Viděla jsem něco, co jsem vidět neměla

Anonymní
16.12.19 20:45

Videla jsem neco co jsem videg nemela

Ahoj prosim anonym kvuli osobe ktere se prispevek tyka.. takze odpoledne jsem se vracela metrem, hrozne narvany, ale vsimla jsem si ze o dvere se opira kamaradcin pritel s cizi zenskou!! Ona k nemu stala celem on ji furt libal do vlasu na krk, sahal na zadek. Byla v tu chvili ve me mala dusicka, vypadalo to ze budou na dalsi stanici vystupovat, jake bylo prekvapeni, ze to je kamaradcina teta :poblion: vystoupili, drzeli se za ruce.. jemu je 26, kamaradce 24, tete tak pres 40..no a co mam ted delat? :,( Kamaradka u te tety bydli, bylo to na zastavce kde bydli, a vim ze je kamaradka v praci do jedenacti, takze si ho brala asi k nim :zed: kamaradka porad vypravi jak je skvelej, pozornej, sex ze lepsi nemela, vcera ze byli nekde na vanocnim koncerte… a ted nevim co mam delat? Mam ji to rict a byt poslem spatnych zprav a nebo to mam tutlat at to ma volny prubeh? Toho kluka konfrontovat nemuzu, nesedli jsme si absolutne a jeste by me postval :zed: jsem jeste furt v soku, ze todle se muze stat jen ve filmu

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21208
16.12.19 20:46

Nedělej nic, není to tvoje věc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4090
16.12.19 20:49

Ja bych to teda nevydrzela a kamaradce to rekla.. vsak je to tvoje kamoska a takovouhle vec by asi vedet chtela, ne? Navic az se to jednou dozvi, co kdyz zjistí, ze jsi to vedela a nic ji nerekla? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11936
16.12.19 20:49

Těžká rada, těžká těžká. Kdyby mě podváděl chlap, ještě s příbuznou, a kamarádka to věděla, asi by mi připadalo jako zrada, že to neřekla. Na druhou stranu řekneš, a on to očí proti tobě. A klidně se může stát, že kamarádka bude hledat viníka a nakonec to otočí proti tobě. Nebo taky ne. Každopádně, než já bych to řekla, měla bych v ruce důkaz, jakože třeba oni dva natočení na video a podobně. Bez důkazu oni budou tvrdit, že kecíš a ona jim to bude chtít věřit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3833
16.12.19 20:51

Odpovez si na otazku. Žila by jsi radeji ve sladke nevědomosti, nebo žila v pravdě? Každý to máme jinak. Ale pokud ona s ním nemá děti, ušetrila bych jí čas. Čas je drahocenný a ani minutu bych nechtela byt obelhávaná a nechtela byt s nekym, kdo si to nezaslouží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394

Nestrkala bych nos do záležitostí jiných lidí. Akorát budeš ty ta špatná a prostředník, co to všechno odnese…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
392
@Anonymní píše:
Ahoj prosim anonym kvuli osobe ktere se prispevek tyka.. takze odpoledne jsem se vracela metrem, hrozne narvany, ale vsimla jsem si ze o dvere se opira kamaradcin pritel s cizi zenskou!! Ona k nemu stala celem on ji furt libal do vlasu na krk, sahal na zadek. Byla v tu chvili ve me mala dusicka, vypadalo to ze budou na dalsi stanici vystupovat, jake bylo prekvapeni, ze to je kamaradcina teta :poblion: vystoupili, drzeli se za ruce.. jemu je 26, kamaradce 24, tete tak pres 40..no a co mam ted delat? :,( Kamaradka u te tety bydli, bylo to na zastavce kde bydli, a vim ze je kamaradka v praci do jedenacti, takze si ho brala asi k nim :zed: kamaradka porad vypravi jak je skvelej, pozornej, sex ze lepsi nemela, vcera ze byli nekde na vanocnim koncerte… a ted nevim co mam delat? Mam ji to rict a byt poslem spatnych zprav a nebo to mam tutlat at to ma volny prubeh? Toho kluka konfrontovat nemuzu, nesedli jsme si absolutne a jeste by me postval :zed: jsem jeste furt v soku, ze todle se muze stat jen ve filmu

Kdyby to byla hodně dobrá kamarádka tak bych ji to řekla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Sonča 12
16.12.19 20:52

Já bych na místě té kamarádky chtěla vědět co se děje za mými zády, věc druhá je jak se k tomu ta kamarádka postaví, aby si pak nebyla ta špatná ty, protože si myslím že ani jeden jí pravdu neřeknou a spíš budou říkat že si vymyslíš ty, že jí chceš poštvat proti nim atd. ještě otázka měla by se ta kamarádka kam přestěhovat kdyby si jí to opravdu řekla a ona by už asi logicky s tou tetou bydlet nechtěla?

• Citovat
  • Nahlásit
291
16.12.19 20:52

Tak já bych jí to teda řekla, ale holka od čeho jsou dnes telefony s foťákem? Oni se můžou spojit a řeknou jí třeba, že ty si po něm vyjela on tě odmítl, tak seš zhrzená a chceš mu udělat problém…Nikdy nevíš :think: Každopádně bych jí to řekla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
733
16.12.19 20:53

Šáruší má pravdu, bez důkazů nic nepodnikej, nejspíš by se to otočilo proti tobě :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21497
16.12.19 20:54

Já bych nic neříkala. Je to blbá situace, ale ty nemáš důkaz a ještě znicis kámošce vánoce, vztah, rodinu. Nechala bych tomu volný průběh. Jestli jsou tak neopatrni, že se veřejně otlapkavaji, tak to stejně za chvíli praskne. A jestli tě neviděli, tak můžeš dělat že o ničem nevíš, nevím jak by kamarádka měla přijít na to, že něco víš a zatajilas to :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
396
16.12.19 20:57
@darekp píše:
Ja bych to teda nevydrzela a kamaradce to rekla.. vsak je to tvoje kamoska a takovouhle vec by asi vedet chtela, ne? Navic az se to jednou dozvi, co kdyz zjistí, ze jsi to vedela a nic ji nerekla? :nevim:

Tomuhle se v našem nářečí říká slepičí prdel, pardon.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14447
16.12.19 20:59

Ja bych to rozhodně řekla, a hlavně je to nechutny.
Vlastní teta 8o :zed:
Teď otázka, zda ti to kamarádka uvěří, je to jak ze špatného románu.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2936
16.12.19 21:00

Rekla bych ji to. Byt to cizi baba, tak fine. Teta? Jeji teta? V zadnym pripade, vykecala bych to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14447
16.12.19 21:00
@Kokokodak píše:
Tak já bych jí to teda řekla, ale holka od čeho jsou dnes telefony s foťákem? Oni se můžou spojit a řeknou jí třeba, že ty si po něm vyjela on tě odmítl, tak seš zhrzená a chceš mu udělat problém…Nikdy nevíš :think: Každopádně bych jí to řekla.

Joo, to je pravda..bez dukazu blbá situace

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat