil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12332
4.6.09 22:21

ahoj po vysazení HA jsem měla cykly podobné jako ty :wink: , chce to čas, aby se s tím tělo srovnalo.
Myslím, že jestli jsi na začátku snažení,tak bych možná BT tak moc nehrotila a zkoušela to i podle hlenu :wink:
Jinak já spíše věřím BT -a nezapomeň, že někdy BT stoupne později,než je ovu… jinak tady na stránkách už toho bylo o BT napsáno hodně, tak zkus pohledat na merenibt.cz nebo tak nejak.
hodne zdaru

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
5.6.09 11:34

Díky za Váš názor.
HA jsem naposledy brala v listopadu. Od března se měřím, jen pro zvědavost, jak to vlastně funguje. BT pře ovu jsem zatím podle dvou grafu moc nevypozorovala, to spíš ten hlen byl vždy ukázkový. Ale zase BT před MS vždycky klesla o 2-4 stupně. Jak neberu HA, tak mě bolí před ovu vaječník. To tedy znamená, že se blíží ovu?
Jinak cykly od listopadu byly následující:místo v prosinci jsem to měla dostal na konci měsíce, ale MS byla až začátkem ledna, v únoru jsem 3 týdny měla zpoždění, tak mi dali vyvolávačku, do týdne byla MS, v březnu přišla MS po 30 dnech, v dubnu nic, zpoždění 2 týdny-MS po 44 dnech.
Nechci to hrotit, spíš mě zajímá, co se děje v tom těle. Ale mimi bych chtěla co nejdříve. Mějte se hezky. :)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
5.6.09 12:06

Ahoj zakladatelko, jen jsem tě chtěla povzbudit, že takto rozházený cykly po vysazení HA jsou normální. Já ji neberu už skoro rok a jako ty jsem si musela i pro vyvolávačku, měla jsem taky dlouhý cykly a zřejmě bez ovulace. Teď poslední 3 cykly se to trochu srovnalo po braní Saparisu - MS sice nedostávám přesně na den, ale vrátila se mi ovulace. Ono to chce někdy čas. Tak držím palce k brzkým // Denisa

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
5.6.09 12:28

Díky Deniso,
no drive jsem byla zvykla, ze MS prisla na hodinu presne, cykly po 28 dnech. Proste se obdobi ovulace budeme snazit intenzivne a uvidime, zda se zadari. Mej se Vladka

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama