Reklama

Vhodný kočárek na vesnici

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petra_21 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.10 22:30
Vhodný kočárek na vesnici

Ahoj holky,

řešíme jaký kočárek pořídit, jestli trojkolku, nebo čtyřkolku a přední kolečka otočná a nebo jen klasickou čtyřkolku (všechna čtyři kola pevná). Bydlíme na vesnici, takže sem tam nás nemine polní cesta. Ráda bych věděla, jaké máte zkušenosti vy. Od dvou kamarádek jsem slyšela, že trojkolky jsou super i na polní cestu.. ale nevím.
Chtěli bychom koupit nějaký bazarový kočárek, takže starší model, ale sháníme něco s větší korbičkou, protože miminko se má narodit na zimu, tak aby se nám tam vešlo. Byla jsem v krámu a některé byli hrozně malinké, tak budu ráda, když poradíte i s tím.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Panuška
Neúnavná pisatelka 17043 příspěvků 22.07.10 22:33

ahojky já mám doma trojkolku gesslein - za sebe do terénu taky jezdíme ale jen občas a i když jsem zastánce trojkolek, tak ale u babiček máme staré klasické čtyřkoláky a s tím se to teda nedá srovnávat. Pokud chceš do terénu a popř. bazarový tak bych spíš preferovala čtyřkolku - já sehnala oba kočárky na mmb za 700 a jsou jak nové. Jedno je patron starší typ a druhý už nevím. Ten patron je hodně prostorný, je do něj vložná taška. Ale nevím jak je to teď s novějšími typy. :wink: Ať dobře pořídíš.

Freyaa
Extra třída :D 10052 příspěvků 23.07.10 00:08

tak já dneska prubla svojí maxi cosi mura v lese a na loukách a byla jsem naprosto unešená jaká je to šikulka :dance:

jo a je to trojkolka

nozu
Extra třída :D 11587 příspěvků 23.07.10 07:27

po klárce mám Inglesinu magnum (čtyřkolku) a zvládla i lesní cestu přes kořeny. jinak teď jsem ještě kupovala quinny speedy (hlavně kvůli možnosti nasazení vajíčka na podvozek) a prodávající říkal, že je super do terénu a že s ním jezdili s dětma po lesích a kopcích. akorát že speedy má fakt dost malou korbičku . do inglesiny se mi klárka vešla pohodlně ještě další zimu i s fusakem a to jí bylo 15 měsíců /je v polovině září/.

Ywett
Závislačka 4120 příspěvků 23.07.10 07:54

Já mám X-Lander XA a vůbec jsem ho nešetřila, do města chodím v podstatě lesem a zvládal úplně v pohodě. Akorát mám pocit, že největší korbičky mají jen klasický čtyřkolky - a do kočárku bez otočných předních koleček bych nešla.

milhaus
Kelišová 5907 příspěvků 23.07.10 08:00

Tak já mám trojkolku Cam cortina x3 evolution,má dost velkou korbičku,malá my v ní vydržela do 13m.Jinak já bydlím na vesnici,a pohoda.

k.a.c.k.a.1
Závislačka 3138 příspěvků 23.07.10 08:39

Za mě samozřejmě GT3 peg-pérego, je to malý tank, jsem z vesnice a projede fakt vše, kam jsem nedojela kdysi s klasickým čtyřkoláčem, teď projedu levou zadní. Ve sněhu sestřenka tlačila klasiku dorjan a já si jela jako královna. :-)Cena je sice vyšší, ale je to na úproveň kvality a myslím, že tyto kočáry pokud nezreziví a nerozpadnou se, tak snesou i 5 dětí po sobě. :-)Korbička je prostorná, pokud máš mimi na zimu je to v pohodě, podle mě tak do 7-8 měsíců vydržíte. Na délku má 74cm. Nevím jestli ti to stačí. :-)
Ceny si drží pořád vysoko, takže si myslím, že pokud koupíš teď ojetý, za dva roky jej zase moc dobře prodáš s minimální cenovou strátou.Jestli máš ještě čas vyplatí se i počkat, před 14 dny byl třeba na MMB rok starý krásný za 4000,– z 13000,– :-)

