Viděla jsem smrtku znamená to že brzy umřu? Kdo tomu rozumí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.18 16:31
Viděla jsem smrtku znamená to že brzy umřu??? Kdo tomu rozumi

Je mi 24 jsme těhotná za 2 měsíce rodim. Včera večer jsem viděla ve své loznici smrtku. Kostlivec kříž v ruce kosu. Postava celá od shora dolů. Jen nachvilicku. Kdo tomuto rozumí? Dokáže mi poradit. Byla to jen náhoda. Nebo jsem špatně viděla. A můj mozek si něco vymyslel. Sám? Na duchy věřím. Duchy neřeším. Vyděsila mě smrtka. Proč zrovna jsem asi zahlédla právě ji. To při porodu umřu nebo před nebo někdo z mé rodiny. Nebo co to znamená. Zahlédla jsem ji náhodou. Stala zamnou. Chtěla jsem se vyfotit ale měla telefon natočené za sebe omylem koukala jsme na televizi u toho 0ak s e koukla do tel vyfotila a viděla to i na té fotce vyfotila znovu a na druhe fotce už nic nebylo. Vyděsilo mě to a přemýšlím nad tím :(

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

skorotehotna
Kecalka 260 příspěvků 2 inzeráty 03.11.18 16:36

Chtěla jsem se vyfotit ale měla telefon natočené za sebe omylem koukala jsme na televizi u toho 0ak s e koukla do tel vyfotila a viděla to i na té fotce vyfotila znovu a na druhe fotce už nic nebylo.

Tohle je fakt věta, to by člověk zaplakal.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.18 16:36
@Anonymní píše:
Je mi 24 jsme těhotná za 2 měsíce rodim. Včera večer jsem viděla ve své loznici smrtku. Kostlivec kříž v ruce kosu. Postava celá od shora dolů. Jen nachvilicku. Kdo tomuto rozumí? Dokáže mi poradit. Byla to jen náhoda. Nebo jsem špatně viděla. A můj mozek si něco vymyslel. Sám? Na duchy věřím. Duchy neřeším. Vyděsila mě smrtka. Proč zrovna jsem asi zahlédla právě ji. To při porodu umřu nebo před nebo někdo z mé rodiny. Nebo co to znamená. Zahlédla jsem ji náhodou. Stala zamnou. Chtěla jsem se vyfotit ale měla telefon natočené za sebe omylem koukala jsme na televizi u toho 0ak s e koukla do tel vyfotila a viděla to i na té fotce vyfotila znovu a na druhe fotce už nic nebylo. Vyděsilo mě to a přemýšlím nad tím :(

Fotku už ale nemám. A opravdu si to nevymyslim. Jen bych chtěla vědět co to asi znamená. Zakladatelka

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1401 příspěvků 03.11.18 16:37

Tak sem dej tu fotku, ať to můžeme posoudit :roll:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.18 16:38
@skorotehotna píše:
Chtěla jsem se vyfotit ale měla telefon natočené za sebe omylem koukala jsme na televizi u toho 0ak s e koukla do tel vyfotila a viděla to i na té fotce vyfotila znovu a na druhe fotce už nic nebylo.Tohle je fakt věta, to by člověk zaplakal.

Nech si poznámky pro sebe ;) chci vědět co to znamená víš to? Rekni

terien
Echt Kelišová 8085 příspěvků 03.11.18 16:38

Jo umřeš. Sepiš poslední pořízení.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.18 16:38
@Adelka951 píše:
Tak sem dej tu fotku, ať to můžeme posoudit :roll:

Už nemám a nepotřebuji vědět jestli to vidíte též. Vím že jsem viděla a chci vědět co to znamena

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.18 16:39
@terien píše:

Ty tomu rozumíš? Myslím si že ne. Chci někoho kdo se tomu venuje ;)

Enmamma
Závislačka 2991 příspěvků 03.11.18 16:44

Nevím, co jsi viděla, ani nevím, zda se tak ohlašuje něčí úmrtí nebo jde jen o upozornění na opatrnost, ale pokud věříš na duchy a astrální svět, někdo ho asi také šéfuje a na toho bych se obrátila o pomoc. Obrátila bych se tedy na Boha a podporu bych hledala u svých strážných andělů. Mají větší moc. Pokud nejde o věc karmicky danou, pomohou. Mě zachránili před rozšrotováním dvěma vlaky. Chtěla jsem asi před deseti lety přeskákat na jedné vlakové zastávce koleje a před jednou mě zastavili. V tom momentě tam byl z jedné strany jeden vlak a z druhé druhý. Stála jsem mezi kolejemi a z každé strany mi jel asi deset centimetrů vlak od těla. Kdybych byla ten hlas, abych stála a ani se nehnula, neposlechla, už vám sem nic na emimino dávno nepíšu. Svaly jsem měla zaťaté i na zadnici, aby mě ty tlakové vlny od obou vlaků neporazily. Měla jsem pocit, že tam stojím věčnost, než oba vlaky přejely. Pak jsem se málem složila. Ale nebi dodnes děkuju za záchranu života. Tak se neboj, pouhá prosba k nebi pomáhá. :hug:

Uživatel je onlineAnitramm
Kecalka 301 příspěvků 03.11.18 16:49

Vlož fotku, ať se podíváme :nevim: :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.18 16:50
@Enmamma píše:
Nevím, co jsi viděla, ani nevím, zda se tak ohlašuje něčí úmrtí nebo jde jen o upozornění na opatrnost, ale pokud věříš na duchy a astrální svět, někdo ho asi také šéfuje a na toho bych se obrátila o pomoc. Obrátila bych se tedy na Boha a podporu bych hledala u svých strážných andělů. Mají větší moc. Pokud nejde o věc karmicky danou, pomohou. Mě zachránili před rozšrotováním dvěma vlaky. Chtěla jsem asi před deseti lety přeskákat na jedné vlakové zastávce koleje a před jednou mě zastavili. V tom momentě tam byl z jedné strany jeden vlak a z druhé druhý. Stála jsem mezi kolejemi a z každé strany mi jel asi deset centimetrů vlak od těla. Kdybych byla ten hlas, abych stála a ani se nehnula, neposlechla, už vám sem nic na emimino dávno nepíšu. Svaly jsem měla zaťaté i na zadnici, aby mě ty tlakové vlny od obou vlaků neporazily. Měla jsem pocit, že tam stojím věčnost, než oba vlaky přejely. Pak jsem se málem složila. Ale nebi dodnes děkuju za záchranu života. Tak se neboj, pouhá prosba k nebi pomáhá. :hug:

Děkujuuuu tohle mi celkem pomohlo. :hug: i takováto odpověď. K andilkum občas povídám. Na Boha věřím. Ale upřímně se modlím jen když chci aby se někomu z mé rodiny nic nestalo. :/ určitě dám víc do toho se věnovat modlitbam :hug: a povídání andilkum

terien
Echt Kelišová 8085 příspěvků 03.11.18 16:50
@Anonymní píše:
Ty tomu rozumíš? Myslím si že ne. Chci někoho kdo se tomu venuje ;)

A čemu mám rozumět? Byl to stín a tvoje fantazie v tom viděla něco, co neexistuje. To je celé.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.18 16:52
@Enmamma píše:
Nevím, co jsi viděla, ani nevím, zda se tak ohlašuje něčí úmrtí nebo jde jen o upozornění na opatrnost, ale pokud věříš na duchy a astrální svět, někdo ho asi také šéfuje a na toho bych se obrátila o pomoc. Obrátila bych se tedy na Boha a podporu bych hledala u svých strážných andělů. Mají větší moc. Pokud nejde o věc karmicky danou, pomohou. Mě zachránili před rozšrotováním dvěma vlaky. Chtěla jsem asi před deseti lety přeskákat na jedné vlakové zastávce koleje a před jednou mě zastavili. V tom momentě tam byl z jedné strany jeden vlak a z druhé druhý. Stála jsem mezi kolejemi a z každé strany mi jel asi deset centimetrů vlak od těla. Kdybych byla ten hlas, abych stála a ani se nehnula, neposlechla, už vám sem nic na emimino dávno nepíšu. Svaly jsem měla zaťaté i na zadnici, aby mě ty tlakové vlny od obou vlaků neporazily. Měla jsem pocit, že tam stojím věčnost, než oba vlaky přejely. Pak jsem se málem složila. Ale nebi dodnes děkuju za záchranu života. Tak se neboj, pouhá prosba k nebi pomáhá. :hug:

A je celkem zázrak že jsi přežila. Vlaky jezdí šíleně moc rychle. Díky bohu za andělé strazne :hug:

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25041 příspěvků 03.11.18 17:09
@terien píše:

Ježíš, já četla přirození :lol: :lol:

Zakladatelko, jak to, že fotku nemáš? Trochu divný, ne?

Jinak zrovna v tenhle moment sleduju tohle video:https://www.youtube.com/watch?…

Osobně si myslím, že zapracovala fantazie. Záleží, co se teď děje v tvém životě, čím se zaobíráš atd.

Jar Jar
Ukecaná baba ;) 1185 příspěvků 03.11.18 17:10

Smrtka přece znamená nečekaný příjem peněz. Ve snech je všechno jinak.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >