Vězeňská, justiční stráž-zkušenost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.18 17:00
Vězenská, justiční stráž-zkušenost

Ahoj je tedy nekdo, kdo pracuje u vězenské nebo justiční stráže? Zajímalo by mě jak probíhají psychostesty, fyz. testy.Pak jsem se dívala na kurz, který je na 3.měsíce ve měste Stráž pod Ralskem? Jaký to tam bylo, jak to bylo fyzicky náročné, kolik tam bylo učení? Moc toho na internetu není.

Reakce:
iiiv
Extra třída :D 10978 příspěvků 07.08.18 17:15
Sany80s
Kelišová 6629 příspěvků 07.08.18 17:41

Příbuzný je u justiční stráže, náročné to pro něj nebylo.
Jenže on je fyzicky nabušený, dlouhou dobu se pohyboval v oblasti vrcholového sportu a navíc studoval střední, kde spoustu těch znalostí znal už před školením.
S psychotesty problém neměl, je to klidný člověk, inteligentní je tak běžně, než se tam hlásil, tak měl udělanou vysokou školu do bc..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >