Viditelny duch na TT den po skončení M

Anonymní
19.5.21 08:38

Viditelny duch na TT den po skončení M

Ahoj, je to vůbec možné? S manželem se oba snažíme už dlouho o miminko. Navštěvujeme CAR, kde máme za sebou neúspěšné 1.IVF. ( ET - mimodelozni, KET - bez úspěchu). Ale je to den po skončení MS a mám velké nevolnosti, průjem a bolest hlavy, proto jsem zkusila test GS mamatest a objevil se duch v limitu. Nemůže to být cysta? Vím, že 2. den zpoždění MS byl test negativní- bílo. Pak přišla normální MS. Ovulace byla 20-21DC a cyklus mám od 33-37 DC. No nejspíš to bude jen vadný test :) ale potřebovala jsem se svěřit, zadoufat a pri psaní posledních slov si opravdu připadám jak pitomec.Test přikládám, jedna se o GS mamatest Comfort - bez krytky :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
449
19.5.21 08:48

Ta fotka není moc ostrá, tak nic nevidím. Ale vše je možné já jsem po neúspěšném ivf s diagnózou, že přirozeně není šance, otěhotněla přirozeně. Zázraky se dějí. Tak držím palce. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22603
19.5.21 08:50

A před ms jsi se testovala? Jestli nemohlo jit o biochemické a tohle by bylo jenom zbytkové hcg?
Edit: teď docitam ze před ms bylo bílo. Tak testuj za par dni znova.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.5.21 08:53

@Umík omlouvám se za nekvalitní foto :( a moc děkuji za povzbudivy příspěvek s krásným koncem ;) jaka byla diagnóza, pokud to mohu vědět?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.5.21 08:55

@Kriss Tina určitě to zkusím. Nejhorší je, že když člověk potřebuje, ma doma pouze jeden test :)

• Citovat
  • Nahlásit
449
19.5.21 08:59
@Anonymní píše:
@Umík omlouvám se za nekvalitní foto :( a moc děkuji za povzbudivy příspěvek s krásným koncem ;) jaka byla diagnóza, pokud to mohu vědět?

1 vejcovodu úplně nepruchodny, druhý minimálně, imunologicky problem, PCOS. No a nakonec vajíčko prošlo tím údajně úplně nepruchodny vejcovodem, nám potvrzeno od 2 lékařů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.5.21 09:10

@Umík tak tomu se říká zázrak:) my jsme zdraví az na to, ze jsem bez jednoho vejcovodu právě po tom mimodeloznim těhotenství. Jediné na co se přišlo, že mám otočenou dělohu a horší vstup.

• Citovat
  • Nahlásit
1713
19.5.21 09:59

Já radím zkusit jiný test- ne plastový, ale obyč klidně mama test papírkový. Tyhle plastovy delaj radi takovyhle duchy, ikdyz se nic nedeje, vlastni zkusenost. Preju hodne stesti :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9812
19.5.21 10:03
@Anonymní píše:
@Kriss Tina určitě to zkusím. Nejhorší je, že když člověk potřebuje, ma doma pouze jeden test :)

Dneska už z toho stejne víc nevyzkoumas. Udělej test znovu za dva dny z ranni moči. To si někde zvládneš koupit/objednat. A taky doporučuji obyčejný papirkovy test za pár korun.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.5.21 06:00

Tak smutně hlásím, že to byl opravdu vadný test a ja se jen rychle nadchla a chtěla věřit :( dnes papirkovy mamatest a nic. Už opravdu nevím, co dělat jinak :( ale všem moc děkuji za váš čas při zapojení do diskuse :wink:

• Citovat
  • Nahlásit
1713
21.5.21 06:35
@Anonymní píše:
Tak smutně hlásím, že to byl opravdu vadný test a ja se jen rychle nadchla a chtěla věřit :( dnes papirkovy mamatest a nic. Už opravdu nevím, co dělat jinak :( ale všem moc děkuji za váš čas při zapojení do diskuse :wink:

To me mrzí. :roll:.. oni ty plastovy testy jsou fakt na prd v tomhle :roll:…kazdopadne drzim palce, uvidis, ze to brzo vyjde. :palec: Nám vysel pri IVF 7. transfer a taky jsem byla uz beznadejna a prece se usmalo stesti i na nas po nejaky dobe, takze se urcite taky dockate!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat