Vibrátor na ovládání mobilem

24.3.16 09:24

Vibrátor na ovládání mobilem

Čau holky. Našla jsem stránku, co nabízí erotické pomůcky ovládané mobilem www.futvibe.cz . Chtěla bych překvapit manžela k narozeninám, a zpestřit nám oslavu. Vůbec ale nevím kde ho koupit. Pokud někdo bude vědět budu moc ráda. Buď nějaký kamený obchod v Praze, nebo ne netu. Díky moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24116
24.3.16 09:31

A kolik vás na ty oslavě bude? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148
24.3.16 09:44

A dále si to představuješ jak? Že tě partner bude uspokojovat mobilem aby se sám nemusel snažit? Zajímavé, to jsem ještě neslyšela :lol: :lol: Až bude chlap v práci a já budu doma ležet nadržená, řeknu mu, at mě uspokojí mobilem na dálku :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24116
24.3.16 09:51

Má v sobě chytré senzory reagující na tlak a pohyby počítající počty zásunů i orgasmů.

To je hezké, manžel si pak může dělat statistiky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
@chipsa píše:
A dále si to představuješ jak? Že tě partner bude uspokojovat mobilem aby se sám nemusel snažit? Zajímavé, to jsem ještě neslyšela :lol: :lol: Až bude chlap v práci a já budu doma ležet nadržená, řeknu mu, at mě uspokojí mobilem na dálku :lol: :lol:

Pokud nepracuje ve vedlejsim pokoji, tak na to Bleuetooth asi stacit nebude. Leda by pomoh soused

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Zatím jsem myslela, že u tohoto budeme spolu. :D Ale jezdí na služebky, tak časem kdo Ví. :D Normální vibrátor už mám. Tak mne napadlo toto. A manžel stejně furt čučí do mobilu. Tak místo čtení zpráv, se bude na dálku věnovat mě. :D Ale stejně nevím kde to koupit, ani nevím kolik stojí.:) Tak budu muset vymyslet něco jinčího.:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148
24.3.16 09:52
@pikola píše:
Má v sobě chytré senzory reagující na tlak a pohyby počítající počty zásunů i orgasmů.To je hezké, manžel si pak může dělat statistiky :mrgreen:

A má to kameru? Že by manžel mohl na displeji sledovat účinky :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.16 09:54
@faninka294 píše:
Zatím jsem myslela, že u tohoto budeme spolu. :D Ale jezdí na služebky, tak časem kdo Ví. :D Normální vibrátor už mám. Tak mne napadlo toto. A manžel stejně furt čučí do mobilu. Tak místo čtení zpráv, se bude na dálku věnovat mě. :D Ale stejně nevím kde to koupit, ani nevím kolik stojí.:) Tak budu muset vymyslet něco jinčího.:)

Neni nic lepsiho nez byt u sexualnich hratek daleko od sebe zejo :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6729
24.3.16 09:59

Kupte si tatramatku. Nejlepší hračka. Navíc pak zvládne vyprat poskvrněné prádlo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.16 09:59

Doufám, že se ty statistiky dají mazat. :D Bych ho použila sama, a hned by mu chyběli čárky ve statistice. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148
24.3.16 10:00
@Premek_Orac píše:
Kupte si tatramatku. Nejlepší hračka. Navíc pak zvládne vyprat poskvrněné prádlo…

I s vybracema, skáče na všechny strany :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.16 10:02

Ty nový pračky, už nejsou co dřív. Už tolik neskotačí. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6729
24.3.16 10:03

@chipsa @faninka294 Však vím, o čem píšu :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
932
24.3.16 10:56

@faninka294 možná něco najdeš tady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2816
24.3.16 11:32

Všechny produkty z této řady lze ovládat přes bluetooth i vzdáleně přes internet. Jsou kompatibilní s operačními systémy Android a iOS… tak to pak manžel může i ze služebky ne :D

Miláčku mám chu´t, poj´d si zaskotačit

• Ok, moment, zapnu lapťop

zatím se připravím

• jak to dneska chceš? rychle nebo pomalu?

nechám to na tobě :D

• už si byla? tady mi to ukazuje že jo
    :lol: :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama