Mám 5 dní zpoždění...

Anonymní
5.2.20 16:45

vidíte tam ducha nebo ne mam s později 5 dni

Holky co myslíte je tam nebo ne

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1735
5.2.20 16:49

Ne, bohuzel

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16311
5.2.20 16:52

Chtělo by to lepší foto

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1363
5.2.20 16:57

1 069. diskuze,,Vidíte tam ducha?" s testem, kde je jedna čárka jak vyšitá :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
934
5.2.20 17:04

Zcela negativní. Bohužel

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1355
5.2.20 17:20
@yocheved píše:
1 069. diskuze,,Vidíte tam ducha?" s testem, kde je jedna čárka jak vyšitá :mrgreen:

Přesně!!! :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
358
5.2.20 17:25
@Anonymní píše:

Není tam nic a 5dní vynechaná MS je málo, testuje se nejdříve po 10ti dnech, zkus za 5dní znovu.. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24613
5.2.20 17:27

Nevidím ani pididucha. Jasny negativní test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.2.20 17:33

Snehobilo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
41338
5.2.20 17:35
@Satiaa píše:
Není tam nic a 5dní vynechaná MS je málo, testuje se nejdříve po 10ti dnech, zkus za 5dní znovu.. :)

Co? 8o tady se běžně testuje 5dni pred ms a ted je 5dni po malo? 8o tzn. Ms mela prijit pred 5ti dny, to uz by tam byla dálnice, ne? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
358
5.2.20 17:41

@a12
No mělo by se fakt až po těch 10ti dnech vynechání MS, gynekoložka mi to tak řekla :nevim: ono taky samozřejmě záleží na mnoha faktorech jak vysoké je HCG, kdy žena zapadla atd.. ale vím, že i kamarádka se teď snaží a řekli jí, že až 10dní po vynechání MS si má udělat test… =) Je to hrozně individuální… Mě se ukázala pořádná dálnice až někdy po 15ti dnech :nevim: a teď jsem 30+6 tt =) ale zase já jsem brala tabletky na oddálení a test jsem si dělala až jsme přijeli domů z dovolené a MS se mi nedostavila do 3dnů… =) A test jsem si dělala i před dovolenou, což už jsem byla těhotná, ale negativní.. =) Takže asi fakt záleží, ale co vím slyšela jsem, že nejlépe 10dní od vynechání, jasně jak se na to člověk těší nevydrží to a testuje, že jo co si budem.. =)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10631
5.2.20 17:45
@Satiaa má se testovat po vynechani ms… 10 dní mě přijde zbytečné moc pokud máš nějak normálně ovulaci já 31 DC měla dálnice. a přijde mi to pozdě to by mě dr ani nevzala už na kontrolu já volala dr ten den co jsme měla pozitivní test protože vím že mají čekačku dlouhou a objednala mě za 15 dní abych byla 7 týden…
Jinak u prvního jsme měla 45DC slabé // ale to jsem měla nepravidelnou ms
@Anonymní píše:

Bohužel nic nevidim.. víš kdy si měla ovulaci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
41338
5.2.20 17:49
@Satiaa píše:
@a12
No mělo by se fakt až po těch 10ti dnech vynechání MS, gynekoložka mi to tak řekla :nevim: ono taky samozřejmě záleží na mnoha faktorech jak vysoké je HCG, kdy žena zapadla atd.. ale vím, že i kamarádka se teď snaží a řekli jí, že až 10dní po vynechání MS si má udělat test… =) Je to hrozně individuální… Mě se ukázala pořádná dálnice až někdy po 15ti dnech :nevim: a teď jsem 30+6 tt =) ale zase já jsem brala tabletky na oddálení a test jsem si dělala až jsme přijeli domů z dovolené a MS se mi nedostavila do 3dnů… =) A test jsem si dělala i před dovolenou, což už jsem byla těhotná, ale negativní.. =) Takže asi fakt záleží, ale co vím slyšela jsem, že nejlépe 10dní od vynechání, jasně jak se na to člověk těší nevydrží to a testuje, že jo co si budem.. =)

To jsem teda nikdy neslyšela :nevim: podle místních zkušeností bývá uz v den vynechání ms aspon slabá čárka, ja teda taky testovala az nekolik dni po vynechání, cca týden, protože jsem mela nepravidlenou ms, ale ze bych si myslela, že nejvhodnější doba je 10 dní, to zrovna ne.. 5 dní od vynechání uz by tam melo být vic než neviditelný duch..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
358
5.2.20 17:51

@Kajka9
Ty jo já vím, že se říká, že nejdříve po týdnu pak jsem slyšela po těch 10ti dnech =) já nevím já vím akorát, že mám delší cyklus.. nemám klasicky 28dní, ale 32dní tuším. Dlouho jsem MS neměla tak nevím :D A prosím pěkně co je to zkratka DC? Děkuji =)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10714
5.2.20 17:53

@Satiaa jakých 10dnu? To je zase slint

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu