Vícekrát změněná adresa na neschopence

292
23.2.16 18:04

Vícekrát změněná adresa na neschopence

Zdravím holky potřebuju poradit. Jsem 19 tt a kvůli fyzicky náročné práci jsem od začátku těhotenství na neschopence. V prosinci jsme se stěhovali a já si musela změnit adresu v neschopence s tím, že mi doktorka řekla, že podruhé už by mohl byt problém. Na podrobnosti jsem se neptal,, ale teď se musím přestěhovat znovu a moje otázka tedy je, jaký problémy by mohly nastat, když si tu adresu chci přepsat podruhé. Za každý příspěvek budu vděčná děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

39405
23.2.16 18:05

@Michaela2495 žádný problém nehrozí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27247
23.2.16 18:07
@Michaela2495 píše:
Zdravím holky potřebuju poradit. Jsem 19 tt a kvůli fyzicky náročné práci jsem od začátku těhotenství na neschopence. V prosinci jsme se stěhovali a já si musela změnit adresu v neschopence s tím, že mi doktorka řekla, že podruhé už by mohl byt problém. Na podrobnosti jsem se neptal,, ale teď se musím přestěhovat znovu a moje otázka tedy je, jaký problémy by mohly nastat, když si tu adresu chci přepsat podruhé. Za každý příspěvek budu vděčná děkuji :)

Takové, že by tě mohli přijít zkontrolovat, jestli dodržuješ vycházky. :nevim:

Asi sama víš, že nic jako „neschopenka na fyzicky náročnou práci“ neexistuje a doktorka musela napsat fiktivní diagnozu, tak se jistí. Pokud dodržuješ „léčebý režim“ na svj imaginární problém (vycházky), nehrozí ti nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6868
23.2.16 19:00

Nehrozí nic. Také jsem měnila adresu, když jsem loni musela na neschopenku kvůli vážnému onemocnění mozku a následné operaci. Také jsme se stěhovali a moje rekonvalescence byla delší a náročnější. Prostě jsem nemohla alespoň ze začátku zůstávat sama doma. Takže jsem adresu měnila několikrát, když měl manžel hodně směn v práci a nemohl být se mnou doma, byla jsem u rodičů. Nic se nedělo, maximálně Tě zkontroluje sociálka, zda dodržuješ léčebný režim (tzn.: vycházky atd.)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama