Vidíte tam něco? 9DPO

54
28.12.20 20:24

Vidíte tam něco? 9DPO

Ahojky, jen se chci zeptat jestli něco vidíte? Mám doma clearblue ale myslím si že na něj je moc brzy. Je to špatně vidět :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
617
28.12.20 20:26

Nic nevidím ale neznamená to, že těhotná nejsi. Je to moc brzy testuj až po vynechání ms, vždyť by to mohlo být i biochemické a byla by si zbytečně zklamaná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1981
28.12.20 20:26

Nevidím :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
28.12.20 20:27
Děkuji zkusím třeba za 2 dny ;)
@Kaktusanda píše:
Nic nevidím ale neznamená to, že těhotná nejsi. Je to moc brzy testuj až po vynechání ms, vždyť by to mohlo být i biochemické a byla by si zbytečně zklamaná.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5994
28.12.20 20:33

Testuj po vynechani menstruace. Do té doby je to úplně zbytečně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
214
28.12.20 20:33

V jinem foru vam uz xkrat napsali, ze ducha vidi, ale at pockate do vynechani ms. Ptate se na to v kazde diskuzi uz x dni🙃

Myslim, ze byste se mela hodit uz do klidu a prestat svoje testy davat do kazde diskuze nebo kvuli tomu zakladat diskuze nove.
Nezlobte se, ale ms vam nemeska, duch je opravdu pidi, tak co chcete slyset? I kdyby druha carka svitila jak mesic, tak porad jste jenom 9dpo 🙃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.12.20 20:34

@Simča12 kamarádce vyšel s jednou a druhé den našla v koši ten test s jednou silnou a druhou slabou čárkou 😀 😀 😀ale. Počkala bych na tu MS

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
214
28.12.20 20:38

@Kpodhradska No to je sice pekny, ale test po limitu je nicnevypovidajici.
Proto je u kazdeho testu navod, do kdy je vysledek platny.

Mne zase po limitu druha carka uplne vybledla a tehotna jsem presto byla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8568
28.12.20 20:39

Negativní, ale na test je ještě brzy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.12.20 20:39

@janikema90 to bohužel nevím 8) pouze jsem napsala kamaradky příhodu dnes je v 32tt :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
28.12.20 20:40
Tak promiňte že chci znát víc názoru. A nedávno jsem nic nezakládala jen se ptám. 😊 myslím že nejsem jediná která zkouší 9DPO😊
@janikema90 píše:
V jinem foru vam uz xkrat napsali, ze ducha vidi, ale at pockate do vynechani ms. Ptate se na to v kazde diskuzi uz x dni🙃Myslim, ze byste se mela hodit uz do klidu a prestat svoje testy davat do kazde diskuze nebo kvuli tomu zakladat diskuze nove.
Nezlobte se, ale ms vam nemeska, duch je opravdu pidi, tak co chcete slyset? I kdyby druha carka svitila jak mesic, tak porad jste jenom 9dpo 🙃
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
28.12.20 20:43
Koukám jak jsou tady příjemný že? :D
@Kpodhradska píše:
@Simča12 kamarádce vyšel s jednou a druhé den našla v koši ten test s jednou silnou a druhou slabou čárkou 😀 😀 😀ale. Počkala bych na tu MS
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14705
28.12.20 20:45

Počkej do vynechání ms

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
28.12.20 20:48
A nevím jakých x dní se ptám když jsem vložila dneska foto😂
@janikema90 píše:
V jinem foru vam uz xkrat napsali, ze ducha vidi, ale at pockate do vynechani ms. Ptate se na to v kazde diskuzi uz x dni🙃Myslim, ze byste se mela hodit uz do klidu a prestat svoje testy davat do kazde diskuze nebo kvuli tomu zakladat diskuze nove.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1961
28.12.20 20:53

Ducha vidím měla jsem stejného 8 DPO… A je z toho 4m dcera. Ve skutečnosti je určitě líp vidět. Každopádně počkala bych do termínu MS…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat