Více zoubků než má být

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  31.03.18 17:21
Více zoubků než má být

Máte někdo zkušenost s více zoubky u dětí? Synovi je 3,5roku. Vždy měl mezi horní jedničkou a dvojkou malou mezírku. Nedávno se mezírka začla zvětšovat a jednička se malinko posunula dopředu. Dnes jsem zjistila, že mu roste „nová“ dvojka. Normální to není, v úterý budeme volat zubařce, jen nás to teď překvapilo. Přemýšlíme, co s tím. Jestliže má prostě jen více zoubků, či to vadí a nějaký bude muset ven… Nestalo se to z vás někomu?
Anonym prosím kvůli fotografii a zdraví.

Reklama

Reakce:

ZeLu
Neúnavná pisatelka 19924 příspěvků 31.03.18 17:24

Ahoj, můj bracha to měl, on to prý není normální zub, ale lékařka tomu říkala “pahyl” nebo tak nějak rostlo mu to těsně vedle jednicky tak mu to vytrhly a druhé zuby už byly vporadku.

Anonymní  31.03.18 17:40

@ZeLu Děkuji moc za reakci.

Jeremi
Stálice 87 příspěvků 31.03.18 17:45

Můj syn takto měl úplně normální plnohodnotný nadpočetný zub - horní dvojku. V mléčném chrupu to zubařka neřešila. Ale když mu pak stejně narostly i stálé zuby, tak mu ten přebytečný vytrhla, protože to ostatní zuby posouvalo do strany a neměl by na středu jedničky. Srovnalo se to pak prakticky samo jen s malou dopomocí vyjímatelných rovnátek.

vcelinda
Zasloužilá kecalka 543 příspěvků 31.03.18 17:58

Dcera má taky dvě dvojky… zubař to zatím neřeší, v létě ji bude 5…jsem zvědavá pak na ty druhy zuby. Zatím prý není proč ten zoubek trhat…nepřekáží ji a zoubky má hezký srovnané

-Evka-
Závislačka 3479 příspěvků 31.03.18 18:11

U nás byl zub navíc mezi mléčnou jedničkou a trvalou.

Anonymní  31.03.18 18:21

@Jeremi @vcelinda @-Evka- moc děkuji za reakce. Docela mě to uklidňuje. Byla jsem z toho nervózní. Zakl.

Monik1
Kecalka 103 příspěvků 31.03.18 19:29

Holka mela jeden navic mlecnej…a pak i trvalej. Ted se vytrhl a cekaji nas rovnatka. Diky tomu ma totiz vsechny zuby posunuty…takze se bude rovnat. Ma 11let :roll:

tereza12345
Echt Kelišová 7930 příspěvků 6 inzerátů 31.03.18 19:58
@Anonymní píše:
Máte někdo zkušenost s více zoubky u dětí? Synovi je 3,5roku. Vždy měl mezi horní jedničkou a dvojkou malou mezírku. Nedávno se mezírka začla zvětšovat a jednička se malinko posunula dopředu. Dnes jsem zjistila, že mu roste „nová“ dvojka. Normální to není, v úterý budeme volat zubařce, jen nás to teď překvapilo. Přemýšlíme, co s tím. Jestliže má prostě jen více zoubků, či to vadí a nějaký bude muset ven… Nestalo se to z vás někomu?
Anonym prosím kvůli fotografii a zdraví.

Dcera to ma taky..mlecnym chrupu jednu dvojku navic.. nicemu to nevadi, zoubky ma v rovine. Zubar udelal rtg, zkontroloval zalozeni druhych zubu- ty ma zalozeny ve spravnym poctu.. takze nic neresi a je to ok.
muj chlap ma tu prespocetnou dvojku taky.. ovsem ve stalym chrupu, zuby ma pekne rovny, takze taky nikdo nic neresi..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Je Janečkova manželka taky sestra? Lidé se smějí jeho milence za nový projekt

Lilia Khousnoutdinová se mediálně proslavila nejvíc tím, že se provalil její... číst dále >

Přišel o ženu i Českou Miss! Podnikatel Ditmar skončil v nemocnici a prosí o modlitby

Martin Ditmar skončil opět v péči lékařů. Bývalý šéf České Miss musel být po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Reklama