Viditelné, vystouple žíly, boulicky na nich

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Fany97
Kecalka 205 příspěvků 04.07.19 09:48
Viditelné, vystouple žíly, boulicky na nich

Dobry den, mam problem se zilama. Je mi 21. Mam je neustále viditelne na dlanich zvrchu, na leve holeni. Na prave holeni to je celkem ok. Na nartu a vlastně celý spodek nohou je katastrofa. Ze zadu nad patami mi vyleza taková napumpovana carka. Je to vse nezavisle na zatezi, lenoseni, sezeni, stani, pohyb…mam to prostě porad. Neboli to. Myslim, ze krecaky to nejsou ale co to tedy je? :nevim: :nevim: misty jako napumpovane zily, boulicky na nich, vystouple zily. Prikladam fotky. Dekuji za pripadne reakce a hezky den vsem.

Reakce:
josslyn.n
Kecalka 370 příspěvků 2 inzeráty 04.07.19 10:18

Jsi těhotná? Já to tak mám na nohou nyní v těhotenství. Nebo nemáš vysoký tlak?
Na rukou to mám jako ty a to už roky a to tehdy, když je mi teplo. Teď je mám třeba normální, ale jakmile bych sedla do vyhřátého autobusu, budu mít takové žíly na rukou taky.

Evkad
Kecalka 218 příspěvků 04.07.19 10:32

Mám to také tak a nenapadlo mě v tom hledat problém.

Syn je zase hodně štíhlý a když přijde v těchto vedrech domů, tak má žíly vystouplé na celých rukách, nohách. Prý to i bolí.

Judy21L
Stálice 86 příspěvků 04.07.19 10:54

Mám to taky tak :palec:

verujan
Kecalka 370 příspěvků 04.07.19 11:33

Mám to taky, nijak to neřeším. :mavam:

lachtanice86
Echt Kelišová 8299 příspěvků 04.07.19 11:39

Taky to mám, ale nenapadlo by mě to řešit a už vůbec ne na epipi

nestarejtese
Zasloužilá kecalka 593 příspěvků 04.07.19 12:13
@lachtanice86 píše:
Taky to mám, ale nenapadlo by mě to řešit a už vůbec ne na epipi

Spíš edili :D

Aletheia
Kelišová 6333 příspěvků 04.07.19 12:21

Jsou to normální zdravé a silné žíly. Naopak buď ráda. Pokud je chceš schovat, opaluj se, to trochu pomůže :D

Fany97
Kecalka 205 příspěvků 04.07.19 13:36

Ja to právě nikdy nemela a ted jsem na dovolené na dlouhou dobu, a zacalo to asi pred tydnem, tak jsem si nebyla jistá, jestli nejde o nejakou reakci. Ale pokud to nic neni, tak ok. Ze jsou videt, z toho se nepodelam :lol: spíš akorát ty boulicky me zarazily

drsňačka
Kecalka 246 příspěvků 05.07.19 12:28

Nevím jaký máš cévní problém, ale dle fotek nemáš žádný. Toto je normální foto krásných zdravých žil. Ale jestli chceš zvednout sebevědomí, hodím ti tady foto mých nohou…to by bylo pokoukáníčko :lol: :lol: :lol:

Váš příspěvek
Reklama