Tady je ukázka,myslím si, že klasická čtyřkolka by byla v pasti. :-)
 http://www.youtube.com/watch?…

marty2010
Závislačka 3735 příspěvků 23.07.10 12:16

Ahoj,
já jsem také z vesnice a pořídili jsme si ne moc známou značku kočárků Babytrend (vyrábí je v Opatovicích n. Labem). Je to teda klasická čtyřkolka, ale zvládal v zimě hory a sníh v pohodě,vůbec jsem ho nešetřila a ani nešetřím, vzhledově by se mi spíš líbil jiný typ, ale tento svoji službu plní naprosto skvěle, má údajně největší korbičku - já mám dcerku narozenou v lednu 2009 a ještě letos v březnu mi v kočárku krásně spala. Cenově vyjde také skvěle cca 7500 nový.

teresa20 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.10 12:30

Taky bydlíme na vesnici, mám těžkou velkou čtyřkolku, ale terén zvládá velmi dobře. Jak lesní cesty, tak v zimě sníh. Otočná přední kola bych nechtěla. Máme je u golfek, se kterými jezdím do města a tam mi vyhovují.

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 23.07.10 13:59

za mě jasně trojkolku :) kvůli ovladatelnosti.
pokud přijde miminko na zimu,. právě není s korbou tak velký problém, protože na jaře, když je už větší, vyndaváš fusak a vejde se stále.. ale záleží na tom, kdy v zimě..
s trojolkoou jsme projeli všechno, můj muž není zrovna klidný městský tvor :mrgreen: takže kočár zvládl i výjezd nahoru po medvědínské sjezdovce v krkonoších, cestu kameným polem kolem vysokého kola, a podobné chuťovky..

moje volba byla před 3 roky quinny speedi pro listopadové dítě, odjezdil v korbě zimu (5m) a jezdil by do 6 možná dýl, nebýt to takový drak, jako byl (v 5M na kolínkách, nehledě na to, že korbu nechtěl, neviděl ven)..
není to kočár pro každého, nemá otočný sedák a neí do lehu (jen 150°), zato je lehoučký (11.5kg sporťák skutečné váhy, ne udávané), s brzdou na zadní kola, snadno skladný, komaptibilní s bezpečnou autosedačkou, a hlavně je to držák.. ten náš jsme si schovali po dvou letech ježdění pro další miminko.. kromě jednou píchlého kola a jednoho seřízení v servisu (ne nutného) a mazání po umytí wapkou jsme s ním nedělali nic!

pokud chcete kupovat bazarový kočár, hlavně doporučuju kvalitní značku. prootže takový se ti nerozpadne a možná ho ještě výhodně prodáš :palec: (kamarádka prodala po pul roce slaloma, kterého měla z druhé ruky, za cenu, za kteoru ho kupovala!)

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34061 příspěvků 23.07.10 19:53

ja jsem z trojkolky mladyho jednou malem vysypala na krive silnici - ale jsem ho tahla kvuli svahu (blil) za sebou, na to to nejni delany.
V primestskem buse se mi to 2× malem skacelo v zatacce, radej priudelavam gumicuky
do terenu taky res, aby to melo co nejvetsi kola

k.a.c.k.a.1
Závislačka 3138 příspěvků 23.07.10 21:27

Pudlo a c jsi měla za tojkolku???Můj drží i v zatáčkách jak přibitý.

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 23.07.10 23:35
k.a.c.k.a.1 píše:
Pudlo a c jsi měla za tojkolku???Můj drží i v zatáčkách jak přibitý.

souhlasím, není trojka jako trojka. speediho jsem nepřevrátila nikdy!! ale ty levné, méně kvalitní, jdou k zemi snadno.. :-?

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34061 příspěvků 24.07.10 09:12

maxi cosi.
ono ale je treba uvazit, jakym stylem jezdi ridici primestskych busu :-)

ona je pomerne vysoka a lehka, tedy prakticka na obsluhu, ale zrejme na ukor stability.

Dimpule
Kecalka 126 příspěvků 25.07.10 15:21

Za mne taky urcite trojkolku…my ji mame a do terenu je super! Hlavne je lehoucka a clovek se s ni jako s velkou tezkou ctyrkolkou nenadre.
Absolvovali jsme celou zimu a super. Mala se narodila v listopadu a krasne se do ni vesla celou zimu i s fusakem. Mame Chicco S3.Preji stastny vyber.
Hezky den

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >