Victoria's Secret kvalita?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
skoromamuška
Závislačka 4666 příspěvků 14.10.14 22:42
Victoria's Secret kvalita?

Ahoj děvčata
nosíte některá oblečení značky VS? (ne prádlo) mikiny, tepláčky, trička…co říkáte na kvalitu? dělám si průzkum ať nevyhazuji peníze za kvalitu HM ;) díky

Reakce:
Sona8056
Kecalka 125 příspěvků 14.10.14 23:13

Kvalitnější tepláky, mikiny.. Upřímně? Docela bych to k HM i přirovnala. Ber to tak, že pokud chceš mít „pink“ na zadku či stehnech, jdi do toho. Pokud si ale myslíš, že tepláky nebudou mít žmolky, tak je časem mít budou :) Prostě platíš značku (čemuž já i rozumím :mrgreen:

smada
Kecalka 174 příspěvků 15.10.14 09:18

Pozor, je jeste velky rozdil mezi Pink a tim ostatnim oblecenim na jejich strankach. Pink teplaky a jiny obleceni mam more let a super, drzi tvar, fakt velka spokojenost. To ostatni „modni“ obleceni je ale des, par veci jsem neodolala a pred lety objednala a des, HM bys asi urazila, porovnavat to. Nemaji na tom ani svoje stitky, nic, jakoby to jen nekomu preprodavali. Takze za me pradlo, pink urcite. Obleceni rozhodne ne :)

skoromamuška
Závislačka 4666 příspěvků 15.10.14 10:36

Holky díky za názor, ty ceny nejsou sice astronomické ale nízké taky ne a než abych koupila drahý šunt radši na to dlabu, značky mám ráda ale kvalitu radši.

Sona8056
Kecalka 125 příspěvků 15.10.14 10:59
@smada píše:
Pozor, je jeste velky rozdil mezi Pink a tim ostatnim oblecenim na jejich strankach. Pink teplaky a jiny obleceni mam more let a super, drzi tvar, fakt velka spokojenost. To ostatni „modni“ obleceni je ale des, par veci jsem neodolala a pred lety objednala a des, HM bys asi urazila, porovnavat to. Nemaji na tom ani svoje stitky, nic, jakoby to jen nekomu preprodavali. Takze za me pradlo, pink urcite. Obleceni rozhodne ne :)

Ale teplákové soupravy, domácí oblečení atd. jsou snad jen Pink? Já ani jiné neměla.. Jinak naprostý souhlas. Ostatní bych nekoupila, ani se mi to extra nelící a je to hadr.. Jinak vím, že kamarádka nosila jen Pink, ale koupila k teplákům mikinu HM a super.. ono asi i HM má různé „řady“ oblečení.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Konečně za dámu! Simona Babčáková uchvátila Lvy svou ženskostí

Herečka Simona Babčáková (46) vždycky bývala taková neslaná nemastná. Asi i... číst dále >

Babička utýraného Marka (†3) hrozí mstou: Simonu bych zašlapala do země!

Tím, kdo smrtí sotva tříletého Marečka z Loun nejvíce trpí, je nepochybně... číst dále >