Vibrující nebo klepající přední kolečka u kočárku Dorjan

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
helcisek
Kecalka 328 příspěvků 30.10.14 21:05
vibrující nebo klepající přední kolečka u kočárku Dorjan

Holky mám na vás prosbu. Máme kočárek Dara Dorjan a a po téměř dvou měsíčním používání začali vibrovat nebo-li se rozklepali přední kolečka. Je to šílené. Blbě se pak vozí kočárek a mám pocit, že to vždycky dítě vzbudí. Dělá to nejen na nerovném povrchu, ale i na rovném. Můžu chodit pomalu nebo rychle, ale stejně to několikrát během jízdy udělá znova. Pomůže jen zaaratevání koleček. Teď už používám kočár čtvrtým měsícem a je to stále stejné. Přemýšlím, že s tím půjdu na reklamaci, jelikož je kočár ještě v záruce. Myslíte, že je šance s tím uspět? Případně víte, jak se toho vibrování zbavit? Moc všem děkuji za vaše názory! :lol:

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
marrlinka
Závislačka 2997 příspěvků 30.10.14 21:10

Sla bych to reklamovat. Mam neco podobneho u x-landeru. Dela to teda jen pokud s kocarek bezim. Pripada mi, ze to ma jednak nejaky divny loziska a pak taky spatne teziste. Ale co koukam po ulici, x-landery to delaji skoro vsechny.
Jak rikam, sla bych to reklamovat ;)

veve.m
Neúnavná pisatelka 19604 příspěvků 30.10.14 21:19

Nám to dělá u Tako Laretu taky. U dcery mi to udělalo párkrát a samo to vymizelo, což je divný a teď u syna to zas začlo. Je divné, že se to samo opravilo, takže to asi bude něco s huštěním nebo duší…

babulka01
Generální žvanilka 22202 příspěvků 30.10.14 21:48

Mě to dělá taky, u Lonexu, už jsem taky uvažovala, jestli to reklamovat nebo co. Jenže to bych byla nahraná, protože bych byla bez kočárku. :,( Navíc mám i jiný problém, a to s kolečkem tím větším. :zed: :zed: Ale jinak kočár k nezaplacení. :palec:

helcisek
Kecalka 328 příspěvků 30.10.14 23:12

To mi reknete, ze vyrobci nejsou schopni vyresit zakladni problem s koleckama, ktery je docela zasadni? Asi zkusim reklamaci. V tom obchode, kde jsem ho kupovala mi rikali, ze v pripade reklamace, pujcuji nahradni kocar, tak doufam, ze jo, jinak je to prusvih, nebit jiny nemam. :-)

Salorka
Závislačka 4319 příspěvků 31.10.14 10:10

Nám se tohle samé stalo před dvěma týdny s Firkonem - polský kočárek už nikdy :lol: :lol:

Šel na reklamaci.

Pokud ho máš v záruce, dej ho na reklamaci, pokud ne - lze to vyřešit tak, že se to,,jakoby" vypodloží gumičkou - nám to dělali v prodejně s vodoinstalačním materiálem :-)

helcisek
Kecalka 328 příspěvků 31.10.14 10:53

@SarkaLo mame ho v zaruce, tak zkusim jit na reklamaci a doufam, ze pochodim! A dekuji za tip s gumickami! To je dobry napad! :-)

Salorka
Závislačka 4319 příspěvků 31.10.14 14:45
babulka01
Generální žvanilka 22202 příspěvků 03.11.14 22:48

Holky, napadlo mě dneska, když jsem měla hodně naplněnou tašku na kočárek, jestli to nemůže být i tím, že předek je zatížený a zadek, kde jsou ty kolečka, je lehčí, tím pádem ty kolečka jakoby správně nesedí na zemi a vibrujou. :think: :think:

helcisek
Kecalka 328 příspěvků 03.11.14 23:11

@babulka01 to mě taky napadlo. já to mám naopak. Zadní kolečka mám zatížená a přední méně. A když mám naložený kočár, tak to obvykle nedělá. Ale říkám si, když je možné ještě využít reklamaci, tak proč to nezkusit. kočár za 13 tisíc, je z pohledu kočárků levný, ale přeci jen málo peněz to není, tak by to mělo fungovat po všech stránkách. Jsem zvědavá, co mi na to řeknou. :-)

lupilka.cz
Ukecaná baba ;) 1604 příspěvků 16.03.15 19:23

Mne to ted zacal delat Maked Lucky, vprodejne rekli, ze zaruka se na to nevztahuje :( jake mate zkusenosti vy, co jste to dali reklamovat?

MarieOVMUC
Kelišová 7385 příspěvků 16.03.15 20:06

Když jsem si kupovala takko a kolecka mi blbla, ty predni se protacela a hrcela, když neměla, vymenili mi cely podvozek, ze pry to bylo krive prinytovane. Jak zaruka nevztahuje, Je to vada? Delaji to vsechny ty kocarky nebo jen vase? Normalne bych jim pohrozila coi a dtestem a nebo tam rovnou zavolala.

helcisek
Kecalka 328 příspěvků 16.03.15 20:30

@lupilka.cz @MarieOVMUC Souhlasim @MarieOVMUC. Na to se zaruka vztahuje. Vzdyt s takovymi kolecky se neda jezdit, ikdyz se klepe i dite v kocarku. Ja mam Dorjana, ani jsme nevyplnovali reklamacni protokol. Vyrobce vi, ze nektery podvozek to zacne delat a nejprve to resi pridavnou podlozkou. A rikali mi, kdyby cokoliv, tak at prijdu, ale melo by to byt ok. A musim rict, ze od te doby to je v pohode.

Nunumipik
Nováček 1 příspěvek 31.05.15 19:13

Chtěla jsem se zeptat, kam přesně podložku-gumicku dát? Dělá nám to jen jedno kolečko :-(

misaly
Kecalka 228 příspěvků 01.06.15 20:17

Taky mě to dělá úplně od začátku vozeni mám Mondo, zkoušela jsem ji to tam vysvětlit co to dělá, takže jezdím se zaaretovanyma kolečkama, řekli že když je to zabrzdene tak se to kazí potom nechápu proč ty brzdy tam jsou. Podvozek si nevzaly, tak to zkusíme ted, ještě se nám vyboullily přední kolečka u ventylku, a od koupení je strhli závit na hluboké korbě jak se zvedá zádová opěrka mrkli na to ale neměly náhradní kočárek. že ho máme dovést až nebudeme potřebovat korbu to taky potom nechápu na co to tam je :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Věděla jsem, že do pěti let bude konec! Promluvila expartnerka Dana Nekonečného

Náhlá smrt Daniela Nekonečného velmi zasáhla především expartnerku Zuzanu... číst dále >

Babička utýraného Marka (†3) hrozí mstou: Simonu bych zašlapala do země!

Tím, kdo smrtí sotva tříletého Marečka z Loun nejvíce trpí, je nepochybně... číst dále >