Vidíte ducha na testu či ne?

15.5.16 13:37

Vidite ducha na testu ci ne ?

Ahoj s pritelem se snazime delsi dobu o mimi a mam tak 14 dni zpozdeni jinak MS vzdy pravidelnou jak hodinky. Nedalo mi to a udelala jsem tt a pred tim slabsi duch a dneska rano sem delala test a duch mi prijde silnejsi. Prosim napistu svuj nazor tak snad uz neblbnu dekuju :D :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
404
20.5.16 21:01

Ja to měla u kluku uplně stejně…čarka skoro nešla vidět a dalši dny už byla silnější a silnější :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.8.16 08:18

Ahoj holky, blaznim a vidim duchy vsude, spis tam neni nic, ale oko si ho vyrabi… Vidite neco? Jsem teprve 9dpo a ani se moc tehotne necitim, ale jak bych chtela, no znate to… :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
12659
23.8.16 08:21
@Anonymní píše:
Ahoj holky, blaznim a vidim duchy vsude, spis tam neni nic, ale oko si ho vyrabi… Vidite neco? Jsem teprve 9dpo a ani se moc tehotne necitim, ale jak bych chtela, no znate to… :roll:

Není tam vůbec nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
965
23.8.16 08:24

Já teda nevidím nic. A testovat takhle brzo je podle mě akorát zbytečný nervování a vyhazování peněz za testy. :nevim:
Pokud ti to pomůže, tak já testovala až 14 dní po ov. a těhotně jsem se taky necítila. A nemysli si, že nevím jaký to je, když chceš a nemůžeš. Tak hodně štěstí. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2238
23.8.16 08:24

Taky nic nevidím, zkus to za pár dní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9720
23.8.16 08:29
@Anonymní píše:
Ahoj holky, blaznim a vidim duchy vsude, spis tam neni nic, ale oko si ho vyrabi… Vidite neco? Jsem teprve 9dpo a ani se moc tehotne necitim, ale jak bych chtela, no znate to… :roll:

Nic nevidím a je to brzo já měla ducha až 13dpo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1894
23.8.16 08:38
@Anonymní píše:

Není tam vůbec nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20793
23.8.16 08:42

Tak blázníme obě, já na tom posledním náznak vidím, ale slabý :mrgreen: tak si teď vyber :lol: počkej do MS a uvidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
263
23.8.16 09:04

Je mi líto ale taky tam nic nevidím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64767
23.8.16 09:22
@Anonymní píše:

krásně negativní test.. sorry, ale plašíš zbytečně.. proč testuješ takhle brzy nechápu, akorát se stresuješ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
577
23.8.16 09:30

Taky jsem jeden měsíc testovala pár dní po ovulaci a byla jsem akorát zklamaná. Druhý měsíc jsem si řekla, že test použiju až bude den zpoždění a druhá čárka tam byla. Chápu, že pokud je nějaký problém, tak člověk chce vědět co nejdřív, ale opravdu lepší si počkat.. Přeji hodně štěstí :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
959
23.8.16 11:28

Ukázkový negativní test… není tam vůbec nic. navíc na testování je brzy… přeji hodně štěstí!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.8.16 07:23

A dnes stále nic nevidíte? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
9720
25.8.16 07:46

Ne nic tam není

• Citovat