Vícevrstvý zimní fusak

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
68Maja
Stálice 53 příspěvků 28.08.18 12:06
Vicevrstvy zimní fusak

Ahoj, máte prosím někdo zkušenost s tímto fusakem? https://www.mall.cz/…or-zinc-rosa?…
Líbí se mi, že jdou jednotlivé vrstvy odepnout a použít zvlášť. Bohužel je tohle jediný co jsem nasla, u kterého to jde :zed:
Existuje ještě nějaký s touto “funkcí”?
Taky jsem našla recenze, že se do něj pak nevejde větší dítě :nevim:
Díky za všechny tipy a rady :kytka:

Reakce:
anavi13
Závislačka 3237 příspěvků 28.08.18 12:59

Ahoj, já jsem pro našeho prcka, co se má narodit v lednu objednala tento: https://www.ondalek.cz/…-print-coal/
Vyzkoušený ho teda nemám, ale je krásný. Ten materiál z venku je moc příjemný, nešustí. Vevnitř je příjemná vložka. Také si teda myslím, že větší dítko se do něj nevleze, ale zase bude sedět a bude mít bundičku, takže na nožky, záda by měl stačit. Moc se mi líbí právě na novorozence, že ho tam hezky zakuklím a nemusím ho tolik oblékat. Mě se ta funkce vyndání vložky taky moc líbila, myslím, že bude fajn, hlavně se dá krásně stáhnout kolem hlavičky.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Svědek promluvil o muži, který se pokusil upálit: Muselo to mít souvislost s Palachem

V pátek odpoledne se na Václavském náměstí pokusil o sebevraždu starší muž,... číst dále >

Souboj zadků: Líbí se vám víc pozadí Martina Zounara, nebo Martina Krause?

Dva herci odlišné postavy, dva zadky, které ti dva ukázali na jevišti před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >