Vezmou mě zpět na ÚP?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

anetis
Povídálka 15 příspěvků 11.04.18 19:13
Vezmou mě zpět na ÚP?

Ahoj,
Byla jsem vedená na ÚP. Poté jsem dostala pozvánku na výběrové řízení do jedné firmy, tam jsem sebou dostala i doporučenku..ale bohužel pohovor nedopadl a doporučenku mi normálně potvrdili. Poté jsem cca za týden šla na schůzku na ÚP, kde jsem odevzdala doporučenku a řekla, že dále hledám zaměstnání apod.
Nakonec jsem si po týdnu domluvila opět pohovor ve firmě kam jsem dostala tu doporučenku, jen s tím rozdílem, že tenhle pohovor už byl vyřízen z mé strany, vůbec jsem doporučenku a nic od ÚP neměla.
Dá se to brát, že jsem si to zařídila sama?
Problém je totiž v tom, že zítra rozvážu prac. poměr ve zkušební době..A bojím se aby mě vzali na ÚP. Jelikož jsem někde v podmínkách četla, že nesmím dát výpověď v práci kterou mi zprostředkoval ÚP.

Reakce:

Paola21
Závislačka 3542 příspěvků 11.04.18 19:15

Znovu na ÚP se můžeš zaregistrovat až za půl roku myslím

silvie1978
Kecalka 312 příspěvků 11.04.18 19:29

Pokud ti tu práci nezprostredkoval up, tak se evidovat můžeš, jen nebudeš mít nárok znovu na celou podporu, ale jen na zbytek, co sis nestihla vycerpat.

Eli45
Stálice 95 příspěvků 11.04.18 19:31

Toto neni podle me brane jako prace zprostredkovana od up takze te vezmou zpet :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >