Vidíte na mém testu druhou čárku?

Anonymní
18.1.20 22:00

Vidíte tam něco? Mě se zdá že tam asi něco je

Hezký večer, chci se zeptat jestli na tomhle testíku něco vidíte. Příznaky moc nemám jen jsem dneska ráno a odpoledne zvracela, docela mám takový divný pocit v podbříšku jako kdyby mi tam něco pnulo ????ale moc to k tomu nepřikládám. K doktorovi půjdu až příští týden v pondělí protože má dovolenou. Tak aspoň názor nějaký potřebuju.. no asi sem blbá ???????? o miminko se nějak nesnažíme, myslím si že na mimi je ještě čas s přítelem nám je 22. Děkuji moc za každý názor

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

PHV
1194
18.1.20 22:01

Já nevidím vůbec nic

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.1.20 22:03

Nic nevidím ale záleží v jaké fázi cyklu jsi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1392
18.1.20 22:03

Sipka ukazuje na negativni tehotensky test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21998
18.1.20 22:05
@bobulka88 píše:
Sipka ukazuje na negativni tehotensky test.
:lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12104
18.1.20 22:05

Nic, nevím s čím chceš jít k doktorovi :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.1.20 22:07

Nevim kdy byla ovulace, mám nepravidelný cyklus, a ms jsem mela ale spíš jenom spineni 2 dny 7-8.1

• Nahlásit
  • Citovat
48619

Ty sama na testu vidíš co? Kolik dní máš zpoždění?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9824

Nic nevidím. A s čím chceš jít k doktorovi? Máš nějaké velké zpoždění nebo problémy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1392
18.1.20 22:08

@wildcherry koukam, ze vyzobavas stejny diskuse. No ale uz mam skoro vybitej telefon, tak za chvilku s odbornym poradenstvim koncim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.1.20 22:08

Je tam ryska, taky ji vidím. Jestli máte na dítě čas, tak se můžeš radovat, protože test je negativní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.1.20 22:09
@Anonymní píše:
Hezký večer, chci se zeptat jestli na tomhle testíku něco vidíte. Příznaky moc nemám jen jsem dneska ráno a odpoledne zvracela, docela mám takový divný pocit v podbříšku jako kdyby mi tam něco pnulo ????ale moc to k tomu nepřikládám. K doktorovi půjdu až příští týden v pondělí protože má dovolenou. Tak aspoň názor nějaký potřebuju.. no asi sem blbá ???????? o miminko se nějak nesnažíme, myslím si že na mimi je ještě čas s přítelem nám je 22. Děkuji moc za každý názor

příšerná kvalita testu,,, těžko někdo něco uvidí..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.1.20 22:10

Vy jste tak nepříjemné, člověk chce jenom poradit a hned musíte rýpat to nepochopím haha… dobře kdyz nic nevidíte tk stačí napsat ne nic tam nevidím a ne hned rýpat ach jo :D

• Nahlásit
  • Citovat
18.1.20 22:14
@Anonymní píše:
Vy jste tak nepříjemné, člověk chce jenom poradit a hned musíte rýpat to nepochopím haha… dobře kdyz nic nevidíte tk stačí napsat ne nic tam nevidím a ne hned rýpat ach jo :D

Protoze je to tady jako u blbejch…chcete deti a netušíte jak funguje ani menstruacní cyklus…pokud bys mela tehotenské priznaky musela by jsi mit uz pozitovni test…hcg zpusobuje ono zvraceni, pnutí, caste močení unavu atd atd…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
211
18.1.20 22:15

Na téhle fotce není nic vidět, je ve špatné kvalitě. Jiné foto by nebylo? A jinak já jsem taky viděla na testu čárku kterou nikdo jiný neviděl a o dva dny později na jiném testu jasně pozitivní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama