Viděla jsem film a dost mě to zasáhlo

Anonymní
8.3.21 17:55

Viděla jsem film a dost mě to zasáhlo

Ahoj,

Viděla jsem před nějakou dobou film a bohužel jsem zapomněla na to jak se jmenuje. Bylo to o vojácích kteří pod výhrůžkou smrti, nutili jiného vojáka aby znásilnil cizí asijku, kterou někde unesli. On to dělat nechtěl, ale taky nechtěl zemřít, tak jí znásilnil a brečel u toho. Byl na tom psychicky opravdu špatně ale zároveň věděl, že když se nechá zabít, ti vojáci budou stejně dál znásilňovat tu ženu a nakonec jí zabijou. Jak byste se v situaci toho muže co to udělal i když nechtěl, zachovali vy? Co si o něm myslíte? Jen pro zajímavost, ten muž se pak snažil tu ženu nenápadně zachránit, ale nakonec to stejně nepřežila.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30459
8.3.21 18:11
@Anonymní píše:
Ahoj,Viděla jsem před nějakou dobou film a bohužel jsem zapomněla na to jak se jmenuje. Bylo to o vojácích kteří pod výhrůžkou smrti, nutili jiného vojáka aby znásilnil cizí asijku, kterou někde unesli. On to dělat nechtěl, ale taky nechtěl zemřít, tak jí znásilnil a brečel u toho. Byl na tom psychicky opravdu špatně ale zároveň věděl, že když se nechá zabít, ti vojáci budou stejně dál znásilňovat tu ženu a nakonec jí zabijou. Jak byste se v situaci toho muže co to udělal i když nechtěl, zachovali vy? Co si o něm myslíte? Jen pro zajímavost, ten muž se pak snažil tu ženu nenápadně zachránit, ale nakonec to stejně nepřežila.

To by asi v reálu nešlo. Že by se mu ze strachu postavila ještě dokázal brečet. Takovou situaci si představovat nechci. Chlapi dokážou být nechutní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
590
8.3.21 18:33

To jako vážně? Už vidím, jak se mu postaví, když je mu to nepříjemné a ještě s pistolí u hlavy. A celé to probrečí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1592
8.3.21 18:39

...

…každý chlap by tu asijku prostě oprcal. Slušný jen ojel, prase by se nad ní vyžívalo. Uvědom si, že ti vojáci byli na frontě kdoví jak dlouho, frustrovaní z válečných hrůz a ještě s plným pytlem. Život není romantický film.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5118
8.3.21 18:39

Jediný film, který jsem musela vypnout, protože to bylo už fakt moc, je umučení Krista.To co pisuješ by mě asi nezasáhlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6444
8.3.21 18:42
@Tecumseh píše: …každý chlap by tu asijku prostě oprcal. Slušný jen ojel, prase by se nad ní vyžívalo. Uvědom si, že ti vojáci byli na frontě kdoví jak dlouho, frustrovaní z válečných hrůz a ještě s plným pytlem. Život není romantický film.

V každém boji vojáci znásilňovali a plenili. Bylo to v každé době.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
210
8.3.21 19:01

Tak na to bych se ráda podívala, pokud někdo bude vědět název. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
8.3.21 19:04

Popis docela sedne k filmu Oběti války.

https://www.csfd.cz/…lky/prehled/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31024
8.3.21 19:08
@Tecumseh píše: …každý chlap by tu asijku prostě oprcal. Slušný jen ojel, prase by se nad ní vyžívalo. Uvědom si, že ti vojáci byli na frontě kdoví jak dlouho, frustrovaní z válečných hrůz a ještě s plným pytlem. Život není romantický film.

To je asi pravda. I když nevím, jaký je rozdíl mezi „ojel“ a „nad ní vyžíval“.

Tak od 14 let značně chlapa ovládat jeho vercajk. V kombinaci s vlivem prostředí, to by musel být fakt silný charakter, aby odolal. Neříkám, že nejsou, ale bude jich velmi málo.

Možná i proto v dnešní době ženy preferují dcery před syny. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31379
8.3.21 19:11
@Anonymní píše:
Ahoj,Viděla jsem před nějakou dobou film a bohužel jsem zapomněla na to jak se jmenuje. Bylo to o vojácích kteří pod výhrůžkou smrti, nutili jiného vojáka aby znásilnil cizí asijku, kterou někde unesli. On to dělat nechtěl, ale taky nechtěl zemřít, tak jí znásilnil a brečel u toho. Byl na tom psychicky opravdu špatně ale zároveň věděl, že když se nechá zabít, ti vojáci budou stejně dál znásilňovat tu ženu a nakonec jí zabijou. Jak byste se v situaci toho muže co to udělal i když nechtěl, zachovali vy? Co si o něm myslíte? Jen pro zajímavost, ten muž se pak snažil tu ženu nenápadně zachránit, ale nakonec to stejně nepřežila.

No tak snaží se, aby jim u toho filmu diváci neusnuli…

Spíš mi přijdou horší různé válečné filmy, kde si zajatci musí vykopat hroby a pak je nad nimi rovnou postřílí.

Na co jsem třeba nedokoukala, jsou válečné filmy o dětech, třeba židovských, to nedávám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34533
8.3.21 19:42

Ja jednou videla, taky vubec nevim nazev, probudila jsem se v noci u ct2 a tam to hralo. Myslim, ze italsky film, hrdina takovy maly Žid, byvaly šíleny devkar, co se dostane do nejakeho prestupniho lagru, asi po ceste do Polska, a tam si ho na vecer vybere bacharka, velka, tlusta, fakt nic moc. A on se samozrejme boji, ze kdyz mu ne-to, tak ze ho zabije, tak si predstavuje vsechny sve byvale milenky a strasne se u toho nadre :mrgreen: fakt bozi scena…nevim uz, jak to dopadlo…

Umuceni Krista, na poprve Pad treti rise jsem nedokoukala. Pak byl hnusny i Whistelblower -organizovany obchod s bilym masem za valky v Jugoslavii, v podstate pod dohledem jednotek OSN :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1381
8.3.21 19:49
@GabinkaCh píše:
Jediný film, který jsem musela vypnout, protože to bylo už fakt moc, je umučení Krista.To co pisuješ by mě asi nezasáhlo.

Na ten se chystám :cert: :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1381
8.3.21 19:50
@Anonymní píše:

To myxslíš vážně? Nebo trolíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.3.21 19:53

Taktinevím: Myslím vážně. Proč?

• Citovat
  • Nahlásit
5635
8.3.21 19:59

Ten film jsem tenkrát také viděla. Taje mi z toho nebylo dobré. On nakonec ty násilníky udal a dostali nějaký trest, ale nic moc, ještě mu vyhrožovali, že jakmile je pustí, tak se mu pomstí. S tím chlapem se to už pak táhlo. My s manželem rádi koukáme na filmy z válek. Pokud někdo má další tipy, budu ráda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat