Vibrátor a zakřivení/velikost penisu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  03.04.18 09:41
Vibrátor a zakřivení/velikost penisu

Ahoj. S přítelem jsme spolu přes 7 let a napadlo nás, že bychom sex mohli okořenit vibrátorem. jenže vůbec nevím jaký, absolutně se v tom nevyznám. napadlo mě, že bych chtěla zkusit takový ten zakřivený, slyšela jsem že to často dokáže dráždit lépe než rovný.. a přítel má právě úplně rovný penis, tak se trošku bojím, aby si to nebral osobně. navíc bych chtěla zkusit nějakou větší velikost (i nad 20 cm a široký), což by taky nemusel brát dobře (má odhadem průměr, tak 16cm?)

jak to máte s vibrátory? používáte s přítelem? a máte úplně jiný tvar a velikost než ho má nebo víceméně podobně?

moc díky za odpovědi, trošku intimnější téma radši anonymně.

Reklama

Reakce:

Anonymní  03.04.18 09:52

8o nikdy mě nenapadlo ze by jsem vybírala vibrátor podle partnera… Když o tom budeš mluvit a řešit to tak to on bude řešit taky určitě…

Anonymní  03.04.18 09:58

Partner ma penis dost velký, tak ze vibrátor větší nepotřebuji. U vibratoru je stejně nejlepší ta vibrace, tak že žádný macek není potřeba. Zvol zlatou střední cestu :lol:

pikola
Neúnavná pisatelka 18095 příspěvků 03.04.18 10:18

Tak si kup jen něco na klitoris a nemusíš nic řešit :mrgreen:

Anonymní  03.04.18 10:21
@Anonymní píše:
Partner ma penis dost velký, tak ze vibrátor větší nepotřebuji. U vibratoru je stejně nejlepší ta vibrace, tak že žádný macek není potřeba. Zvol zlatou střední cestu :lol:

Tak se pochlub kdyz jsi to nakousla :mrgreen: ma vic nez 20cm? :mrgreen: :mrgreen:

Anonymní  03.04.18 10:45

@pikola mas s tim zkusenosti? Moc si to nedokazu predstavit :think:

pikola
Neúnavná pisatelka 18095 příspěvků 03.04.18 10:50
@Anonymní píše:
@pikola mas s tim zkusenosti? Moc si to nedokazu predstavit :think:

Tak pokud máš radši kritoriální orgasmus. Najdeš na jakýchkoliv stránkách sexshopu. Většinou malá věc co hodně vibruje. Opravdu jsem nikdy neřešila, co má partner, nebo to nech vybrat jeho.

Pokud jsi chlap a tady honíš informace, zda ho máš malýho, tak to neumíš moc skrejvat. ženský se totiž takhle nebaví.

Havran007
Ukecaná baba ;) 1708 příspěvků 03.04.18 11:00

Dneska frčí pulzní vibrátory, womanizery apod. Jsou i vibrátory, které propojíš s elektronickou knihou a vibrují podle toho, jakou pasáž zrovna čteš.. :)

Anonymní  03.04.18 11:13
@Anonymní píše:
Tak se pochlub kdyz jsi to nakousla :mrgreen: ma vic nez 20cm? :mrgreen: :mrgreen:

Jsem pubertak abych se tady chlubila? Odpověděla jsem na otázku jaký vibrátor 8o

Anonymní  03.04.18 11:15

@pikola :D jezisi :D neboj, vim ze se tady vyskytuji obcas ruzna individa ale ja opravdu jen potrebuju pomoct s vyberem. Ja jsem prave nikdy jiny nez klitorialni nezazila, tak bych to chtela zkusit i jinak. Ale ne ze bych ten prvni nemela rada, nejradsi bych to i to. :mrgreen:

@Havran007 o tech womanizerech jsem taky slysela, musim se na to poradne kouknout a neco snad vyberu. S tou knizkou to slysim prvne :mrgreen: :mrgreen: ale zni to zajimave

jancabr
Kecalka 146 příspěvků 29 inzerátů 03.04.18 13:44

Máme doma maličký, cca 10 cm + 3 cm kolečko na ovládání rychlosti. Bohatě stačí. Využíváme jen kvůli vibracím, dráždění parterových genitálií, mých partií a anál. Doporučila bych vybírat společně.

Anonymní  03.04.18 18:19

Tak si vyber nějaký, co nevypadá jak piňďour a nebude to „lákat“ ke srovnávání.
Fun Factory, mám třeba i Vibe Therapy Meridian, ale ten není moc macek :D

Klopotkova
Kelišová 6073 příspěvků 03.04.18 18:31

To chce něco na klitoris a výborný je Lelo ina 2, ale já, protože jsem klitoridálně velmi vzrušivá tak mi stačí na klitoris a když je chlap ve mně, ať už ve vagině nebo v análu.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Hokejistům chyběl "táta". Jandač měl pochyby a omylem to prozradil

Dost dobrého předvedli hokejisté na mistrovství světa. Přesto jsou (zase)... číst dále >

Nejlepší moment svatby: Černošský kněz Michael Curry šokoval aristokracii

Už nyní se svatba prince Harryho stane nejvytíženějším generátorem tvzv.... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Reklama