Reklama

Vězeňská, justiční stráž-zkušenost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.18 17:00
Vězenská, justiční stráž-zkušenost

Ahoj je tedy nekdo, kdo pracuje u vězenské nebo justiční stráže? Zajímalo by mě jak probíhají psychostesty, fyz. testy.Pak jsem se dívala na kurz, který je na 3.měsíce ve měste Stráž pod Ralskem? Jaký to tam bylo, jak to bylo fyzicky náročné, kolik tam bylo učení? Moc toho na internetu není.

Reklama

Reakce:

iiiv
Extra třída :D 10910 příspěvků 07.08.18 17:15

zkus to tady https://www.policista.cz/…nska-sluzba/

Sany80s
Kelišová 6396 příspěvků 07.08.18 17:41

Příbuzný je u justiční stráže, náročné to pro něj nebylo.
Jenže on je fyzicky nabušený, dlouhou dobu se pohyboval v oblasti vrcholového sportu a navíc studoval střední, kde spoustu těch znalostí znal už před školením.
S psychotesty problém neměl, je to klidný člověk, inteligentní je tak běžně, než se tam hlásil, tak měl udělanou vysokou školu do bc..

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Bořek Slezáček: Prochlastal jsem se ke šťastnému životu!

Je vystudovaný inženýr ekonomie s červeným diplomem, mluví pěti jazyky, byl... číst dále >

Příště se uvidíme na Mikuláše a třeba Řepka přijde s čertem, řekl obhájce. Myslel tím Kačku?

Poté, co skončil soud s obžalovaným Tomášem Řepkou a byl odročen na 6.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >