Vhodná krycí barva na vlasy

9.11.20 15:56

Vhodná krycí barva na vlasy

Zdravím všechny,

Snad budu mít štěstí a narazím tady na nějakou kadeřnici :D V drogerii si pravidelně kupuji barvu na vlasy, od L'Oréal, popelavá blond. Problém je v tom, že mi každá barva na vlasy vydrží jen pár dní. Většinou méně než dva týdny. Chci se zeptat, jak silné je v těch krabičkách v drogeriích oxidační činidlo? Nikdy tam není napsáno číslo peroxidu. Uvažuji, že bych si barvu pořád kupovala stejnou barvu, kvůli pěknému odstínů, ale oxidační činidlo bych si kupovala asi zvlášť. Můžete mi poradit jaké? Potřebuji něco, co mi pěkně zakryje všechny sediny. Barvy na vlasy v obchodech tu schopnost bohužel nemají :,( Ke kadeřnici na barvení vlasů jsem chodila, i když jsem kadeřnici řekla, jakou barvu chci, tak mi na hlavu ve finále dala jinou a presvetsovala mě o tom, že tahle barva je lepší. Každá kadeřnice si jede jen podle svého vkusu a na to co se líbí mě se nedívají. Proto bych se do toho ráda pustila sama. Za případnou odpověď děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12193
9.11.20 16:06

@PaniRebelka Mamince jsem vzdy barvila vlasy klasickou barvou Palette https://www.schwarzkopf.cz/…aseline.html a drzela. Dobarvovala jsem pak podle dorustajicich sedin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24488
9.11.20 16:06

Neporadím, ale taky by mě to zajímalo. Na mých barevných :lol: vlasech to ještě nějak drží, ale z těch šedin je to vymyté raz dva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24488
9.11.20 16:14

@cecetka Jenže Palette je jen pro odvážné, které chtějí vyzkoušet, jaký odstín to zrovna jim na hlavě vyrobí :lol: Jako já už to zkoušet nebudu 8) (i když od té doby změnili číslování/názvy odstínů)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19718
9.11.20 16:21

Tam byva 6% ale ono silnějším peroxidem nedocilis, ze to bude dyl drzet, jen si spalis vlasy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
9.11.20 16:32
@Kriss Tina píše:
Tam byva 6% ale ono silnějším peroxidem nedocilis, ze to bude dyl drzet, jen si spalis vlasy.

Takže to není peroxidem ale kvalitou barvy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19718
9.11.20 16:34

@Rebellka kvalitou barvy, ale i treba tvyma vlasama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
116
9.11.20 16:53

A hlavně taky tím, že na šedivé vlasy se musí primichat přírodní odstín barvy, a to udela jen kadernice se svými barvami..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
9.11.20 16:57

@Kvačka1012

To se budu asi dívat po profesionálních barvách na vlasy, protože kadeřnice mi barví vlasy jen podle sebe, jak se to líbí ji. Takže pokud mi tady někdo poradí, kterou značku a s jakým peroxidem ji zamíchat, tak budu ráda :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
554
9.11.20 17:09

Barvim mamku barvou matrix socolor beauty a oxidantem matrix 6. Micham 1:1 a barva ji krasne kryje i hodne prosedivele vlasy. Ale bohuzel neumim poradit s odstinem. Jinak se mi s ni pracuje skvele, 90ml ji vydrzi na tri barveni odrostu:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
9.11.20 17:10
@krispyna píše:
Barvim mamku barvou matrix socolor beauty a oxidantem matrix 6. Micham 1:1 a barva ji krasne kryje i hodne prosedivele vlasy. Ale bohuzel neumim poradit s odstinem. Jinak se mi s ni pracuje skvele, 90ml ji vydrzi na tri barveni odrostu:)

Děkuji za typ, určitě se na to podívám :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19718
9.11.20 17:15

@Rebellka hele u tech profi barev je to problém, aby to krylo sediny, tak musis pouzit zakladni odstín a pak do toho teda domichat modni odstín, samotny modni sediny nekryje, ale tam to pak chce zkusenost, abys vedela v jakem poměru to namichat, abys dosahla pozadovane barvy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
132
9.11.20 17:47
@cecetka píše:
@PaniRebelka Mamince jsem vzdy barvila vlasy klasickou barvou Palette https://www.schwarzkopf.cz/…aseline.html a drzela. Dobarvovala jsem pak podle dorustajicich sedin.

přesně, tu používám já už X let. I když tmavou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
956
9.11.20 21:05

Já bych se asi spíš podívala po jiné kadeřnici, než riskovat zničení vlasů tím, že budete sama míchat profi barvu a zvolíte třeba nevhodnou sílu peroxidu. Spálíte si vlasy a pak si budete přát, abyste radši měla viditelné šediny, než zničené rousy.

Rovnou řekněte, jaký problém s kadeřnicemi máte, prostě si ujasněte, že vám na hlavu smí dát opravdu jen to, co si řeknete. Upřímně řečeno, pokud by si mi dovolila kadeřnice udělat s vlasy něco, co jde proti tomu, co jsem jí sdělila, že chci, tak jí nedám ani korunu. Ona tam je od toho, aby samozřejmě nejen pečovala o vlasy, ale také aby poradila. Jenže když jí zákaznice řekne, že tohle ne a trvá na své původní vizi, tak prostě musí poslechnout zákaznici. Anebo může službu odmítnout poskytnout, pokud má pocit, že by tím např. došlo ke zničení vlasů… Ale určitě vám nemůže na hlavě páchat cokoliv ji napadne, aniž byste jí to odsouhlasila 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
703
11.11.20 17:28

Zkus medovou směs na zesvětlení, tím snad nic nezkazíš. Ale počítej s tím, že až se ti zamastí vlasy, efekt je pryč

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama