Video Přebraly jsme vaši roli

10875
9.11.19 11:53

Video "Přebraly jsme vaši roli" (Žena je láska)

Včera jsem shlédla na iDnesu tohle video a jsem z toho pořád lehce v transu.
Zjevně jsem jinej gang. Když pominu, že to české „omlouvací“ video je zřejmě výstup nějakého duševně-rozvíjecího workshopu a nebyl původně určený ke zveřejnění, pořád mi ten postoj přijde takový zvláštní.
Jak to vidíte vy? Máte někdo zkušenost s knížkou/kurzem/skupinou? Myslíte, že se takhle dá nastolit harmonie?

Jsem jen zvědavá, tak zakládám víceméně tlachací diskusi - žádný podstatný problém se tu neřeší :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
15405
9.11.19 11:58

No předevíšm ta šmejdka vydělává prachy na ezo-info-marketingu a teď má skvělou reklamu, protože ji babišnews hodili na první stranu

Vykaděná rakovina z aktipu je proti tomu seriozní práce co může pomoci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3356
9.11.19 12:02

Nedokoukala jsem, je to pro mě trochu moc cringe.

Ale vidím to tak, že když je kyvadlo příliš na jednu stranu, odletí pak moc daleko i na tu druhou. Kam to dotáhla třetí vlna feminismu je podobné psycho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25849
9.11.19 12:04

Netuším, proč této polosilene paní je nutné dělat reklamu ještě tady. Je evidentně, že ženy ve videu nejsou zcela v pořádku a jejich natočené projevy považuju za zneužití za účelem zviditelnění „organizátorky“ kurzů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10875
9.11.19 12:09

@Ou Moc si nedovedu představit, že by jí to zvedlo návštěvnost, přijde mi to trochu děsivý :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15405
9.11.19 12:12

@Knihomyš návštěvnost jí to zdvihlo - její ostatní videa mají stovky shládnutí, to s děkováním už je na tisícovce.

Idnes naštěstí nesdílí to yotubové video, takže jí to nezvyšují přímo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25849
9.11.19 12:12
@Knihomyš píše:
@Ou Moc si nedovedu představit, že by jí to zvedlo návštěvnost, přijde mi to trochu děsivý :think:

Ale jasně, že jí to zvedne návštěvnost, proč by to zveřejňovala naYT. Čistý PR. Navíc pod videem je hromada dalších linků na další videa a kurzy apod - je to reklama.
Na její stránky jsem se taky koukla, ale nejsem cílovka, takže já nic. Ale určitě to dokáže i někoho podobně naladěného oslovit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
917
9.11.19 12:22

Zajimalo by me, jestli ta party byla natolik kvalitni, aby tem damam vyvazila tu ostudu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11725
9.11.19 12:31

Co to je ta krasavice? Proboha to snad ne, ještě ty věnečky. S tema bych nekamaradila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3506
9.11.19 12:36

Koukala jsem na to včera s manželem. Od té doby chodí jak letadlo a chce abych mu za vše děkovala a byla mu vděčná. :mrgreen: Asi ho brzo zabiju. :cert: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6942
9.11.19 12:37
@Lychee13 píše:
Koukala jsem na to včera s manželem. Od té doby chodí jak letadlo a chce abych mu za vše děkovala a byla mu vděčná. :mrgreen: Asi ho brzo zabiju. :cert: :mrgreen:

Posli ho za odmenu k nejake te ezo happy fesande. Jeste se ti vrati po kolenou a s oslavnou pisni na rtech ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4812
9.11.19 12:39
@g.sandova píše:
Co to je ta krasavice? Proboha to snad ne, ještě ty věnečky. S tema bych nekamaradila

Co mají ty věnečky znamenat? Ještě kdyby to tak nebyl plastovej šmejd :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.11.19 12:47
@Lychee13 píše:
Koukala jsem na to včera s manželem. Od té doby chodí jak letadlo a chce abych mu za vše děkovala a byla mu vděčná. :mrgreen: Asi ho brzo zabiju. :cert: :mrgreen:
:D :D :D
Hlavně se mu omluv, jen tak, protože proto :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.11.19 12:51

Mimochodem, na tom idnesu je i anketa, podle který si drtivá většina respondentů myslí, že ženy by se mužům měly omluvit, takže s tím bizarním videem souhlasí :zed: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11725
9.11.19 12:52
@brisco píše:
Co mají ty věnečky znamenat? Ještě kdyby to tak nebyl plastovej šmejd :roll:

No asi to nebyla ironicka legranda a myslely to vážně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat