Video, jak cvičit s miminkem

627
7.8.15 20:14

Videojak cvicit s miminkem

Zdravim,

Chtela jsem se zeptat jestli existuje nějaké video s cvičením pro miminka?

Mala ma 11tydnu. Chtela bych s ni nejak cvicit, ale cvičení tady u nás nestihame :( děkuji moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8959
7.8.15 21:02

Sama se do cvičení nepouštěj.. Buď raději zajeď někam dál, ať ti cvíčo aspoň ukáží a pak zkontrolují, zda to děláš dobře, nebo necvič vůbec..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24357
7.8.15 21:02

Cvičit? Proč?
Nechávej ji co nejvíc na bříšku, to je nejlepší cvičení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
7.8.15 21:13

@Moniulik nechápu proč s ní chceš cvičit..nudíš se? Dojdi k nám třeba pouklízet :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
5517
7.8.15 21:18

Jestli nemyslí spíš cvičení typu Paci paci, Kutálí se ze dvora, velikánská brambora… atd :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1317
7.8.15 21:25

Video neznám, ale chodila jsem s dcerou na vaničky a tam jsme vždy nejdřív „cvičily“ na suchu - vleže na zádech jsem ji motivovala k otáčení hlavičky do stran - hračku tak 30cm nad dítě v úrovni brady nejdřív přímo nad ni a pak pomaličku přesouvat na stranu, aby ji sledovala očima a tím i otočila celou hlavu (zvládla max 2× na každou stranu) a potom jsme dávaly nad bříško overball a pak se jím velmi lehce dotýkat nožiček, aby je začala zvedat, postupem času si ho začala rukama i nohama chytat.
A hodně cviků je v knížce Rozvíjej se děťátko od Kiedroňové

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
7.8.15 23:32

@Moniulik jaké cvičení a proč? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18622
9.8.15 21:38

@Moniulik Video je tak maximálně na oživení, pokud už to umíš/někdy jsi to s dítětem dělala. Pokud je to tvoje první dítě a chceš s ním cvičit/motivovat ho, tak se snaž to cvičení u vás stihnout. Protože bez toho, aby Ti to někdo fundovaný názorně ukázal, vysvětlil, čehe máš docílit, co má to dítě dělat a jak, kde ho máš přesně držet, je na prd. Musíš to dostat do ruky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama