Vidíte něco nebo je to jen ryska?

Anonymní
17.1.20 09:08

Vidíte něco? Nebo je to jen ryska?

Vím, že se nemá testovat před MS dnes jsem 25.DC. cykly mívám tak 27.dnu. V září jsem prodělala ZT. Už se snažíme přes dva roky, jindy nic nevidím a hažu testy do kose, ale tady si nemohu pomoc.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12403
17.1.20 09:12

Negativní test

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.1.20 09:14

Nevidím nic. Zkus tolik nemyslet na miminko. Nám třeba po dvou letech snažení pomohlo opít se a sexovat v autě :nevim: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.1.20 09:16
@Anonymní píše:
Nevidím nic. Zkus tolik nemyslet na miminko. Nám třeba po dvou letech snažení pomohlo opít se a sexovat v autě :nevim: :mrgreen:

Popravdě vůbec na to nemyslím, ale včera se mi udělalo šílené blbé tak jsem to zkusila.

• Nahlásit
  • Citovat
10193
17.1.20 09:19

Negativní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3107
17.1.20 09:24

Nic tam neni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2335
17.1.20 09:25

Nic tam není omg :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
381
17.1.20 09:25
@Anonymní píše:
Popravdě vůbec na to nemyslím, ale včera se mi udělalo šílené blbé tak jsem to zkusila.

Kdybyste na to vůbec nemyslela, tak Vás ani nenapadne (když je Vám šíleně blbě), že by to mohlo být těhotenství.
Bohužel ani já na testu nic nevidím. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.1.20 09:26
@Anonymní píše:

Tak zkoušejte dál, popř. se nechte vyšetřit a zkus i nějaké babské rady ;) já brala i před těhotenstvím kyselinu listovou.. a hodně jsem si hlídala ovulaci. Zkoušeli jsme to zoufalí taky dva roky a pak najednou byl test bez jakýchkoliv příznaků pozitivní :mrgreen: až po vyšetření na gynde, co jsem věděla že jsem teda těhotná, mi začalo být zle. Držím pěsti :* :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
5185
17.1.20 09:33
@Anonymní píše:
Vím, že se nemá testovat před MS dnes jsem 25.DC. cykly mívám tak 27.dnu. V září jsem prodělala ZT. Už se snažíme přes dva roky, jindy nic nevidím a hažu testy do kose, ale tady si nemohu pomoc.

Je tam čárka špatně videt ale je… oči mam jako rys ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.1.20 09:33
@Anonymní píše:
Tak zkoušejte dál, popř. se nechte vyšetřit a zkus i nějaké babské rady ;) já brala i před těhotenstvím kyselinu listovou.. a hodně jsem si hlídala ovulaci. Zkoušeli jsme to zoufalí taky dva roky a pak najednou byl test bez jakýchkoliv příznaků pozitivní :mrgreen: až po vyšetření na gynde, co jsem věděla že jsem teda těhotná, mi začalo být zle. Držím pěsti :* :hug:

Jsem vyšetřena než jsem srpnu prodělala ZT byla jsem v rukou Gennetu. Mám PCOS a sníženou funkci štítné žlázy.

• Nahlásit
  • Citovat
1277
17.1.20 09:55

Bohužel nic nevidim. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5185
17.1.20 09:57
@Anonymní píše:
Jsem vyšetřena než jsem srpnu prodělala ZT byla jsem v rukou Gennetu. Mám PCOS a sníženou funkci štítné žlázy.

Testuj tak za 3dny a uvidíš :) drzim palce, vypada to nadějně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
81
17.1.20 10:08

Něco tam vidím, zkus to ráno znova :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.1.20 10:15

Vidím slaboučkého ducha, držím palce, ať zesílí :kytka:

• Nahlásit