Videochůvička a monitor dechu - prosím doporučte

4
4.4.20 10:29

Videochůvička a monitor dechu - prosím doporučte

Hezký den,

s přítelkyní očekáváme narození prvního miminka a vybíráme chůvičku a monitor dechu (pohybu).

V diskuzi jsem si přečetl několik názoru na monitor dechu zn. Jablotron Nanny BM02 a zn. Hisense Babysense. Tyto jsou asi nejprodávanější a nejoblíbenější. Ať se rozhodnu pro jeden či druhý, tak asi neudělám chybu. Je to tak?

Dale vybíráme videochůvičku, kdy nejprve se mi zalíbila kombinace monitoru a chůvičky od Angelcare Ac517, ale v založené diskuzi mi nikdo neodpověděl a na internetu není také moc recenzi. Z tohoto důvodu hledám něco jiného, kdy mě zaujala nejspíše zn. Motorola? Model zatím vybrán nemám. Někdo nějaké zkušenosti? Zejména bych chtěl nějakou, která půjde dát i ven do kočárku a já měl uvnitř domu přehled co se na zahradě děje. Hodně chuvicek (kamera) musí být neustále v síti, ale nějaké mají vlastní zdroj nebo konektor microUSB a řeší se to powebankou. Nějaké nemají konektor microUSB, ale kulatý a od tohoto kabel do sítě. Koukal jsem, že prodavaji redukce na koncovku USB, ale nevím jestli to funguje. Někdo nějaké zkušenosti?

Do chůvičky bych chtěl investovat max 5.000,–Kč. Ale to je krajní varianta, raději bych investoval méně. Nechám si poradit značku a typ.

Budu rád za Vaše rady, názory a zkušenosti. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1895
4.4.20 10:36

Ahoj, my jsme vybrali chůvičku Motorola MBP 481. Mne nevadí, že jednotka u dítěte je pouze do zásuvky, není na baterie. Rodičovská jednotka je i na baterie. Za mne vše, co jsem chtěla..
S monitorem neporadím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
720
4.4.20 10:41

Mam monitor dechu Jablotron Nanny a jsem spokojena. Meli jsme jeden alarm, kdyz syn skutecne prestal dychat, no, a spoustu falesnaku, protoze jsem ho vyndala z postylky a nevypla monitor :lol: Ani nijak nezere baterky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
4.4.20 12:09
@lucije28 píše:
Ahoj, my jsme vybrali chůvičku Motorola MBP 481. Mne nevadí, že jednotka u dítěte je pouze do zásuvky, není na baterie. Rodičovská jednotka je i na baterie. Za mne vše, co jsem chtěla..
S monitorem neporadím.

Mohu mít dotazy k chůvičce? Jaký je konektor u jednotky dítěte? (microUSB nebo klasický kulatý) Jak dlouho vydrží nabitá rodičovská jednotka? Jaký je popřípadě dosah? Moc díky ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1895
4.4.20 12:42

@Lukáš13 tak to ještě nevím, máme ji dva dny, a mimino ještě nenarozené.., pouze jsme je vyzkoušely. Klasický kulatý konektor. Na víc nemohu odpovědět… dosah, co píšou, 300m, což je pro nás dostačující.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17655
4.4.20 13:25
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.4.20 14:27

Monitor dechu je jedno jaký, my měli oba, lepší mi přijde Hisense.
Chůvičku jsme nepořizovali kvůli elektromagnetickému záření. Monitor dechu je v tomto směru zcela OK, jelikož to nic nikam nevyzařuje.
Ale jestli máte veliký barák, tak se asi chůvičce nevyhnete.
Kámoška měla na telefonu nějakou aplikaci, že dala telefon do místnosti s dítětem a jakmile začalo dělat nějaké zvuky, tak jí začal zvonit druhý telefon, který měla u sebe.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama