Vídáme se ale má jinou

Anonymní
2.4.21 10:47

Vídáme se ale má jinou

Dobrý den :))
Jdu si pro radu či názor.
Nevím jak z téhle situace ven🙈 jsem s (ex) přítelem těhotná jsem ve 21tt.
Když jsem zjistila, že jsem těhotná tak chvíli po tom jsme se s přítelem rozešli a já se odstěhovala k rodičům. Jenže teď jsme se začali zase vídat a zjistila jsem že je v tom ještě jiná žena ne-li víc… A on mě neustále napadá z toho že někoho mám přitom nikoho nemám a snažím se mu to dokázat, ale pořád stojím před otázkou jestli mám za potřebi hrát druhý housle a nebo prostě zavřít dveře a žít svůj život bez něj… Říká mi že mě miluje, ale pak se dozvím že mu chodí vařit a prespavaji u něj jine ženy.. :nevim: máte nějaká z vás podobnou zkušenost?? Přijdu si totiž teď jen jako hračka na hraní…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2251
2.4.21 10:51
@Anonymní píše:
Dobrý den :))
Jdu si pro radu či názor.
Nevím jak z téhle situace ven🙈 jsem s (ex) přítelem těhotná jsem ve 21tt.
Když jsem zjistila, že jsem těhotná tak chvíli po tom jsme se s přítelem rozešli a já se odstěhovala k rodičům. Jenže teď jsme se začali zase vídat a zjistila jsem že je v tom ještě jiná žena ne-li víc… A on mě neustále napadá z toho že někoho mám přitom nikoho nemám a snažím se mu to dokázat, ale pořád stojím před otázkou jestli mám za potřebi hrát druhý housle a nebo prostě zavřít dveře a žít svůj život bez něj… Říká mi že mě miluje, ale pak se dozvím že mu chodí vařit a prespavaji u něj jine ženy.. :nevim: máte nějaká z vás podobnou zkušenost?? Přijdu si totiž teď jen jako hračka na hraní…

On s tebou nebo ty s ním? Byla bych hlavně opatrná sdílet chlapa v těhotenství s jinyma zenskyma. Frajer bez kondomu určitě ani ránu, že? Jeví se jako velký charakter.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3296
2.4.21 10:58

Rozhodně bych nikomu nedokazovala, ze mu nejsem nevěrná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.4.21 10:59
@Silverine247 bylo to dá se říct vzájemně nebo spíš já jsem utekla bylo to k nevydrzeni a skončila jsem v péči psychiatra z neustálého ponižování a podezirani že ho podvádím přitom jsem mu já přišla na to že mi lze… Nejdřív to byla nějaká 20tka a teď mluví o nějaké 40ceti léte našla jsem i vzkazy napsaný v jeho bytě a celou dobu mi tvrdil jak nikde nic a když něco podotknu tak je zle… On neskutečně žárlí a nechce abych se vidala s jinými když spolu nejsme a já to hlavně nemám za potřebi :) spíš mě vadí že mě obviňuje z něčeho co dělá sám… Mě nechal těhotnou bez domova kdybych neměla rodiče nevím co bych dělala naštěstí mám aspoň hezky příjem
@Silverine247
@Silverine247 píše:
On s tebou nebo ty s ním? Byla bych hlavně opatrná sdílet chlapa v těhotenství s jinyma zenskyma. Frajer bez kondomu určitě ani ránu, že? Jeví se jako velký charakter.
  • Citovat
  • Nahlásit
25971
2.4.21 11:02

Nechápu, jak se s někým kdo se k tobě jako těhotné takhle chová vůbec bavíš. A proč sis s ním probíhá udělala dítě :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7227
2.4.21 11:03

Tak určitě, ženská s pupkem nemá na mysli nic jinýho, než honit milence :roll: Prosím tě, vykašli se na to pošahaný pako.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.4.21 11:06

@Michelle_M no asi tak nějak moje starosti jsou teď sehnat do porodu solidní byt ono se dvemi psy a pupkem to není žádná sranda… Ale určitě mám potřebu běhat za chlapama… Takže asi tak

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.4.21 11:09

@pikola teď by jsme spolu byli 4 rokem vše nějak fungovalo a hlavně malej se povedl nechtěně přes postinor vzany hned ten den prostě náhoda a já měla předtím těžkou operaci a byla by hodně velká pravděpodobnost že po potratu bych nemusela otěhotnět znova a nechtela jsem to riskovat ve svých skoro 30 :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
2251
2.4.21 11:10
@Anonymní píše:
@Silverine247 bylo to dá se říct vzájemně nebo spíš já jsem utekla bylo to k nevydrzeni a skončila jsem v péči psychiatra z neustálého ponižování a podezirani že ho podvádím přitom jsem mu já přišla na to že mi lze… Nejdřív to byla nějaká 20tka a teď mluví o nějaké 40ceti léte našla jsem i vzkazy napsaný v jeho bytě a celou dobu mi tvrdil jak nikde nic a když něco podotknu tak je zle… On neskutečně žárlí a nechce abych se vidala s jinými když spolu nejsme a já to hlavně nemám za potřebi :) spíš mě vadí že mě obviňuje z něčeho co dělá sám… Mě nechal těhotnou bez domova kdybych neměla rodiče nevím co bych dělala naštěstí mám aspoň hezky příjem
@Silverine247

A ty bys ho snad po tom všem ještě chtěla zpátky? Proč? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
390
2.4.21 11:11

Tak asi bych se zaměřila na to že jsem těhotná…A následně jak to bude s miminkem… Než řešit nějaké téma never, které se za mě u vás bude opakovat z jeho strany!!… :nevim: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7751
2.4.21 11:14

Nova doba, co? Misto, aby se pako, ktere zahyba, snazilo matku sveho ditete presvedcit a ziskat, haze na ni neveru, dal se styka s kdekym a tehule premysli, jak mu dokazat vernost.
To jako fakt?

Komunikovala bych s nim vyhradne o alimentech a peci o dite. Do tveho osobniho zivota mu nic neni. On te psychicky deptal, vyhodil a ty se mu budes zpovidat z toho, co delas a jeste premyslet, co si mysli?

Příspěvek upraven 02.04.21 v 11:14

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
572
2.4.21 11:14

Prekvapuje me, ze sis po 4 letech vztahu s nekym brala postinor, kor v tomto veku.

Ex ocividne neni chlap do zivota, pokud mas nejakou hrdost, tak od nej odejdi. Pokud hrdost nemas, toleruj mu jine zenske. Takhle jednoduche to je! :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
870
2.4.21 11:15

Tak místo abys slavila, že ses ho zbavila, tak nevíš, jestli se s ním vídat??? Bude ti v budoucnu dělat problémy s dítětem, takže bych se ho zbavila alespoň partnersky. Fakt nechápu nad čím váháš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
896
2.4.21 11:17

S takovým chlapem už bych se ani nebavila… Bože máš nějakou svoji hrdost… Někomu něco dokazovat? Tes se na miminko a s tím pakem se rozluc 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1742
2.4.21 11:20

Vubec nechapu, proc toto podstupujes.

1. chorobny zarlivec je peklo a neda se s tim zit (s ditetem, bez ditete, to je fuk. Neda) Duvod rozchodu byl, ze te osocoval z nevery a ty jsi se sesypala. Chces si tin prochazet porad dokola?
  2. jako fura zarlivcu v realu je sam nevernej. Opet, chces si tim nevztahem plnym neduvery kazit roky zivota? Cely zivot?
  3. jakmile bych zjistila, ze k nemu dochazi nejake damy, neoprela bych si o nej ani kolo. Chces resit v tehotenstvi nejake komplikace v podobe nemoci?

Holka, proc si toto delas? :nevim:

Byt tebou, vyjasnim si s nim peci po porodu a vse s tim spojene, a zabouchnu za sebou dvere.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat