Vibrátor s novým partnerem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.19 09:42
vibrátor s novým partnerem

Zdravím, možná to moc řeším, ale zajímal by mě Váš názor na používání vibrátoru s novým partnerem. Nic na tom obecně není a nemám s tím problém, jediný problém je, že to byl dárek od bývalého partnera a bojím se otázky, jestli jsem si ho kupovala sama. Lhát nechci, ale kazit atmosféru taky ne.. řešily jste to někdy nebo Vám i partnerovi to bylo jedno?
Mimochodem o tom, že tuhle hračku mám už ví a byl z toho nadšený..

Díky za názory

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
FreeLady12
Nadpozemská drbna 26617 příspěvků 15.03.19 09:44
@Anonymní píše:
Zdravím, možná to moc řeším, ale zajímal by mě Váš názor na používání vibrátoru s novým partnerem. Nic na tom obecně není a nemám s tím problém, jediný problém je, že to byl dárek od bývalého partnera a bojím se otázky, jestli jsem si ho kupovala sama. Lhát nechci, ale kazit atmosféru taky ne.. řešily jste to někdy nebo Vám i partnerovi to bylo jedno?
Mimochodem o tom, že tuhle hračku mám už ví a byl z toho nadšený..Díky za názory

Neni nic jednoduššího než udělat gesto - tento vyhodit a společně koupit nový.
Nestojí to zase tolik abys to nemohla udělat… si teda myslim ;)

Tomkins
Kecalka 383 příspěvků 15.03.19 09:45

Buď si kup novej, nebo zalži.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.19 09:54

a nebo - bylo by přijatelné říct, že je sice od bývalého, ale používala jsem ho sama, bez něj?

Koupit společně nový není problém, ale vyhazovat „starý“ jen proto, že jsem ho od někoho dostala se mi úplně nelíbí, asi jsem na to moc „eko“

salamio
Závislačka 2531 příspěvků 15.03.19 09:58
@Anonymní píše:
a nebo - bylo by přijatelné říct, že je sice od bývalého, ale používala jsem ho sama, bez něj?Koupit společně nový není problém, ale vyhazovat „starý“ jen proto, že jsem ho od někoho dostala se mi úplně nelíbí, asi jsem na to moc „eko“

Tak si představ, že dostal od bývalé partnerky třeba umělou važínu, bavilo je to spolu v posteli nebo na kuchyňské lince používat, a rád by ten konkrétní přístroj měl v posteli i s tebou. Podle toho se pak zařiď.

zoidberg
Extra třída :D 12740 příspěvků 15.03.19 09:58

Pokud je nový chlap normální, tak to vůbec nebude řešit. Pokud už by se na to zeptal, řekni, že jste jej vybírali spolu. Každý má přece nějakou minulost a nelze všechno anulovat.

Russet
Neúnavná pisatelka 15049 příspěvků 15.03.19 09:59
@Anonymní píše:
a nebo - bylo by přijatelné říct, že je sice od bývalého, ale používala jsem ho sama, bez něj?Koupit společně nový není problém, ale vyhazovat „starý“ jen proto, že jsem ho od někoho dostala se mi úplně nelíbí, asi jsem na to moc „eko“

Hele a nevadí mu, že musí spát s někým, kdo předtím spal s někým jiným? Asi ne. Takže přítomnost vibrátoru po bývalém asi rozdýchá.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.19 10:00

Salamio, proto se ptám, jestli by bylo přijatelné říct, že je sice od bývalého, ale spolu jsme ho nepoužívali. A proto vlastně celé tohle téma. Kdybych podobně neuvažovala, neřeším to..

Russet
Neúnavná pisatelka 15049 příspěvků 15.03.19 10:00
@Anonymní píše:

Eko, když používáš uměláka? Asi jako veganka, co pije mléko a vegetariánka, co jí ryby :zed:

ivašot.
Echt Kelišová 7503 příspěvků 15.03.19 10:01
@Russet píše:
Hele a nevadí mu, že musí spát s někým, kdo předtím spal s někým jiným? Asi ne. Takže přítomnost vibrátoru po bývalém asi rozdýchá.

Já si skoro myslím, že chlap ani nebude přemýšlet nad tím, kdo ten vibrátor kupoval :nevim:

Russet
Neúnavná pisatelka 15049 příspěvků 15.03.19 10:01
@Anonymní píše:
Salamio, proto se ptám, jestli by bylo přijatelné říct, že je sice od bývalého, ale spolu jsme ho nepoužívali. A proto vlastně celé tohle téma. Kdybych podobně neuvažovala, neřeším to..

A svou vagínu jsi s bývalým taky používala?

kristyn.g
Závislačka 3060 příspěvků 15.03.19 10:02

Neblbni, řešíš kraviny. Taky mám hračky po bývalém a manželovi to vůbec nevadilo. Myslím že mu to bude sumak. Je prostě tvůj ten vybrator a hotovo. Myslím že jestli je normální tak to řešit nebude. Ten bude mít v hlavě jenom to jak ho použijete.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.19 10:06

možné je cokoli, co člověk, to názor. Proto se zajímám jak to vidí ostatní ;) osobně si myslím z prvotní reakce, že to řešit nebude, ale ta otázka padnout prostě může

Lexter
Zasloužilá kecalka 969 příspěvků 3 inzeráty 15.03.19 10:10

Tak já půjdu asi proti proudu. Srovnal bych se s tím, ale zezačátku by mi to příjemné nebylo. Prostě mu řekni že sis ho kupovala sama. Je to první lež z mnoha. ;) On ti třeba na oplátku před procházkou řekne že ti to moc sluší a budete vyrovnáni.

Prof. Farnsworth
Kelišová 7080 příspěvků 15.03.19 10:20
@Russet píše:
Eko, když používáš uměláka? Asi jako veganka, co pije mléko a vegetariánka, co jí ryby :zed:

Eko holky používaj vibrátory z obnovitelných zdrojů, ne? Takže, měl by být optimálně dřevěný a samozřejmě dobíjecí (žádné baterie!) z ekologického zdroje (sluneční energie, větrná energie). :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama