Reklama

Vícevrstvý zimní fusak

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

68Maja
Povídálka 21 příspěvků 28.08.18 12:06
Vicevrstvy zimní fusak

Ahoj, máte prosím někdo zkušenost s tímto fusakem? https://www.mall.cz/…or-zinc-rosa?…
Líbí se mi, že jdou jednotlivé vrstvy odepnout a použít zvlášť. Bohužel je tohle jediný co jsem nasla, u kterého to jde :zed:
Existuje ještě nějaký s touto “funkcí”?
Taky jsem našla recenze, že se do něj pak nevejde větší dítě :nevim:
Díky za všechny tipy a rady :kytka:

Reklama

Reakce:

anavi13
Ukecaná baba ;) 2402 příspěvků 28.08.18 12:59

Ahoj, já jsem pro našeho prcka, co se má narodit v lednu objednala tento: https://www.ondalek.cz/…-print-coal/
Vyzkoušený ho teda nemám, ale je krásný. Ten materiál z venku je moc příjemný, nešustí. Vevnitř je příjemná vložka. Také si teda myslím, že větší dítko se do něj nevleze, ale zase bude sedět a bude mít bundičku, takže na nožky, záda by měl stačit. Moc se mi líbí právě na novorozence, že ho tam hezky zakuklím a nemusím ho tolik oblékat. Mě se ta funkce vyndání vložky taky moc líbila, myslím, že bude fajn, hlavně se dá krásně stáhnout kolem hlavičky.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama