Vezmou mě na zdravotnickou školu s trojkami?

Anonymní
30.11.19 11:36

Vezmou mě na zdravotnickou školu s trojkami?

Ahoj, chci se vás jen zeptat.. Jsme v 9. třídě a za chvíli se mají poslat přihlášky na SŠ a já vím že chci na zdravotnickou školu, ale nevím jestli mě vezmou.. Toto jsou moje známky: v 8. třídě v 1. pololetí jsem to opravdu flákal a měl jsem 7 trojek, v 8. třídě ve 2. pololetí jsem to trochu zlepšil a měl jsem 4 trojky, těch v 9. třídě na pololetí budu mít nejspíš jen 1 trojku a to z matematiky.. Ještě jsem přemýšlel o oboru kosmetické služby, ale to mi všichni rozmlouvají.. Děkuji za vaše odpovědi :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17295
30.11.19 11:42

Tak bohužel na střední školu se dostanou i se čtyřkami, takže není důvod to nezkusit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6876
30.11.19 11:47

Vezmou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5787
30.11.19 11:59

Vezmou tě, což ale nezaručuje, ze školu zvladnes.. Za mého dětství se s trojkama chodilo na ucnak..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
317
30.11.19 12:01

A to vám neřekli jaký průměr je nutný mít na zdrávku? Ale já si myslím že jo :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45712
30.11.19 12:07

Budeš dělat přijímačky, děcek je málo, nejspíš se dostaneš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
225
30.11.19 12:09

@Alušáček Dnes se s trojkami na učkák nechodí, střední školy už nejsou to co bývaly. Já šla taky na střední školu s trojkami a školu jsem absolvovala s vyznamenáním. Základní školy mají mezi sebou dost velké rozdíly a stejně takové rozdíly jsou i v hodnocení. I proto jsou na střední školy přijímačky, které mají vybrat ty nejlepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19668
30.11.19 12:13

Stojí to za to, to zkusit, asi tě vezmou, na zdrávce zas matematika není tak důležitá, a podle psaní jsi kluk, tak si myslím, že šanci máš
jít na kosmetiku, to už je trošku neobvyklé

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45712
30.11.19 12:27
@varenevejce píše:
@Alušáček Dnes se s trojkami na učkák nechodí, střední školy už nejsou to co bývaly. Já šla taky na střední školu s trojkami a školu jsem absolvovala s vyznamenáním. Základní školy mají mezi sebou dost velké rozdíly a stejně takové rozdíly jsou i v hodnocení. I proto jsou na střední školy přijímačky, které mají vybrat ty nejlepší.

to máš pravdu, trojky z výběrové zš nejsou stejné jako trojky ze základky v sociálně vyloučené lokalitě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26438
30.11.19 12:29

Záleží taky na tom, jak uděláš přijímačky. Přihlášku si můžeš dát na dvě školy. Když tě nevezmou, tak hromada škol vyhlašuje další kola prijimacek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3339
30.11.19 13:07

Vezmou, mám pocit, že berou všechny přihlášené a ani tak nenaplni kapacitu.. Alespoň u nás.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3145
30.11.19 13:12

Zrovna jsme s dcerou byly na dni otevřených dveří. Koukej, zkusit to můžeš, chlapů je v nemocnicích moc potřeba. Ale připrav se na opravdu náročné studium. Dříve za mě byla zdravka výběrová škola, na kterou brali do průměru 1,2. Třeba tě ale studium tak nadchne, že ti to půjde dobře. A když ne, můžeš přejít na tříletého ošetřovatele. Zkus to, pokud tě ta práce zajímá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52277
30.11.19 13:34

Jestli udelas prijimacky, tak te vezmou.
Znam dite, ktere melo dokonce ctverky. Na zdravku se dostalo. A je jednickar/ dvojkar.
Prestoze to na zakladce dost drelo (asi vlivem puberty a celkove klima tridy to ovlivnilo, ze odboci na spatnou kolej a zpet se zle vraci). Nastupem na nove prostredi, na stredni nastal uplny obrat. Zatim ma dobre naslapnute a vypada, ze obor sednul.
Takze bych nepausalizovala a neodsuzovala, ze bohuzel se dostanes. Takovych znam hodne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3145
30.11.19 14:02

To jak sis polepšil známky svědčí o tom, že umíš zabrat a umíš makat. Zkus to, držím ti palce. Když do toho půjdeš s opravdovým zájmem, můžeš do kapsy strčit i premianty (bez zájmu o obor). Na zdravce nám říkali, že i trojkař může u lůžka překvapit a může být šikovnější než jedničkář. Hlavně na sobě dál makej a nepolevuj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9417
30.11.19 14:13

Vezmou, když zvládneš přijímačky, tam chodí běžně i se čtyřkami.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat