Viděla jsem manžela, jak jí svoje strupy

Anonymní
21.8.21 12:09

Viděla jsem manžela jak jí svoje strupy

Zdravím všechny…anonym snad pochopíte.
Jsem trochu vykolejená, nechtěně jsem viděla svého manžela, jak si sloupnul na noze strup který tam měl, když si rozškrábal píchnutí od komára a následně si ho dal do pusy :poblion:
Proboha to opravdu tohle někdo dělá? Nechce se mi teď ani mu dát pusu. Ten pohled na něj z hlavy asi už nikdy nevymažu

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
734
21.8.21 12:13

Jako dítě sem to dělala pořád… :mrgreen: je to zlozvyk asi stejně jako kousání nehtů nebo rypani se v nose… :roll: když mu řekneš ať to nedělá že je ti z toho blbe počítej s tím že to dělat bude stejně jen si asi dá pozor abys ho při tom nevidela…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
613
21.8.21 12:16

Cože to někdo dělá?? :mrgreen: :lol: fuj tak teď se mi zvedl kufr :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33225
21.8.21 12:18
@Anonymní píše:
Zdravím všechny…anonym snad pochopíte.
Jsem trochu vykolejená, nechtěně jsem viděla svého manžela, jak si sloupnul na noze strup který tam měl, když si rozškrábal píchnutí od komára a následně si ho dal do pusy :poblion:
Proboha to opravdu tohle někdo dělá? Nechce se mi teď ani mu dát pusu. Ten pohled na něj z hlavy asi už nikdy nevymažu

Já teda nikoho neznám, kdo jí svoje strupy, ale je jasné, že se třeba k této zálibě nepřiznají :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2823
21.8.21 12:22

Znám pár takových lidí a nějak mi to nevadí..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6275
21.8.21 12:25
@Beckyttine5 píše:
Znám pár takových lidí a nějak mi to nevadí..

Znáš víc takových lidí? Co pojídají svoje strupy? 8o 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1457
21.8.21 12:27

No fuj.. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10419
21.8.21 12:31

Lepší než brambůrky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
168
21.8.21 12:35

Já jsem měla na střední spolužáka, který se šťoural o hodině v nose a jedl to. Jedna z mých dobrých kamarádek s ním začala chodit a tahle nechutnost ji vůbec nezajimala, stále spolu jsou :mrgreen: A upřímně se mi z nich taky navalovalo, když jsem je pak viděla jak se spolu pusinkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.8.21 12:47

Jo, ja :oops: ale verejne se k tomu nepriznam, zlozvyk z detstvi, pekne natajnacku doma …

• Citovat
  • Nahlásit
139
21.8.21 12:49

Já znal jednu co si prděla do dlaně a čichala to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50120
21.8.21 12:50

Tak pred nim snez placentu, aby vedel, jake to je :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Annnemari
21.8.21 12:51

V zápalu vášně si i vzájemně lidé sní podobné věci :D Řekni mu, ať to nedělá před tebou, ubírá to na atraktivitě a v tomto případě, co oči nevidí…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.8.21 12:55

Spise to skryva mnoho let a zakladatelka to zjistila az ted, po svatbe. Pochybuju, ze s tim ted zacal ;)

• Citovat
  • Nahlásit
5637
21.8.21 13:05

:poblion: jsem po obědě, brutus!!
snažila bych se tuto vzpomínku nadobro vytěsnit a řekla bych mu, že pokud s ním mám ještě někdy v životě spát, tak toto už NIKDY vidět nechci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat