Více těhotenství vždy stejný průběh?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.19 08:45
Více těhotenství vždy stejný průběh?

Zdravím,
Chci se zeptat, zda Vaše těhotenství probíhala stejně.
Mam za sebou dvě těhotenství před 10 a 9 lety, nyní jsem těhotná zas, úplně na začátku, zjistila jsem to včera. Jak moc se lišila vaše těhotenství? Nevolnosti atd? U mě ta dvě zcela stejná, tak bych ráda věděla, jaká je šance, že to tak bude zase.
Prosím o anonym, okolí to ještě neví, zvlášť zaměstnavatel

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Monchichik
Kelišová 6508 příspěvků 26.01.19 08:48

Byla jsem těhotná 3 x a pokaždé to bylo úplně jiné.

Kriss Tina
Echt Kelišová 7872 příspěvků 26.01.19 08:50

Jsem těhotná podruhé, nevolnosti mám taky ale trochu jiné, jinak průběh jiný

Aduš8
Závislačka 3469 příspěvků 26.01.19 08:53

Jsem těhotná podruhé po krátké době(synovi je 14 měsíců) a je to úplně jiné. V prvním těhotenství nateklá a bolavá prsa, že jsem nemohla spát, velká únava, hodně jsem přibrala už v prvním trimestru. Obličej jako miminko a nebylo mi vůbec zle. Teď v druhém už od začátku strašná nechuť k jídlu, žaludek na vodě, dole tři kila a obličej jak puberťák :lol: a prsa vůbec necítím :nevim:

Příspěvek upraven 26.01.19 v 08:53

Tichošlápek
Extra třída :D 12274 příspěvků 26.01.19 08:53

Dvě těhotenství, dva úplně jiné průběhy, dva kluci ;)

Celina
Závislačka 4267 příspěvků 26.01.19 08:57

Dvě těhotenství, průběh jiný

kve-tinka
Závislačka 4672 příspěvků 2 inzeráty 26.01.19 08:58

Druhu tehotenstvi, 6 let od sebe. Kazde jine a pritom stejne :mrgreen: hlavne to prisuzuji ze jsem o sest let starsi.

Heivka
Závislačka 3625 příspěvků 26.01.19 09:05

Druhé těhotenství po třech letech byl záhul, ale myslím že to bylo spíš tím že místo sezení v kanceláři a odpočinku dle potřeby jsem lítala kolem syna jako na pérku. A taky mě víc zlobily kyčle které se po prvním těhotenství nevrátily úplně zpátky. Jinak by byla těhotenství jako přes kopírák takže bez zdravotních komplikací. A to se napodruhé narodila holčička a všechny kolem hrozně překvapila protože mi všichni skoro " kontrolovali" že to vypadá na druhého kluka, nám to bylo jedno my pohlaví vědět nechtěli a já tu holku tušila a asi i syn jinak by mi v obchodě pro miminko pořád nepřinášel růžové tylové sukně :mrgreen:

nenivolnynick
Zasloužilá kecalka 542 příspěvků 26.01.19 09:10

Úplně jiné, teď už mi díky bohu zbývají jen 3 týdny, s malým jsem ještě běhala na tramvaj, ve 40 stupních fungovala naprosto normálně.. Teď jsem tak uz 4 měsíce jak před rozpadem, trápí mě věci co mě u malého ani nenapadly a jsem ráda, že dojdu na wc :lol: nikdy víc

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.19 09:14

Dve tehotenstvi, jen chute jine,jinak problemy u druheho jeste o 14 dni driv. Obe deti nedonosene,parecek.

chaela
Ukecaná baba ;) 1772 příspěvků 1 inzerát 26.01.19 09:22

Dvě těhotenství podobná, třetí zatím úplně jiné.

amalka3455
Kecalka 330 příspěvků 26.01.19 09:30

Dvě těhotenství jak přes kopírák, včetně totožných potíží a hospitalizace. Dvě holky.

Hoa Mai
Kelišová 6002 příspěvků 19 inzerátů 26.01.19 09:33

4 těhotenství. Pokud neberu v potaz to, že první dopadlo špatně, tak ten začátek stejný, jako ta následující. A ta další tři, která dopadla dobře, byla v podstatě taky stejná - stejné chutě, pocity, víceméně stejně jsem přibrala. Jen u prvního syna mě myslím nepálila žáha, u dalších dvou dětí jo. Porody si byly taky dost podobné. Narodili se 2 kluci a holka.

emka.s
Stálice 84 příspěvků 26.01.19 09:52

První těhotenství silné nevolnosti od začátku, žaludek na vodě (ale zvracela jsem méně), nechuť k jídlu, vadili mi pachy a šílené pálení žáhy.kluk
Druhé těhotenství silné nevolnosti od začátku, zvracela jsem neustále, vadily mi pachy a bolesti zad.kluk
Ted čekáme třetí a zatím nevolnosti nejsou.

beruska9
Extra třída :D 10901 příspěvků 26.01.19 09:59

2 tehotenstvi, 2 kluci, v necem podobne (bez extremnich nevolnosti), v necem jine (ve druhem jsem byla hrozne unavena a trpela nespavosti apod). Chute uplne jine, podle nich by byl druhy holka :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejotrávenější fanynka: Jágr na ledě zářil, Kopřivovou ale příliš nezajímal

Ačkoliv se toho o – na první pohled – vlažném vztahu mezi Jaromírem Jágrem a... číst dále >

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >