Vidíte ducha? 4 dny zpoždění

• Fotoalbum (6)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
28
27.6.22 19:09

Vidíte ducha? 4 dny zpozdeni

Ahoj!

Dnes jsem davala tema - mam 4 dny zpozdeni MS, testy negativni. Dnes jsem zkusila znova a musim se zeptat…

Vidite ducha?

Příspěvek upraven 27.06.22 v 19:51

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1666
27.6.22 19:12

Chtělo by to fotku ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
27.6.22 19:51

@Suelinda Diky 😂nenahralo se…tak snad ted :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2451
27.6.22 19:53

Rozpite jak kdyby to tam bylo pul dne :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1666
27.6.22 20:17

Udělala bych nový test, tenhle je nějaký rozpitý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1604
27.6.22 20:18

Jako něco vidím, ale ten test nemá být takhle rozpitý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
87
27.6.22 21:23

Ahoj, taky se přidávám do podobně diskuze. Během zítra nejdéle pozítří má přijít MS.. Ano testovala jsem dřív (ubičujte mě 😄) u prvního těhu, které šlo pomoci inseminace jsem testovala v podstatě už po týdnu po inseminaci a byl na testu duch který ob den sílil… Aktuálně se nějakou dobu snažíme.. a já už tak 4dny mám pocit (nevím proč) ze to proste teď vyšlo… Zkoušela jsem nějaké dva testy (koupené v Albertu) na obou opravdu okem sotva viditelný duch, ze jsem si spis říkala ze si ho tam domýšlím… dnes o 3 dny později jsem si koupila clearblue a ještě jeden klasicky papírek.. chtěla jsem vidět porovnání takže dva testy najednou jsem zkoušela. Clearblue sotva viditelný duch… a ten druhy po 2 minutách též duch ale už nepřehlédnutelný, každopádně cca po dalších 2-3 minutách cca úplně zmizela a už se neobjevila 🤷‍♀️ Jsem z toho jelen.. clearblue vypadá stále takto. Co si o tom myslíte? Zítra jedu na preventivní prohlídku na gyndu - ano nechám si rovnou nabrat krev… ale však ty pocity znáte a nemusím vysvětlovat proč sem píšu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2007
27.6.22 21:40

@Bianca07 možná…zkus za 2 dny znovu…
@Mayunka6 nic nevidím :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
87
28.6.22 06:33

Moje otázka nezněla. Vidíte tam ducha?…. Ale “co si o tom všem myslíte?” Na tomto konkrétně je, fotky dost zkreslují. Ale to je fuk :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
424
28.6.22 07:30

@Mayunka6
Upřímně přesně tenhle test mi dělá duchy pokaždé a těhotná nejsem. Už i dost často mam slabé, ale docela pěkně viditelné čárky na papírových testech a těhotná nejsem. Takže už moc ničemu nevěřím.
Tak držím palce, třeba se to teprve pořádně ukáže ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.6.22 12:40

Duchove na testech

Prvni testy delane v sobotu, postupne s tim blaznim kazdy den. Zkusila jsem ruzne… Vidite taky duchy? Carka ovsem postupne nesili.
Menstruacni cyklus mam rozhazeny. Posledni menstruace byla 1.6., s muzem jsem se milovala 12.6.
Proste nevim, jestli je to slaba carka, nebo ryska.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat